AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Winara Whisperwind ~~gone with the wind

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Winara Whisperwind
İnsan
İnsan

Lakap : Hawkeye.

MesajKonu: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Cuma Ağus. 06, 2010 2:19 am

En son Winara Whisperwind tarafından Cuma Ağus. 06, 2010 6:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Winara Whisperwind
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Cuma Ağus. 06, 2010 3:09 am

Spoiler:

*Lejant karakter ilişki ekleme formu* (Parantez içindeki kısımları siliniz.)
Spoiler:

------------------------------------------------------------------------

[-] Büyücü/Cadı
[-] Vampir
[-] Elf
[-] Nymph
[+] Elementalist
    [-] Hava Elementalisti
    [-] Ateş Elementalisti
    [-] Toprak Elementalisti
    [-] Su Elementalisti
------------------------------------------------------------------------

. B O L E S L A W . J A G I E L L O .

[Yasak] &&I'm breaking my own vows knowing I'll go down in flames
    [Çıkar İlişkisi] &&Cheated hearts
*Boleslav... Agresif biri. Ancak hırslı. Gücünü ve yeteneklerini nasıl kullanacağını iyi biliyor. Birlikte takıldığı insanlara bakarak onun nasıl biri olduğunu kolayca çıkartabilirim. Çıkarcı. Bu onu tanımlayan kelime sanırım. İkinci kelime 'dengesiz' olurdu herhalde. Bazen çok farklı iki kişi olabiliyor. Ancak bana anlam veremediğim bir yaklaşımı var. Yakınında olmamı istiyor. Benden hoşlanıyor mu emin değilim. Yine de şu anda iyi bir ikiliyiz, sanırım.

* * *

. D E M E N T I A . D R O S I L L A .

[Yakın] &&Remind me that we'll always have each other
    [İyi] &&Bring it on
*Dementia; ismi bile mitolojik. Birbirimizi çok uzun yıllardır tanıyoruz. Her şeyi hatırlarım. Nasıl, gerçek anlamda yani, tanıştığımızı da gayet net hatırlıyorum. Dördüncü sınıftayken, Mrs. Reynolds mitoloji dersinde ne kadar istekli olduğumuzu görünce bize ortak bir 'ırk sunumu' ödevi vermişti. Kıskanç biri değilimdir, ancak Dementia'nın mitolojiye en az benim kadar ilgili olması, beni başlarda rahatsız etmişti; oysa o zamanlar istediğim tek şey bütün gün antik zamanlardan, Tanrı'dan, Tanrıçalar'dan, epik savaşlardan, olağanüstü olaylardan konuşabileceğim bir arkadaştı. Sonunda bulmuştum onu işte, derdim neydi bilmiyorum. Yine de zamanla Dementia'ya karşı olan ön yargılarımı yıktım sanırım. Çünkü zamanla fark ettim ki, Dementia ve ben birçok yönden birbirimizle aynıyız. Belki en yakın arkadaş statüsünde değil benim için, ama onunlayken zaman normalden daha hızlı akıyor gibi.

En son Winara Whisperwind tarafından Paz Ağus. 08, 2010 1:24 am tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Winara Whisperwind
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Cuma Ağus. 06, 2010 3:11 am

++ B i t m i ş

++ S ü r e n

++ B e k l e y e n

Winara Whisperwind
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Cuma Ağus. 06, 2010 8:53 pm

. W h i s p e r w i n d . C h r o n i c l e s .

*düzenlenecek*

Boleslaw Jagiello
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   C.tesi Ağus. 07, 2010 8:04 pm

Yüz:(İcon eklenecek. [100x100 icon])
Ad-Soyad:Boleslaw Jagiello
Irk:İnsan
İlişkiler:(Lütfen yukarıdaki ilişki listesinden herhangi birini/birkaçını seçiniz.)
[Yasak] &&I'm breaking my own vows knowing I'll go down in flames
[Çıkar İlişkisi] &&Cheated hearts
Hikaye:Boleslaw fazla agresifliği ile tanınmasına karşın, yeteneğini en iyi şekilde kullanan insanlara karşı yakınlığı ile tanınır. Kendilerine verilen bu yeteneğin büyük bir hediye olduğunu düşünür. Ve değişken ruh hallerine sahip olduğu için kendisine benzeyen Winara'ya karşı derin duygular besler. Kısacası onu arzulamaktadır. Ve bir de işin içerisinde çıkarcılık var. Hava ve ateşin gücünü diğerlerine kabul ettirmek istemektedir. Bu yüzden Winara'yı kendi yakınına çekmek istemekte.

Biraz saçma oldu ama Very Happy Şuanda bu kadar geldi valla Very Happy
Winara Whisperwind
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Paz Ağus. 08, 2010 2:22 am

Olmuş mudur efenim? Değiştirilecek/eklenecek/silinecek bir şeyler var mıdır acep? Smile

Boleslaw Jagiello
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Paz Ağus. 08, 2010 4:24 pm

Çok iyi olmuş Very Happy
Dementia Drosilla
İnsan
İnsan

Lakap : Tia

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   Ptsi Ağus. 09, 2010 9:57 pm

Spoiler:

Dementia Drosilla
    İnsan -Su Elementalisti
    [Yakın] &&Remind me that we'll always have each other // [İyi] &&Bring it on ((seçemedim))
    Küçükken aynı okulda eğitim alırken mitoloji konusu açılınca ikimiz de hemen atlamışız ve ortak çalışmamız söylenmiş. Biz de ortaklaşa çok iyi bir "ırk sunumu" projesi hazırlamışız. En başta birbirimizden çok hoşlanmamış ama sonra karakterlerimizin benzer olduğunu dolayısıyla iyi anlaşabileceğimizi farketmişiz ve o zamandan beri en yakın olmasa da beraber takılmaktan zevk alan iki yakın arkadaş olmuşuz gibi bir şey olabilir mi?

*gerçek hayatta da çok iyi anlaşabiliriz bence ya. yazdığın şeylerin çoğu kendi düşüncelerim gibi geldi... Sadece rp'ye dökememişim, öyle bir sorun var. =D Ha bide isminin yanındaki sloth'a bir sempatim var. Aynı sloth mudur bilmiyorum gerçi ama olsun
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Winara Whisperwind ~~gone with the wind   

Winara Whisperwind ~~gone with the wind
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası