AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Cailleach

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Laodemeia Cailleach
İnsan
İnsan

MesajKonu: Cailleach   Salı Tem. 27, 2010 4:20 pm

Rp yapmak için bir yerden başlamak gerektiğini düşündüm ve henüz oturtmadığım karakter kurgumun başrollerinden biri olan abimi aramak için başlık açayım dedim. Şimdi, bana göre ben ve abim ailemizden kalan tek kişileriz ve doğduğumdan beri onun yanındayım, beni yetiştiren kişi, her şeyi öğreten kişi o. Birlikte ava çıkarız, her şeyi birlikte hallederiz ve son değişimimi geçirdiğimden bu yana birbirimize kol kanat gereriz. Bana göre diyorum çünkü bunların hepsi benim açımdan. En azından benim bildiklerim. Özellikle son zamanlarda bunun farkına varmaya başlıyorum. Gizlenen bir şeyler var.

Aklımda olanlar bunlar. Soyadlarımızın aynı olmaması çok sorun olmaz. Sonuçta abimin gizlediği şey aile ile ilgili de olabilir. Gizlenen ne olur bilmiyorum. Birlikte düşünürüz. ,

*Bunun dışında başka kurgu varsa aklınızda ona da uyarım. Dost olsun düşman olsun fark etmez. Sadece kurgu olsun.(:
Andreea Acnes
İnsan
İnsan

Lakap : Rea

MesajKonu: Geri: Cailleach   Salı Tem. 27, 2010 6:23 pm

Chryséis Nequam üyeliğimle dost olabiliriz?
Laodemeia Cailleach
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Cailleach   Salı Tem. 27, 2010 8:17 pm

Tamam neden olmasın; ancak karakterim biraz güvensiz bir tip. Dost olabilmeleri için ciddi anlamda birbirlerine destek çıkmış olmalılar. Birbirlerinin arkalarını kollamalılar ^^ Böyle bir kurgu bulur rpmizi yaparız ^^
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Cailleach   

Cailleach
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası