AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Anarion Herumer RP Köşesi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Anárion Herumer
İnsan
İnsan

Lakap : 'Kuzgun'

MesajKonu: Anarion Herumer RP Köşesi   Perş. Tem. 22, 2010 5:45 pm

Arkadaşlar kısaca , lejantı okumaktan sıkılanlar için (varsa), karakterimin ailesi vampirler ve elflerin arasında geçen bir savaşın ortasında kalıyor. Anarion'un annesi, babası, kardeşleri ve sevgilisi ölüyor. Anarion da intikam yemini ediyor.

Bu olaydan ötürü vampirlere ve elflere karşı bir önyargısı var. Eh, bu demek değil ki hepinize pata küte saldıracak. Sadece bir önyargıyla yaklaşacak yani. Zamanla iyi veya kötü biri olup olmadığınıza karar verecek ve buna göre infaz edecek, ya da etmeyecek. Bazı kişiler diyor işte bizim büyümüz var, paçavra ederiz falan. Lakin belirtmek isterim ki 21. yüzyılda geçiyor oyun ve şu an insanoğlunun elindeki silahlar da bir büyü gibi zaten. Eh, bir intikamcı olarak elbette geniş bir cephanem var. Zehirli oklarım, gümüş kılıcım, tabancalarım, bayıltıcı silahlarım, flame throwerım bile var. Yani nasıl bir vampir beni bir büyüyle öldürebilecekse, ben de flame thrower dan sıkıp ormanda barberkü partisi verebilirim xD. Her neyse, karakterimin RP lere az da olsa renk getireceğine inanıyorum. Vampir, elf, büyücü, nymph bol ama insan az sonuçta. Arzu edenler buradan çığırsın, RP ye açığım an itibariyle xD
Claudia Monet
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Anarion Herumer RP Köşesi   Cuma Tem. 23, 2010 12:25 pm

Karakterimin savaşla fazla bir alakası, o daha çokhayatı kendine göre yaşıyor. O yüzden eğlenceli rpler çıkar bence. ^^

Mesela senden silahlarını çalmaya çalışırken yakalamış olursun Clau'yu. Zaten insanlarla şimdiye dek pek bir ilişkisi olmamış Claudia'nın senin onu farkedebilmenden etkilenir ve ondan sonra da ele avuca sığmaz halini göstermeye başlar.

Artık sen de vampirlere karşı önyargınla ilgili bir şeyler yapabilirsin ilginç olur çünkü Clau normal vampirlere pek benzemiyor.
Anárion Herumer
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Anarion Herumer RP Köşesi   Cuma Tem. 23, 2010 2:55 pm

Tamam, başlayalım o zaman bana uyar. Ben de o kadar vahşi değilim zaten, yargısız infaz yapmıyorum. Sadece biraz travmatik bir durum içerisindeyim işte xD Nerede açalım başlığı ?
Claudia Monet
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Anarion Herumer RP Köşesi   Cuma Tem. 23, 2010 3:29 pm

Benim için fark etmez bir iş almadığı sürece her yerde geziyor Claudia, biraz ama kalabalıktan uzak bir yer olursa daha rahat rp yaparız ben bir iki gündür seni takip ediyo olurumx sende şüpheleniyo olursun filan?
Anárion Herumer
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Anarion Herumer RP Köşesi   Cuma Tem. 23, 2010 3:39 pm

http://godsgamble.rpg-boards.com/silvaose-orman-f56/

İyi midir Silvaose Ormanı? Hem orman falan, hem vampir ülkesine yakın. Hem de gözlerden uzak. Sen gezginsin, ben de kolcu. İkimiz de geziyoruz yani. Uyar sanırım?
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Anarion Herumer RP Köşesi   

Anarion Herumer RP Köşesi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası