AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 Park Ji Yeon // I'm That important.

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Ji Yeon Park
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Park Ji Yeon // I'm That important.   Perş. Tem. 08, 2010 9:56 pm


Park Ji Yeon
ft. Lee Joo Yeon
Farklı bir kişiliğe girme endişesi taşıyanlar başkalaşım felsefesi güdenlerdir. Ji Yeon bu şekilde birçok görüşleri barındırmaktan hiçbir çekingenlik duymamıştır. Duymayacaktır da. Neden herkes kendini bulunduğu kabın şeklini almak zorunda kalan bir sıvı zannetsin ki? Yılmak, sönmek, pasif kalmak yerine her zaman bir umut aramıştır hayata dair. Değişken ruhludur. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan tiplerden olmasa bile sadece davranışları bakımından değişken olması anlaşılmakta zorluk içermez. Kafatasının içinde ilginç bir beyin taşıdığını düşünenler aslında haksız sayılmazlar. Nitelikleri açıklanamayacak derecede olur çoğu zaman. Bir çizgi film karakterinin yüz ifadesi bazen nasıl anlaşılamıyorsa, onu da anlamak imkânsızlaşır. Birçok kız arasında ilk göze çarpan özelliği onun enerjik ve dobra olmasıdır. Etkinlik bir yere kadar deyimini saçma bulur, çünkü insan düşünürken bile etkindir aslında. Ne düşündüğün ya da nasıl düşündüğünle alakalıdır bu elbette. Boş durmak sözlükte kabul edilemez bir gerçektir. Boşa geçen zaman vardır, ama boş durmak diye bir kavram olamaz.

Bazıları onun bu kavramlar içinde boğulduğunu ya da –beynini harcama konusunda bile- hiperaktif olduğunu düşünse bile, o bu görüşe katılmaz. Ji Yeon ayrıca spor yaparak zaman harcamayı çok sever. Uyku? Uykusunda bile boş değildir, ya rüya görür, ya gezer [Uyurgezer] ya da konuşup gördüğü rüyayı çevresindekilere de hissettirir ister istemez. Yani uykusunda bile hem konuşup hem gezebilir. [Çoğu düşünceleri hakkındaki sırlarını onu sarhoş ederek ya da uyutarak öğrenebilirsiniz.] Ruh haline bağlı olarak, eğlencenin olmadığı ortamlarda bile yeni bir şeyler icat edebilir. Korku hikâyeleri yazma ve anlatma konusundaki ustalığını buradan almış da sayılabilir. Görsel ve işitsel hafızası kuvvetli olan bu kızın hikâyeleri onun için eşi bulunmazdır, kendini bu konuda geliştirmesi gerektiğine inansa da, değer verir defterinin sayfalarında gezen o büyülü harflere. Neredeyse tüm eylemleri erkek gibidir. Karşısındaki kişiye hissettiğini gizlemez, açıktır, dobradır.Zaman zaman çekingen olsa bile bunu belli etmeme taraftarıdır. Farklı derslerde farklı öğretmenlereakla gelmeyecek sorular yöneltir. Bu kişilik çoğu öğretmeni şaşırtmıştır. Bir olaya kızması ve sinirlenmesi o an anlaşılamaz, hafiften belli etse bile yüzünün her bir hareket çizgisini izleme çözümsüzlüğü ile de anlaşılması pek güçtür. Park Ji Yeon'un sınırsızlığın doruğuna ulaşmış gibi kendini belli eden cüzi sabrı vardır. Pek az kişi anlar bunu aslında. Sinirlendiği bir durum söz konusu olduğunda bunu ya içine atar ya da suskunluğu ile belli etse de, her iki durumla da biriktirir karşılaştıkları olayları ve bu sonucunda umulmadık bir anda aniden parlama olarak geri döner ona. En tehlikeli noktası budur belki de. Bardağa suyu biriktirmesi gibi olayları içine akıtır ve günün birinde ona gelebilecek küçücük bir damla bardaktaki suyu taşırır. Bu anlarında kimse [bilinmez, (bazı) kişi(ler) hariç!] ona hâkim olamaz. Mücadele etmek onun damarında vardır aslında. Ama her şey için farklı bir mücadele yöntemi gütmüştür benliğinde. Kimse ile yumruk yumruğa savaşmak ya da kavga etmek için tereddüt etmez. Kız ya da erkek. Her kim olursa olsun. Katır gibi benliğini sarmalayıp kuşatan inadının hiç kimse önüne geçemez. Yumruklarını çalıştırması da yine o anki ruh haline bağlıdır. Kavga halindeyken bile ruh hali değişirse performansı düşüverir. Bunu bir fırsat bilenler kozlarını önceden uygulayacak olanlardır mutlaka, onun aleyhine nelerin olabileceğini önceden tahmin eden şahıslardır bunlar. Yumruklarını çalıştırabilmesi her anlamda korkusuz olabileceğini göstermez ayrıca. Bazı durumlardan o da tırsar elbette her insan gibi. Onun uzak doğu sporlarına olan merakı yumruklarını kuvvetli tutmasını sağlamıştır her daim. Basit bir hayat onun için kâfidir, tabi bu hayatın içinde patlamış mısır, çikolata ve araba dergileri yoksa bu hayata hayat demez.

Fiziksel Özellikler: Uzun boylu ve cılız bir vücuda sahip olan Ji Yeon klasik Asya kılığını bozmamıştır diğerleri gibi. Diğerleri derken, Asyalılar arasında nadirde olsa kendini sarışına çeviren ya da göz renklerini bazen değiştiren tipler çıkmış olsa da; o klasik Asyalı görünümünden hiçbir zaman vazgeçmemiştir. Siyah uzun saçlara ve koyu kahverengi gözlere sahiptir. Cildi beyaz ve yumuşaktır. Hafif kalın dudaklara sahiptir. Kaşları yay gibi ve doğal görünümündedir. Bu görünüm onun suratı ile bir uyumluluk içerisinde olduğundan, onu iyice sevimli kılar. Daima gözlerinin üzerine düşen perçemlere sahiptir.


En son Ji Yeon Park tarafından Perş. Tem. 08, 2010 10:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ji Yeon Park
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: Park Ji Yeon // I'm That important.   Perş. Tem. 08, 2010 9:57 pm


   İstenilenler:

   +Ad&Soyad.
   +Ünlü Adı.
   +İkon.
   +Kurgu.
   +Lejant Linki.


En son Ji Yeon Park tarafından Perş. Tem. 08, 2010 10:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ji Yeon Park
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: İlişkiler   Perş. Tem. 08, 2010 9:57 pm

  Hak Kyo Ka Ja!...

  Ad&Soyad
  Açıklama
  Ad&Soyad
  Açıklama
  Ad&Soyad
  Açıklama
  Ad&Soyad
  Açıklama


En son Ji Yeon Park tarafından Perş. Tem. 08, 2010 10:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ji Yeon Park
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: Park Ji Yeon // I'm That important.   Perş. Tem. 08, 2010 9:58 pm

~~ RPG World ~~

   ++Tamamlanmış:

   ++Devam Eden:

   ++Başlayacak:
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Akira Jun Lee
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 17

MesajKonu: Geri: Park Ji Yeon // I'm That important.   Cuma Tem. 09, 2010 3:12 am

Kurgumuzu biliyorsun. Yine de dediklerini yollamama gerek var mı? Sen halleder misin? En kısa zamanda rplere başlayalım bu arada.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ji Yeon Park
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 18

MesajKonu: Geri: Park Ji Yeon // I'm That important.   Cuma Tem. 09, 2010 12:19 pm

Tamam, ben hallederim sen merak etme. Bu arada senin kafanda bir yer var mı? Başlangıç için..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Park Ji Yeon // I'm That important.
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» South Park ne zaman bitiyor ? Kesin bakın..

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: RP Dışı :: GG GECMIS :: Karakter Kurguları-
Buraya geçin: