AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Acil Rp Yapmak!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Panthera Créte Earle
İnsan
İnsan

Lakap : Pan, Panther, Cré.

MesajKonu: Acil Rp Yapmak!    Çarş. Eyl. 01, 2010 12:53 am

Moniéqa Frida Dyonné
Acilen rp yapmam gerektiğine karar verdiğimden her kurgu benim için uygundur. Daha çok savaş rpsi tercih ederim. Her kurgu uygundur. Bunun yanında aradıklarım var.
#Bir dost arıyorum. Küçüklük arkadaşı olduğumuz ve beni çekebilen birini arıyorum. Benim kafam da, bazen alaycı bazen aşırı eğlenceli, bazende agresif. Her halime katlanabilecek birini arıyorum. En önemlisi de bana baş kaldırabilecek kadar yakın. Bazen kavgalarımız olacak tabi. Mesela ben çok salakça bir şey yapmaya kalkışırsam o beni dizginleyebilecek kadar Güçlü olmalı. (1 veya 2.)
#Düşman. Ah, kesinlikle birden fazla düşman istiyorum. Bolca savaş rpsi falan yapabileceğim
ezeli bir rakip veya beni avlamaya çalışan bir vampir gibi. Büyücü de olabilir. Aslında her ırktan olabilir. Farketmez. Sadece beni siir etmesi yeterli. (İstediğim Kadar!)

-Persephone Eliza Ogden
#Bir aile bireyi. Uzaktan kuzen, amca, hala, yenge. Veya küçüklüğümde beni terketmiş ve sonrasında soyadını değiştirerek kayıplara karışan bir anne. Büyükannem olabilecek kadar yaşlı biri bu sitede pek rastlanmıyor ama Madonna görünümlü bir büyük anne olmak isterseniz kabulümdür. İsterseniz çok kötü anlaşabiliriz veya sonradan birbirimizi bulabiliriz veya ailem olmadığından o beni büyütmüş gibilerinden bişi olabilir. (birkaç tane.)
#Ayh, birde çok sevdiğim bir küçüğün olmasını istiyorum. Abla-kardeş ilişkisi. Bolca rp yaparız ve vampirlerden falan kaçarız. Falan filaan. (1 tane)
#Peşime düşmüş azılı bir katil istiyorum. Her ırktan olabilir. (birkaç tane.)
#Belki bir sevgili veya tek gecelik falan. Zorunlu değil ama olsa hoş olur. Sanırım... (Hak beş fakat ben elli tane istiyorum xD)
İşte bu kadar. Hade bakam. Bekliyorum. Acil rp yapmaya ihtiyacım var!!!

En son Panthera Créte Earle tarafından Çarş. Eyl. 01, 2010 1:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Persephone Eliza Ogden
İnsan
İnsan

Lakap : P. | Pers. | Persephone |

MesajKonu: Geri: Acil Rp Yapmak!    Çarş. Eyl. 01, 2010 1:03 am

Düşmanlara ekle Very Happy
Panthera Créte Earle
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Acil Rp Yapmak!    Çarş. Eyl. 01, 2010 1:06 am

Bu arada Karakterimin özelliklerinden bahsetmedim.

Fiziksel Özellikler;

Kızıl-kumral ve uzun saçları var. Mavi gözleri, uzun kirpikleri, çıkık elmacık kemikleri, dolgun, kırmızı, düğme şeklinde dudakları ve hafif kalkık fakat düz bir burnu var. Uzun boylu bir kızdır. Düzgün bir fiziği vardır. Uzun ve kemikli parmakları vardır. Dik yürür ve yüz ifadesi genelde alaycıdır.

Ruhsal Özellikler;

Pek sakin değildir. Olgun fakat alaycı bir görünüşü vardır. Umursamazz görünürken aslında ince düşünür. Eğlenceli olmasını bilir. Derinlerinde kırılgandır fakat yıllar onun bu kırılganlığının üstüne geçilmesi ve çözülmesi zor bir duvar örmüştür. Bütün tabularını yıkıp gerçek ona ulaşmak zordur. Asil davranışları vardır. Kendini beğenmiş, egoist ve megoloman olmasına rağmen dostlarını, aile bireylerini ve gerçekten iyi olan kişileri kendinden önce düşünür. Fedakar ve kibardır. Yine ruh hali çabuk değiştiğinden kırıcı olabildiği kişiler vardır. Cesur ve aşırı çeviktir. Bu yüzden ona Panther derler...

Vs.vs.vs.

İşte ben buyum. Aslında daha fazla özellik var ama uzatmak istemedim.
Panthera Créte Earle
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Acil Rp Yapmak!    Çarş. Eyl. 01, 2010 1:07 am

Oo. Hemen ekliyorum ve en kısa zamanda bir rp istiyorum Very Happy Very Happy
Persephone Eliza Ogden
İnsan
İnsan

Lakap : P. | Pers. | Persephone |

MesajKonu: Geri: Acil Rp Yapmak!    Çarş. Eyl. 01, 2010 1:09 am

Büyük bi zevkle Very Happy
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Acil Rp Yapmak!    

Acil Rp Yapmak!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Miz -- Hareket Maçı yapmak istiyorum..
» Maç yapmak