AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Janice Marchant
İnsan
İnsan

MesajKonu: J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!   Perş. Ağus. 05, 2010 2:31 pm

. D o y o u k n o w t h e e n e m y ? D o y o u k n o w y o u r e n e m y ? .

J a n i c e M a r c h a n t

• 13 Kasım 1984 yılında doğdu.
  • 12 Nisan 1999 yılında (15 yaşında) babasını kaybetti.
  • Aynı yıl babasından kalan fotoğraf makinesiyle birlikte fotoğrafçılığa adım atmış oldu.
  • 21 Eylül 2003 yılında (19 yaşında) profesyonel olarak fotoğraf çekip aynı zamanda modellik yapmaya başladı.
  • 8 Aralık 2005 yılında (21 yaşında) ısırılarak vampir oldu.
  • Yeni yaşamında dahi tutkuyla bağlı olduğu mesleğini bırakmadı.
  • 5 yıldır 21 yaşında bir vampir olarak yaşıyor. Vampir olduktan sonra annesini hiç görmedi. Ya da görmek istemedi…

Zeki ve sakin. Kişiliği bu iki kelime üzerinde örülmüş gibidir. Kolay kolay kanmayacak ve kendini korumaya yetecek kadar zeki Janice. Susuzluğunun getirdiği saldırganlığı kontrol edecek kadar da sakin. Vampir olduğu için kendini bir katil gibi görmüyor ama acımasız biri de değil. Sadece kime ne kadar acıması gerektiğinin bilincinde. Onu tanımaya çalışmayın. Sadece kendisi isterse size gerçek yüzünü gösterir. Yalancı biri değil. Bazen gerçekleri saklayabiliyor o kadar. Yaratılışından gelen soğukluk onda da var elbette. Fakat yerine göre gülümsemeyi de biliyor. Tabi bu gülümsemenin ne kadar gerçek ne kadar sahte olduğunu anlamanız zor. Pürüzsüz ve bir taştan gibi duran yüzünde en ufak bir kıvrım bile yeterince inandırıcı olabiliyor. Fiziksel veya zihinsel... Yaratılışından gelen her artıyı kullanmayı iyi biliyor. Onu sevdiniz mi? O zaman şansınızı deneyebilirsiniz ve eğer güvenini kazanırsanız onu gerçekten tanıma şansı yakalayabilirsiniz. Onu sevmediniz mi? O zaman sadece uzak durun. Ona bulaşmanız size pahalıya patlayabilir çünkü.

Janice Marchant
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!   Perş. Ağus. 05, 2010 2:31 pm

. I ' v e g o t s u n i n m y p o c k e t a n d t h e m o o n i n h a n d s .

G e ç m i ş t e n K o p a n S a y f a l a r

1 2 N i s a n 1 9 9 9

Babam öldü. Üzgün müyüm? Pek sayılmaz. Mutlu muyum? Hayır. Onu seviyor muydum? Evet. Ondan nefret ediyor muydum? Kesinlikle evet. Annemin neden ağladığını anlamıyorum. Sürekli kavga edip dururlardı. Sahi ben onları birbirine sarılırken hiç görmedim. Ah eski bir fotoğraf vardı şimdi hatırladım. Gerçi orada da pek sarılıyor gibi değillerdi ya neyse... Babam bir fotoğrafçıydı. Arada benimde resimlerimi çekerdi. Makinesine aşık bir fotoğrafçıydı o. Ölürken makinesini de yanında götürür diye düşünürdüm hep. Oysa vasiyetinde makineyi bana bıraktığını öğrendim. Peki buna sevinmeli miyim? Ne hissettiğimi yada nasıl hissetmem gerektiğini bilmiyorum. Bundan sonra neler olacak bilmiyorum. Annem nasıl toparlanacak bilmiyorum. Tek bildiğim o artık yok. Ve ben varlığının ya da yokluğunun çokta önemli olmadığını yeni fark ediyorum. Tuhaf... Bir kişiyi severken aynı zamanda nefret edebilir misiniz? Ben babamı sevdim. Ben babamdan nefret ettim. Sanırım mühim olan hangisinin ağır bastığı. Maalesef bunu bende bilmiyorum. Bilmediğim ne çok şey varmış. Yeni fark ettim. Oysa babam bana hep sen hiçbir şey bilmiyorsun derdi ve ben inanmazdım. Doğru söylüyormuş.

2 1 E y l ü l 2 0 0 3

Bu makineyi elime aldığımda bir daha hiç bırakmayacağımı bilmiyordum. Artık bir profesyonelim. Babamdan bile daha iyi oldum bu konuda. Bundan pek hoşlanmıyorum ama buraya gelmemde büyük katkısı var babamın. Bu makineyi bana bırakmasının bir sevgi göstergesi olduğunu anlamamıştım başta. Yine de hala ona karşı yeterince sevgi yok içimde. Kazandığım paralarla yeni bir makine aldım kendime. Böylece ona dair her şeyi hayatımdan silebileceğim. Gerçi hayatımın dönüm noktası olan bu makineyi atmaya kıyamıyorum. Ama doğru olan bu gibi geliyor. Belki de bunu gidip anneme veririm. En son bir ay önce gitmiştim ziyaretine. İki yıldır ayrı yaşıyoruz. Eminim buna çok sevinir. Hala babamın yasını tutuyor çünkü. Onun için üzülüyorum ama elimden birşey gelmiyor. Bende kendi haline bırakmaya karar verdim.

1 5 A r a l ı k 2 0 0 5

Bana ne oldu bilmiyorum. Tek bildiğim ben artık eski ben değilim. Değiştim. Tenim eskisinden çok daha beyaz, dişlerim daha sivri ve gözlerim... Onları tanıyamıyorum artık. Boğazımda sürekli yanan birşey var ve sürekli bir susuzluk içerisindeyim. Fakat bu eskiden içtiğim o suya karşı değil. Kana susuyorum... Damarlarında kan akan herkes bir yemek artık benim için. Eskiden onlardan biri olduğum umurumda değil. Ne zaman susuzluğumu giderebileceğimi bilmiyorum. Gidecek mi onu da bilmiyorum. Belki sonsuza kadar böyle olacağım. Kanın kokusunu aldığım anda kendimi kontrol edemiyorum. Vahşi bir hayvan gibi saldırıyorum ve kimse beni engelleyemiyor. Aslında bu hoşuma gidiyor. Fazlasıyla güçlüyüm, hızlıyım. Kalbim artık atmıyor. Yani ben bir ölüyüm. Ama cansız bedenine ruhu takılı kalmış bir ölü. Sırf kalpleri attığı için başkalarını öldüren bir ölü. Rahatsız edici ama buna çabuk alıştım sanırım. Kendimi kontrol edebildiğimde kurbanlarımı daha iyi seçebileceğim söylendi bana. Kendimi kontrol edebildiğimde... Bundan emin değilim ama kontrolsüz olmak hiçte kötü değil...

En son Janice Marchant tarafından Perş. Ağus. 05, 2010 2:33 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Janice Marchant
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!   Perş. Ağus. 05, 2010 2:31 pm

. E v e r y t h i n g l o o k s b e t t e r w h e n t h e s u n g o e s d o w n .

A n ı l a r .

İ l i ş k i l e r .

[Arkadaş] ~ There's a theme that they can't touch!
    [Nötr] ~ I just don't care about you!
    [Düşman] ~ I hate everything about you!
    [Sevgili] ~ Standing in the light of your halo!
    [Eski] ~ This is the end of you and me!
    [Hoşlandıkları] ~ I know that you are something special!

En son Janice Marchant tarafından Salı Ağus. 17, 2010 3:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Janice Marchant
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!   Perş. Ağus. 05, 2010 2:42 pm

. P e o p l e n e v e r c h a n g e . O n c e a w h o r e y o u ' r e n o t h i n g m o r e .

K u r g u l a r .

İcon ve kurgu ile gelmelisiniz.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!   

J a n i c e .You can't trust vampires.Trust me!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası