AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Moniéqa Frida Dyonné

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Moniéqa Frida Dyonné
İnsan
İnsan

Lakap : Frida veya Monié yetmez mi?

MesajKonu: Moniéqa Frida Dyonné   Cuma Ağus. 06, 2010 3:31 am

B E N 'B E N' İ S E M, S E N K İ M S İ N ?

Küçükken de aynıydım. Hala kendi kimliğimle yaşıyorum. Lanetli olarak adlandırmıyorum fakat benliğimi. Hiç bir zaman bir lanet barındırmadım içim de. Herkesin dünyaya bir geliş amacı olduğunu biliyordum. Passion'a inanıyorum. Kudretine, gücüne... Ama O'ndan nefret etmek en doğal hakkım olsa gerek. Biz mahkummuşuz da, O'da bizi izleyen gardiyan misali. Dünyaya savaş amaçlı gönderildik. Onlar bizi işte öyle gardiyanlar gibi izlerken biz burda ölüme mahkum edildik. Kendi hırsları bürüdü gözlerini. Irklar arasında her zaman bir rekabet ve nefret olduğu gibi, ırkların tanrıçalarında da aynı şey var.

Barışçıl bir yapım var. Hiçbir ırka eziyet etmem. Ama biz ölümsüzlüğümüzün bedelini o kadim dinin ilahi sıvısından içerek ödüyoruz. Bizim lanetimiz bu. Kutsal pınardan içmek. Bir can daha ömrümüze ömür katarken nefret doğuyor. Küçükken her şeyin toz pembe olduğuna inanırdım. Artık hayatımda kara mirekkep lekelerini görebiliyorum. Hiç bir zaman ateist olmadım. Tanrıçalara ve Tanrıya inandım. Ama onlara ihtiyaçlarını vermemeye and içtim. Ne bir dua, ne bir dilek, ne bir adak... Ne de onun hizmetine giden yola ayak basmak. Onlar hırslarını kendi yarattıklarıyla ödeyecekler. Buna inanıyorum.

Bana gelirsek; gayet sakin, neşeli, sempatik, her şeyi sevebilen, tatlı, asil, hafif manyak bir kız. Kızıl-kahve saçlarım kalçama kadar uzanıyor. Mavi gözlerimle bütünleşen harika bir tablo sunuyor. Gayet güzel bir fiziğim ve uzun bir boyum var. İnce bir kız olmanın verdiği çeviklik ise cabası. Düzgün suratımın üzerine özenle oyulmuş düz ve küçük bir burunla arkadaşlık eden pembe şekilli dudaklar. Çıkık elmacık kemiklerimin üstüne dökülen uzun kirpiklerimle gerçekten tatlıyım. Kendimi seviyorum. Başkalarını seviyorum. Her canlıyı seviyorum. Her manzara, her güneş, her ay ve her ruh benim sevgime karşı savunmasız.

Ben Buyum İşte.
Moniéqa Frida Dyonné
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Moniéqa Frida Dyonné   Ptsi Ağus. 09, 2010 8:06 pm

Öz Geçmiş
Ailem vardı. Belki de onlarla sonsuza dek yaşayabilecektim fakat ırklar arası nefretin doruklara ulaştığı bu zaman da bu mümkün olamadı. Büyücünün birinin yaptığı canice bir katliama kurbn gittiler. 8 yaşımdan beri kendi halimdeyim. Yengem beni büyüttü. En sonunda dünya turu yapmaya karar verdiğinde 16 yaşındaydım. Belki tek kalmak için küçük bir yaşım vardı fakat bunun bir vampir için sorun teşkil etmediğini biliyordum. Şimdi 18 yaşındayım ve gayet olgun gösteriyorum. Sanırım 19 yaşımda donacağım. Sonsuz hayatım da 19 yaşında hapsolmak. Güzel olamalı diye düşünüyorum. Öyle de olur muhtemel. Annemin gençliğinden kalma metal şarkıları ve ölmeden 10 yıl önce dinlemye başladığıı klasik şarkıları dinliyorum. Babam ise bana sanatı ve kitap okumayı miras bırakıyor. Diğer yönlerimi ise ben kendim geliştirdim. Fakat hafif kaçık olmamı yengeme borçlu olduğumu biliyorum.

Ailem ve geçmişim bu kadar işte.
Moniéqa Frida Dyonné
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Moniéqa Frida Dyonné   Ptsi Ağus. 09, 2010 8:41 pm

İ L İ Ş K İ L E R #

ELF #
Spoiler:

VAMPİR #
Spoiler:

NYMPH #