AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Cassandra

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cassandra Xénia Styx
İnsan
İnsan

Lakap : Casie,Xena...

MesajKonu: Cassandra    Salı Ağus. 31, 2010 9:41 pm

Doğum tarihi: 5 kasım 1989
Doğum yeri: Ölüler şehri
Göründüğü yaş:21

Ailem:Ailem son derece korkunçtu.Sürekli ev cezası alırdım.Babam umursamazın tekiydi.Onlar hiçbir zaman sevmedim.Özelliklede babamı...Küçükken annemi kaç kez üzdüğünü hatırlıyorum.Onlar kavga ettiklerinde ben duvara gizlenip onları izliyordum.Seyrettikçe anneme ve babama olan öfkem daha çok artıyordu.Büyüdükten sonra babamın canını okudum.

-Ben-

Kişisel Portrem:Hiçbir şeyi umursamam. Yalnızca fotoğraflarım benim için önemlidir.İşimi iyi yapmam gerektiği hırsı vardır.Diğer ırkların canını yakmaktan büyük haz alırım. Annemle babam yüzünden olsa gerek hepsinden nefret ediyorum. Sinirlenince kontrolden çıkarım, öfkem bastırılmayacak derecede yakıcıdır.Yakışıklı vampirlerden başka ırktan bir erkek gördüğümde onu ağıma düşürmeye çalışırım. Onunla birkaç gün eğlendikten sonra yemeğim olurlar. Yapmaktan en çok zevk aldığım şey ise budur. Büyücülere gelince hayatımı kurtarmış olsalar bile onlardan da hoşlanmam. Biliyorum ki onlarda benden hoşlanmaz. Ödürücü zekamla çoğu ırkı, vampiri kandırabilirim.Ama şunu bilin ki her ırka saygım var.Bazende bazılarını çok sevebiliyorum.

Aynada ki ben:Pürüzsüz bir tene,hafif dalgalı ve uzun kahverengi saçlara,ne soğuk,ne sıcak bakan koyu kahverengi gözlere sahibim.1,65 boylarındayım.55 kilodayım.

İşte büyüdüğüm gün
O günü dün gibi hatırlıyorum.15-16 yaşlarımdaydım.O zamanlar çılgınlık ve delilik vaktiydi.İlk defa o gün ev cezası almamıştım.Okullar tatildi.Serbesttim.Arkadaşlarımla beraber ormana gidecektik.Yola çıkmıştık.Hem koşuyor,hemde yarış yapıyorduk.Eğleniyorduk.Ormanın sonlarına gelmiştik.Hepimiz aynı hizzada gülüşüyorduk.Sonra gülmemizi bitirip ağaçlara yaslandık.Ortam sessizdi kimse konuşmuyordu.Birden bir çatırdı duyuldu.Etrafımıza bakınmaya başladık.Sonra uzaktan koşma sesleri duyuldu.Hepimiz ayağa kalktık.Koşmaya başladık.Hızımı kaybetmiştim.Susamaya başlamıştım.Son anda önüme çıkan bir odun parçasına takılıp düştüm.
Gözlerimi açtığım da bir kaç kişinin başımda durduğunu gördüm.Onlara klasik soruları sordum.Beni kurtaran büyücülerdi.Hayatımı onlara borçluyum.Neden beni öldürmediklerini bilmiyorum.Sormayı da akıl edememiştim o zamanlar.Susuzluğum yok olmuştu.Galiba onlar bana kan içirmişlerdi.Korktuğumdan koşar adımlarla eve gittim.Evin kapısını açtığım anda babam boynuma sarıldı.Öldürmek istediği belliydi.Annem ise ortalıkta yoktu.Babam beni ateş dolu bir odaya getirdi.Getirdiği anda annemin yerde elini gördüm ve tüm öfkemle babamı ittim.Koşamaya başladım ama peşimden geliyordu.Kurtulamayacağmıda anlayınca bir sandalyenin arkasına saklandım.Babam önüme geldiği an ise ayağa kalkıp ters bir hareketle boynunu kırdım.Onu ateşe atıp cayır cayır yaktım.Hakketmişti.Bana sorarsanız hiç pişman değilim.
Cassandra Xénia Styx
İnsan
İnsan

Lakap : Casie,Xena...

MesajKonu: Geri: Cassandra    Salı Ağus. 31, 2010 10:59 pm

Devam edilen:
Askıya alınan:
Biten:

Eklenmek için:
2 adet icon
Kurgu veya düşünce.
Persephone Eliza Ogden