AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

C h r y s é i s N e q u a m ~

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Chryséis Nequam
Elf Müzisyen
Elf Müzisyen

Lakap : Séis

MesajKonu: C h r y s é i s N e q u a m ~   Cuma Tem. 02, 2010 7:09 pm

I need a hero

11 Eylül
Paris/Fransa
Fransız
Elf
Aurecela Mezunu
Vampir Avcısı & Model

~~~~

On üç yaşına kadar ailesiyle Nithgech Şehrinde üç katlı şirin bir evde yaşayan Chryséis on üç yaşında bir savaşta ailesini kaybetti. Ondan nefret eden amcası onu yaşlı bir kadının yanına verdi. Şanslıydı ki kadın çok iyiydi. Onun tüm masraflarını üstlendi. Okulunu bitirdikten bir yıl sonra hem amcasını hemde yaşlı kadın Victoria'yı kaybetti. Aile mirasını elde edip hayallerini gerçekleştirmek için doğup büyüdüğü yeri terk etti. Şimdi ise ünlü ve zengin bir model.

~~~~

Bebekliğine kadar el bebek gül bebek büyüyen Chryséis, okul hayatında bir savaşta ailesini kaybedince hayatın cilvesiyle tanışmıştı. Her şeye rağmen delidolu olan bu kız damarına basıldığında bir boğa kadar sinirli olabiliyor. Mükemmelliyetçiliği ile bir çok kişi tarafından kin duyulan Chryséis acımasız, başkalarının değerlerini hiçe sayan, emeğe saygı göstermeyen ama emeğine saygı duyulmasını isteyen şımarık bir kızdır. Aynı zamanda açıksözlü, alaycının tekidir. Onun beğenisini kazanmak çok zordur. Hiç kimseyi önemsemez, saygısız, argo kelime kullanan ve kafasına göre hayatını yaşayan biridir. Ama değer verdiği kişiler için her şeyi yapar; ölmek hariç. Ayrıca sırdaştır, kimsenin -değer verdiği kişiler- sırını kimseye vermez. Canı çok kıymetlidir, ölmemek için her şeyi yapar. Zekası ile de ön planda olan genç bayan uslanmaz bir yaramazdır. Erkekler onun en büyük oyuncağıdır. Aşka inanmaz, o yüzden kimseye aşık olmamıştır. Ama güzelliği ile kendisine bir çok kişiyi aşık etmiştir. İnsanlarla oyun oynamaya bayılan bu çılgın kız hayattan yediği onca darbeyi hiçe sayarak aynı hataların bir değişik versiyonlarına kalkışır. Onu kırabilmek için aile anıları yeterlidir ama görünüşü itibariyle hiç bir şeyi önemsemeyen biri olduğu için kimse bu zaafını akıl edemez. Tanımadığı kişiler karşısında ciddi tavırlar takınan Chryséis arkadaş ortamında eğlence küpüne döner. İstediği şeyleri elde edemeyince çıldırır ki istediği her şeyi elde etmiştir şu zamana kadar. Her dakika değişir; şu an kahkahalar içindeyse az sonra onu somurtkan bir suratla bulabilirsiniz. Cesaretlidir, herkese kafa tutar. Hemen hemen kimseden korkmaz. Çok yalancıdır, attığı yalana yeri gelir kendi bile inanır. Çok iyi rol yapar. Dönmedolap gibidir, çıkarı nerdeyse oraya gider.

~~~~

Omuzlarının üstüne dökülen ateş kızılı saçları, kahverengi kızıl karışımı gözleri ve yuvarlak bir yüz hattı var. Dudağının altında hızması ile dikkat çeker.Orta boylu, kusursuz beyaz teni ile herkesi baştan çıkarabilecek bir güzellikte. Sesi zarif. Giyinişi ise daima şıktır.

İcon;

En son Chryséis Nequam tarafından C.tesi Tem. 10, 2010 7:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Chryséis Nequam
Elf Müzisyen
Elf Müzisyen

MesajKonu: Geri: C h r y s é i s N e q u a m ~   Cuma Tem. 02, 2010 7:16 pm

Eklenmek için;
Ad ve Soyad:
Kurgu:
İcon:

Quillathe Lia Holimion
Ah benim küçük meleğim, ailesi öldükten sonra yani ablam öldükten sonra onu yanıma alıp ben büyüttüm. Ve öylesine güzel, öylesine akıllı ki onunla gurur duyuyordum. Senelerdir beraberiz ama pek kavga ettiğimizi hatırlamıyorum, olgun ruhu ile her kötü anımda beni teselli edebiliyor. Earion ve Anger'den sonra sonsuz güvenebileceğim tek varlık o.

En son Chryséis Nequam tarafından Ptsi Ağus. 02, 2010 8:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Quillathe Lia Holimion
V. Sınıf Naina
V. Sınıf Naina

MesajKonu: Geri: C h r y s é i s N e q u a m ~   Cuma Tem. 16, 2010 8:10 pm

*

Teyzeee ben geldim Very Happy Teyzemsin beni sen büyüttün. Ailemin ölümü hakkında yalan söylüyorsun. Aslında nasıl öldüklerini saklıyorsun benden vs vs vs. Zaten kurguyu konuşmuştuk.
Chryséis Nequam
Elf Müzisyen
Elf Müzisyen

MesajKonu: Geri: C h r y s é i s N e q u a m ~   Ptsi Ağus. 02, 2010 8:28 pm

Ekledim tatlım. (:
Sponsored content

MesajKonu: Geri: C h r y s é i s N e q u a m ~   

C h r y s é i s N e q u a m ~
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası