AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 Irk Özellikleri || İnsan

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Soul
Gamble of the God
Gamble of the God
avatar

Mesaj Sayısı : 97

MesajKonu: Irk Özellikleri || İnsan   C.tesi Tem. 10, 2010 7:42 pm

 • Tam olarak ırk sayılmayan insanlar için de bir açıklamaya ihtiyaç var gibi durmakta.

    İ N S A N

   Genel Özellikleri

  × Büyücü, Elf, Nymph ve Vampir ırkları ile kesinlikle bir etkileşimleri söz konusu olamaz. Kurguda var olmalarının yegâne nedeni yeryüzünden önceden var olmuş olmalarıdır. Etkileşimden kasıt, üreme gibi bir durum söz konusu değildir. Hiçbir ırkın birbiri ile üremeye yol açacak etkileşimi yoktur. Biyolojik olarak farklı yapılardır. Irklar arası akrabalık bağ olmadığı gibi insanlar da ayrı bir ırk olarak değerlendirilebilir.

  × Birbirlerinden haberdar bile değillerdir. Yaşadıkları coğrafyalar farklıdır. Irklar insanların keşfedemediği kıtalarda yaşamaktadırlar. Teknik olarak Irklar insanların varlığından haberdar olsalar bile onlar ile uğraşmaya gerek görmezler. Çok nadir olarak kafası atmış olan Irk mensupları yakınlardaki insan şehirlerine saldırabilir. Ancak bu nadir bir olaydır. Böyle bir şey olsa bile insanların canlı kalma ihtimali olmadığı için kimse neden öldüklerini bilemez ve böylece Irklar da gizliliklerini korumaya devam ederler.

  × Diğer ırkları göre kesinlikle güçsüzlerdir. Boyutları diğer ırklara göre kısadır, cılızdırlar. Büyü gücüne sahip olmalar gibi bir durum söz konusu bile değildir. Sadece insancıl bir biçimde geliştirilmiş fiziksel güce ya da zekaya sahip olabilirler.

  × Irklar ile karşılaşmaları, onları öldürmeleri aslında bir hayli zordur. Çünkü çoğu ırk özel büyüler ile ölmektedir. Ancak kendilerine koruyucu konumunda bulunacak herhangi bir ırktan arkadaş bulabilirler iste onunla birlikte ırkların yaşama alanlarına girebilirler. Fakat bu fazlasıyla nadir bir durumdur. Kendilerinden farklı bir ırkı kendi yaşama alanlarında gördüklerinde öldürme güdüsü taşıyan ırklar insanları katletmek için ise hiç düşünmezler bile. Bu neden dolayı korunmaya muhtaçlardır.

  × Irkların yaşama alanlarına girebilmelerine karşın, Dünya’ya giremezler. Çünkü orası hiçbir ırkın bozamayacağı insan karşıtı ve daha bir çeşit çeşit efsunlar ile donatılmıştır.

  × Son olarak bu bir ırk değildir, sitede nadir olarak seçebileceğiniz bir rütbedir. Çok iyi bir kurgunuz olması gerekir insan olabilmeniz için. Site insanlara göre tasarlanmamıştır ve bu nedenle insan olan istisnai kişiler haricinde insanlara kurguda yer verilmeyecektir. Hatta o istisnai kişiler de nadir bir şekilde yer verileceğini belirtmekte yarar var. Ana kurguda olsun yan kurgularda olsun çok nadir bir şekilde yer verilecektir. Ancak site içinde yaptığınız kurgulara karışılmaz. Ana kurguya ve yukarıdaki özelliklere uyulduktan sonra bir sorun çıkacağını sanmıyoruz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Irk Özellikleri || İnsan
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» anlaşılması kolay bir anlatımla romanik ve gotik sanat özellikleri;
» sol beyin mi sağ beyin mi
» Bütün KND ve Özellikleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: RP Dışı :: GG GECMIS :: Diğer-
Buraya geçin: