AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 Kurgu: Révolúcion

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
avatar

Mesaj Sayısı : 146
Yaş : 27
Nerden : İzmir
Lakap : İspanyol

MesajKonu: Kurgu: Révolúcion   Paz Tem. 11, 2010 3:47 am  ○ Bölüm 1
  Elf Tarihi; Kayıp Kurtarıcıların İlk Savaşı
  1345’in kış ortası


  Havanın soğukluğu elflere tesir etmiyordu. Okçular, karanlıktan faydalanıp kulelerin en tepesinde gizlenmiş bir halde tehlike çanlarının çaldığı bölgeyi kolluyorlardı. Bu şehir yıkılmamalıydı. Yüzyıllar boyunca ilk defa tehlike bölgesi olmuştu, bu savaş kasabası. Evet, savaşçı birlikleri çok güçlüydü; fakat düşmanın daha güçlü olması onları ürkütüyordu. Gece karanlığı iyice bastırmıştı, kar yağışı yerin bir katmanı olmuş ve beyaz bir örtü gibi serilmişti. Bir tane ayak izi yoktu ve alabildiğine uzuyordu. Elf gözcüleri, gözlerini kuzeye dikmiş vaziyette nefes dahi almadan izliyorlardı. Saat başı nöbet değişiyorlardı. Öncü birlikler kapılara dayanmışlardı bile... Ani bir saldırı olacağı kesin olduğu için her türlü önlemi almışlardı; fakat yetersiz sayılırdı.

  “Geliyorlar!”
  “Herkes yerlerini alsın! Kapıları açın, öncüler dışarı!”

  Öncü birlikleri kendilerini çoktan dışarıya –ölüme- teslim etmişlerdi. Görmedikleri düşmanlarına doğru koşturuyorlardı. Ellerinde kılıçlar, ağızlarında ise vazgeçmedikleri savaş şarkılarıyla birlikte... Evet, herkesin beklediği gibi olmuştu, bu birlikler düşmanlara yetmemişti. Vampirler ve İnsanlar birlikte saldırıyorlardı. İnsanları yem olarak kullanan vampirler, kozlarını daha sonra oynamıştı. İnsanlarla yordukları elfleri yenmek zor olmamıştı. Fakat, hala direnenler vardı. Sayıları pek olmasa da kuleye yaklaştırmamakta kararlı görünen elfler bulunuyordu. Havanın aydınlanmasına 1-2 saat kala beklenmedik bir ses gelmişti. Ses, kulenin tepesindeki gözcüden geliyordu...

  “Kurtarıcılar!”

  Gelmişlerdi, en son ırklarına küsüp bir köşeye çekilmiş olan kurtarıcılar gelmişti. Bütün komutanlar, askerler ve kuledeki elfler donakalmıştı. Daha sonra gökyüzü yarılmış ve ardı ardına yıldırımlar düşmeye başlamıştı. Bu olayın sıradışı tarafı ise, yıldırımların sadece vampirlerin üzerine düşmesiydi. Kaçacak delik arıyorlardı ve en büyük sorun o deliği bir türlü bulamıyorlardı. Kurtarıcılar, vampirleri bir çembere almıştı ve çemberin etrafında dizilmişlerdi. En fazla 10-15 kişilik grup, koskoca bir orduyu dağıtmaya yetmişlerdi. Vampirlerin hepsini öldürdüklerinden emindim. Fakat, sonrasında hiç bir iz yoktu. Kurtarıcılar, sessiz geldikleri gibi sessiz gitmişlerdi. Bir daha ortaya çıktıklarına şahit olmamıştım...

  ○ Bölüm 2
  Yakın Tarih; Kurtarıcılar ve Révolúcion
  2009 / Mart


  “Heey! Destek isteyin hemen!”
  “Lanet olsun! Yoketmeye geldiğimiz şehirde yokolacağız.”

  Elf kurmayları telaşa kapılmışlardı. Çünkü, ne olduğunu anlamadan vampirler üstün hale gelmişler; elfleri köşeye sıkıştırmayı başarmışlardı. Öldürdükleri elflerin kanlarını içtikçe güçleniyor gibiydiler. Yaptığımız büyüler, attığımız oklar onları azaltmıyordu da sanki çoğaltıyordu. Destek güçler gelse de içimiz rahatlamamıştı. Evet, hızlı gelmişlerdi ve dinç oldukları için üstün bir başarı çıkarmaya başlamışlardı. Fakat, düşman her yerdeydi.

  “Bu böyle olmayacak! Bu yaratıklar çoğalıyor.”
  “Bekle. Şuraya bak...”

  Komutanının gösterdiği tarafa bakan askerin gözleri yerinden fırlayacak gibi açılmıştı. Yüzyıllardır ortalıkta olmayanlar gelmişlerdi. Havada, bir ‘R’ işareti belirmiş ve yaratıklarının üzerinde yamaçtan aşağıya iniyorlardı. Bu sırada, vampirler saldırmayı bırakmış yamaca doğru bakmaya başlamışlardı. Gördükleri manzara gerçekten insanda ‘şok’ etkisi yaratıyordu. Toplam, 10 kişilerdi; fakat gelişleri bile başka bir görkemliydi. Kurucusu olan, Ardén en öndeydi. Devasa ayısının üzerinde hızla vampir şehrine geliyordu.

  “Kapıları kapatın! Acele edin, sokmayın içeri!”

  Sinirlenme sırası vampir komutanındaydı. Şehrin içindeki elfleri umursamadan kapıları kapattırıyordu. Yada, kapattırdığını zannediyordu. Kapılar, yüksek sesle gıcırdayarak kapanmaya başlamıştı; ama Arden’in gönderdiği bir büyüyle tekrar ardına kadar açılmıştı. 10 kişilik grup içeriye girdikten sonra, Arden ve diğer iki kurucu saldırmaya, şehri talan etmeye başlamıştı. Diğerleri ise, efleri dışarı çıkarıyorlardı. Yamaçla yukarıya çıkarılan elfler aşağıya baktığında ise, şehrin çoktan harabeye döndüğünü farketmişlerdi... Gökyüzündeki ‘R’ harfi, yerini ‘Révolúcion’ yazısına teslim etmişti. Bu ise, onların başarı işaretleriydi. Kimbilir belki de böylece yardıma gerek olmadığını, varsa diğer kurtarıcılara bildiriyorlardı... Dikkat çeken ise, kurtarıcılar yokolurken; yanlarında iki tane genç elfi de götürmeleri olmuştu...

  ○ Bölüm 3
  Devir Teslim; Révolúcion’ın Yeni Lideri
  Ardén & Earion-Diyalog
  2009 / Mart


  “Efendim. Bizi buraya getirmekle onurlandırdınız! Fakat, artık neden geldiğimizi bilmek hakkımız değil mi?”
  “Haklısın genç savaşçı. En doğal hakkın. Seni buraya getirdik; çünkü bizim artık milâdımız doldu. Yerimizi genç, yetenekli ve bize tüm kalbiyle inanan birine bırakacağız. Yıllar, yüzyıllar önce ayrıldığımız diyarlardan tamamen ilişkimizi kestiğimizi söylemeyeceksin heralde? Biz elfler, ne olursa olsun birbirimize bağlıyızdır. Bir süredir, ayrıldığımız dünyayı izliyorduk. Daha doğrusu, oradaki genç savaşçıları. Geceleri başınızda hissettiğiniz o ağrılar, bizim hakkımızda ne düşündüğünüzü öğrenmek için aklınızda dolaştığımız içindi. Aramızda genç olan savaşçılarda var, tıpkı yüzyıllar önce bizim kasabadan kaybolduğumuz gibi; onlarda kendi kasabalarından esrarengiz şekilde kayboldular ve aramıza katıldılar. Sizde artık, sadece yardıma ihtiyaçları olduğunda ortaya çıkacaksınız. Yani; aslında size bahşedilecek özel güçleri sadece o zaman kullanacaksınız. Tabiki, her zamanki hayatınıza geri dönecek ve olması gerektiği gibi davranacaksınız. Savaş esnasında zaten, yüzünüzdeki değişim; bizim size verdiğimiz bir diğer ödüldür... Yeni liderimiz artık sensiz Earion! Aramıza hoşgeldin. Kuralları okumanı tavsiye ederiz...”

  ○ Dört Ana Kural

  Hiç bir zaman, Révolúcion’da olduğunu kimseye söylemeyeceksin. Söylediğin gün, sana bahşedilen güçlerin gideceğini bilmelisin.
  Halkın ne zaman tehlikede olursa, yardımına koşacaksın. Halkını tehlikeye atan kim olursa olsun düşünmeden gerekeni yapacaksın.
  Sana bahşedilen güçlerden biri olan, özel savaş yaratığını; gerekmediği sürece kullanmayacaksın.
  Onurunu zedeleyecek her türlü şeyden uzak duracaksın!


  Ardén – Kurucu


○ Aramıza Katılmak İçin;
Spoiler:
 - Kurtarıcılar -

Angeráto [ Öncü ]
Lucien [Öncü]
Laodemeia [Kaşif]

_____________


En son Earion tarafından Ptsi Tem. 26, 2010 3:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Angeráto Ránewen
Kılıç ve Yay Ustası
Kılıç ve Yay Ustası
avatar

Mesaj Sayısı : 46

MesajKonu: Geri: Kurgu: Révolúcion   Ptsi Tem. 12, 2010 2:00 am

Ahh dehşet bir kurgu. Düello sisteminin yerleşmesiyle tam anlamıyla gerçekleşebilir.

Başvuru Eoarion'a gönderildi

_____________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
avatar

Mesaj Sayısı : 146
Yaş : 27
Nerden : İzmir
Lakap : İspanyol

MesajKonu: Geri: Kurgu: Révolúcion   Ptsi Tem. 12, 2010 1:30 pm

Tamamdır kardeşim. Adını yazıyorum =)

_____________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Aleksandre Lucien Jehovah
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 37
Yaş : 26

MesajKonu: Geri: Kurgu: Révolúcion   C.tesi Tem. 17, 2010 2:34 pm

Beni de yaz bakalım

Ad&Soyad:Aleksandre Lucien Jehovah
İcon:
Révolúcion Kurgunuz: Lucien Earon ile bir kumar masasında tanışır. Kumarda çıkan kavgada ona yardım ettikten sonra onunla dostluğunu ilerletir. Sonunda da onun sayesinde bu guruba katılır.
Özel Yaratığınız:Kurt
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
avatar

Mesaj Sayısı : 146
Yaş : 27
Nerden : İzmir
Lakap : İspanyol

MesajKonu: Geri: Kurgu: Révolúcion   Paz Tem. 18, 2010 3:25 am

Tamamdır kardeşim ^^

_____________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Laodemeia Cailleach
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 41
Yaş : 25

MesajKonu: Geri: Kurgu: Révolúcion   C.tesi Tem. 24, 2010 9:56 pm

Ad&Soyad: Laodemeia Cailleach
İcon:

Révolúcion Kurgunuz: Abimle birlikte çıktığımız bir av esnasında karşılaşıyoruz Earion ile. Daha doğrusu avın sonlarına doğru. Abimin av ortasında yaralanması üzerine tüm kontrolü ben elime alıyorum ve yalnızca kılıçlarımla avı tamamlıyorum. Soğukkanlılığım, yeteneğim ve çevikliğim Earion'ın dikkatini çekmiş olacak bir kaç kez daha karşılaşıyoruz ve ilişkimizi kuvvetlendiriyoruz, gibi bir şey.
Özel Yaratığınız: Tilki
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası
avatar

Mesaj Sayısı : 146
Yaş : 27
Nerden : İzmir
Lakap : İspanyol

MesajKonu: Geri: Kurgu: Révolúcion   C.tesi Tem. 24, 2010 10:32 pm

Kabul edilmiştir.

' Dé Estepienza'nın hırçın kızı aramıza hoşgeldin ^^ '

_____________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Kurgu: Révolúcion
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: RP Dışı :: GG GECMIS :: Karakter Kurguları-
Buraya geçin: