AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Echo Echoeos

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Echo Echoeos
İnsan
İnsan

MesajKonu: Echo Echoeos   Perş. Şub. 04, 2010 9:17 pm

Irk: Vampir
Ad – Soyad: Echo Echoeos
Düzey: xxxxx
İstenilen Dönem: V
Karakteristik Özellikler:
Hadi, sen sevdiğim şeyi yapalım! Benden bahsetmek!
Nasıl biriyim ben?! Burayı okumadan geçmenizi tavsiye edeceğim, fakat dinlemeyeceğinizi biliyorum. Olur da tavsiyeme uyarsanız mükemmel görünüşümden başlayın okumaya. Çünkü buradaki satırları okuduğunuzda sizi temin ederim, hiçbir şey daha iyi olmayacak. Neden mi? Çünkü tek kelimeyle kusursuzum! "Mükemmel"i anlamlandırmak için bana bakın, çocuksu bakışlarımın derinlerinde buluşun tanışabileceğiniz en dişi kadınla. Takındığım saf maskenin altını arayın ürkek ellerle, bulun ve çıkartın içimdekileri, eğer yapabiliyorsanız! Ah evet, dışarıdan bakıldığında sessiz sakin, iyi biri olduğumu düşünecek çok vampir var. İşte mükemmelliğimin sırrı! Keşfettikçe aslında hakkımda hiçbir şeyi keşfetmediğinizi anlayacağınız bir çeşit paradoksum ben. Hadi işinizi kolaylaştırmak için bir kaç maddeye böleyim konuyu, kafanız iyice karışmasın;
x.Kendine güvenmeyen bir kız gördüğünüzü düşündüğünüz bu vampirin aslında kendine ve ırkına tapındığını görmek sizi üzebilir.
x.Özellikle de bir şeye ulaşmak istediği zaman takındığı masum ifade sizi büyük yanılgılara götürebilir, uyarmadı demeyin.
x.Ah, bir vampir değilsiniz, ya da fazla barışçıl bir yapınız mı var? Echo size yardım eli uzatmak mı istedi... Tavsiyem oradan topuklamanızdır. Hadi ama! Echo'nun sizin gibi birine yardım etmesini nasıl beklersiniz! Kendi hariç kimseyi düşünmez ki o!
x.Echo size yardım etmek için yalvarıyor ha? Bir çıkarı olmadığına eminseniz, karşısınızdaki Echo'nun hiç tanımadığı ikizi falan olabilir, ya da göz numaranızla ilgili sorunlar var.
x.Asla aşamadığı kibiri bazen oldukça can sıkıcı, ya da sert, belki de ölümcül olabilir. Aman ha onu yeterince tanımadan eleştirmeye kalkmayın, biraz asabidir.
x.Arkadaşlık mı dediniz. Şaka yapıyorsunuz herhalde. Onunla arkadaş olmak için seçilmiş falan olmak gerekiyor. Kendinden başka kimseyi düşünmez dememiş miydim ben? Sosyofobik mi dediniz? Yo, sadece bir buzlar kraliçesi.
x.Tiyatro! Başarısı her an söylemeye hazır yalanlarından ya da oynadığı oyunlardan gelir. Ne çok sever bir anda sergileyiverdiği tiyatral şovlara inananların tepkilerini izlemeyi!
x.Müzik! O kadar güzel yan flüt çalar ki, taşlaşmış ruhunun bir yerlerinde hâlâ hislere sahip bir parça olduğu yanılgısına kapılabilirsiniz.
x.Felsefe! O ruh boşuna taşlaşmadı. Duygularının katili şahlanan düşüncelerinden başka ne olabilirdi ki?
Fiziksel Özellikler: Emin olun, bu bölümü üsttekinden çok daha fazla seviyorum. Eğer üstte yazdıklarımı okumadıysanız burada okuduklarınız aklınızı başınızdan alacak. Eğer ki okuduysanız, muhtemelen karşınıza ne çıkarsa çıksın ondan tiksineceğinizi düşünüyorsunuz. Oysa, emin olun beni gördüğünüzde, bildiğiniz her şey aklınızdan gidiverecek. Bembeyaz tenime tezat dolgun kırmızı dudaklarım, deniz mavisi gözlerim sizi etkilemeyecek sanıyorsunuz ha! Ya da benimki kadar uzun ince bir silüetten beklenmeyecek kadar biçimli, dolgun hatlarım... Kendinize fazla güveniyorsunuz. Tanrıça tarafından tek kelimeyle kusursuz yaratılmış bir varlığım, buna siz de ikna olacaksınız!. [Henüz modele karar verilmediğinden fazla ayrıntılanamadı.]
Başarılı Olunan Ders: Felsefe.
Passion
Tanrıça - Yönetici
Tanrıça - Yönetici

MesajKonu: Geri: Echo Echoeos   Perş. Şub. 04, 2010 10:58 pm

Pyraxsion Vampir Okulu'na hoşgeldin!
    Rütbeniz V. Sınıf Lasombra olarak veriliyor.

Asanız; Karanlığın Ateşi.

http://godsgamble.rpg-boards.com

Echo Echoeos
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası