AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

J o s e p h

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Joseph Audrinas
İnsan
İnsan

MesajKonu: J o s e p h   Paz Haz. 20, 2010 7:49 pm

J O S E P H A U D R I N A S
    Geçmiş, anılarla doludur. Bazıları acı verir insana. Bazıları da yaşamak için tek umutlarıdır. İnsanlar hayatlarının bazı dönemlerinde, çok büyük adımlar atarlar ve bu onlar için bir dönüm noktasıdır artık. Bazen çok büyük bir hatadır bu, bazen de en doğru karar. İkisinin de kesiştiği noktadır ölüm. Bu dönüm noktalarında bir kişi bekler hep. Bir nevi yol gösterici, bazen de hata yaptıran kişi. Hayatınız boyunca hiç umursamadığınız biri, dönüm noktanızda bekleyen kişi olabilir. Sonuçta katil doğulmaz, katil olunur. Mezarlıkta, şiddetli yağan yağmurun altında ailesine veda ediyordu Joseph. Gözyaşları yağmur damlaları ile karışmış, yüzünden süzülüyordu. Kimsesizliğin verdiği acı ile ayakta durmakta zorlanıyordu. İyi bir evlat olup onları koruyamadığı için kendinden nefret ediyordu. Ancak en çokta ikizinden nefret ediyordu. Onun sorumsuzluğu yüzünden ailesini kaybetmişti. Her zamanki isyankârlığı yüzünden artık ne babasının gür sesini duyabilecekti, ne de annesinin sevgi dolu dokunuşlarını hissedebilecekti saçlarında. Karşısında ağlayan ikizine baktı. Artık ondan tiksiniyordu. Hayatlarını mahvetmekten başka bir işe yaramıyordu. Onu böyle yalnız bırakmıştı hayatta, yapayalnız. Siyah pantolonunun paçaları, çamurlu su bulaşınca, suyun bütün çukurları doldurmaya başladığını farketti. Yağmur daha da hızlanmıştı, doğa bu iki ölüme ağlıyordu.
    Nefretin ruhu beden buldu en sonunda. Yaşanmışların ve hasretlerin yaraladığı bir ruh.
    Hayatına her zaman mantığı yön verir. Zekası ve tarafsızlığı ile dikkat çeker. Gururludur, itaat etmekten nefret eder. Biraz fazla sert ve ciddidir. Saygıya önem verir. Laubalilikten hoşlanmaz. Gerektiğinde acımasızdır.Duygusallığını göstermemeye özen gösteren sert bir çocuktur. Yaşadıkları onu erken yaşta olgunlaştırdığı için, yaşıtlarından çok farklıdır. Düşünme şekli ve sevdikleri, her şeyi ile farklıdır. Herkese karşı soğuktur. Fazla konuşanlardan hiç hoşlanmaz. Kısa ve net cevaplar vermeyi sever. Yalnızlık her zaman kurtarıcısı olmuştur. Dikkat çekmekten nefret eder. Güven konusunda sorunlar yaşamaktadır. Bazen kaybolur. En azından çevresindekiler öyle sanır. Ancak iyi bir oyuncudur. İstediğinde istediği kişi olabilir. Kendi kişiliğinin tam zıttı birinin kişiliğine bürünmekte zorlanmaz. Yalan söylemekte çok başarılıdır. Lûgatında tükürdüğünü yalamak hiç olmamıştır. Fikirlerini her zaman savunur.
    Gerçeklik aynasında görünmeyen yüzdür o. Hiçliğin beden almış hali, sadece bir gösteri.
    İlk dikkatinizi çeken, kuzguni siyahlıktaki gözleri olur. Derinliğine hapsolacağınız o hüzün dolu bakışları ... Her türlü sert tavrına karşın, gözleri onu ele verir. Kalbindeki hüzün her zaman bakışlarına yansımıştır. Kahverengi saçı her zaman düzgün kesimlidir. Dağınık olmamasına dikkat eder. Vücudu ince ancak kaslıdır. Teni asla soluk bir renkte olmamıştır. Her zaman canlı ve sağlıklı görünmesini sağlayan bir beyazlıktadır. Parmakları ince ve uzundur. Bu sayede piyano eğitimine başlayarak, benliğini sanat ile doldurmuştur.

Hayat, zamanla bütün kırgınlıkları unutturur insana. Ne olursa olsun affetmeyi öğretir.

EDITLENECEK.

En son Joseph Audrinas tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 5:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Joseph Audrinas
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Paz Haz. 20, 2010 7:49 pm

I L I Ş K I L E R & K U R G U L A R
i c o n v e k u r g u y e t e r l i

İkizimin çok samimi bir arkadaşı olduğunu biliyordum. Ancak umursamıyordum. Sende onun gibi gereksiz biriydin gözümde. Ancak seninle karşılaştığımız o gün, gözlerimi açtın diyebilirim. Çok ilişki yaşamış olmama rağmen senin gibi biriyle daha önce hiç karşılaşmamıştım. Bunun adı aşk mı bilmiyorum. Ancak seni asla kaybetmek istemediğimden eminim.
Ah, sevgili Marié-Françoise. Seninle olan o tatlı ilişkimizin sonu beklediğim gibi olmadı. Normalde kızlarla takılıp onları kullandıktan sonra bir şekilde bitirirdim ilişkimi. Ancak sen farklıydın. Orada o ateşli sürtüğe bakarken öfkenin şiddetinin farkında değildim. Ve o anda bana haddimi bildirdin. Bilmeni isterim ki beni çok etkiledin bu davranışınla. Aramızda olanlara rağmen, peşinden ayrılmayı düşünmediğimi bilmelisin.
[

En son Joseph Audrinas tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 11:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Joseph Audrinas
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Ptsi Haz. 21, 2010 6:01 pm

x x
R P D U R U M U
biten - süren - bekleyen

s h a d o w s

En son Joseph Audrinas tarafından Ptsi Haz. 21, 2010 7:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Cordelia Amanda Era
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Ptsi Haz. 21, 2010 7:06 pm

Spoiler:

Kurguyu konuşmuştuk ama ileride değiştirir miyiz bilemiyorum. ^^
İconlar:

Joseph Audrinas
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Ptsi Haz. 21, 2010 7:23 pm

Ekledim.
Marié-Françoise Fonteneau
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Ptsi Haz. 21, 2010 9:10 pm

x x

x x

Kurgu : Bende böyle eklisin.

Spoiler:

Joseph Audrinas
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Ptsi Haz. 21, 2010 11:31 pm

Ekledim.
Fanetta Dolphin Pierre
İnsan
İnsan

Lakap : Netta./Dolph./Fani.

MesajKonu: Geri: J o s e p h   Salı Haz. 22, 2010 3:39 pm

Kurguda sen benim dükkanımda ara sıra çalışıyordun falan asdjhg :S sen doğru düzgün bir şeyler ayarla Smile

++ (ben seçemedim Smile)
Sponsored content

MesajKonu: Geri: J o s e p h   

J o s e p h
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası