AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

E l é o n o r a J a n e

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Eléonora Jane Pércival
İnsan
İnsan

MesajKonu: E l é o n o r a J a n e   Salı Haz. 15, 2010 9:16 pm

E l é o n o r a J a n e P é r c i v a l

Irkı:Vampir
Asa:Dürüstlük Timsali
Sınıf:3.Sınıf
Bina:Giovanni

>> Kim Kimdir? Neyin Nesidir? <<

Adım soyadım ıvır zıvır… Los Angeles şehrinde doğdum. Güneşli olması gerekirken ben yağmurlu bir günde doğmuşum. Sonsuz yaşamın bedeli olarak kana bağımlı yaratıklar haline gelmiş benim ırkım. Yine de çoğu vampir bunun bir bedel olduğunu düşünmez, aksine sahip oldukları yeteneklere ek olarak kanın baştan çıkarıcı bir içki olduğuna inanırlar. Bence bu doğru değil. Bu bir bedel olabilir ancak. Çünkü insanların kanını içmenin nesi iyi olabilir. Soğuk ve karanlık benim ve her vampir gibi vazgeçilmezlerimdir. Elflerden nefret ederim. Tabi çok nadir dostluğumu kazananlarda vardır. Nedendir bilinmez ama elflerin kanı kötü kokuyor bana... Açken vampirlerin döndüğü durumdan nefret ederim. Bende bir vampirim ancak susuzluktan veya saldırganlıktan kaynaklanan değişimde diş etlerimiz çekilir, dişlerimiz sivrileşir, dudaklarımız grileşir. Bunlar bize daha korkunç bir özellik katıyor bence... Vampir olmama rağmen sevmiyorum, ne yapabilirim?

>> Aynaya Baktığımda <<

Kızıl saçlarım uzundur. Gözlerimin rengi Mavidir. Bu beğenilmemin en büyük sebeblerindendir. Çünkü gözlerim her zaman parlar. Karşımdakini hapseder. Boyum 1.77, kilomu da 67'dir. Birbiriyle uyumlu olna vücudum her türlü yaratığı bana çeker. Bu hoşuma gitse de "Güzellik başa bela!" demişler. Boşuna dememişler.

>> Ruhsal Ben <<

Her zaman çözümsel düşünürüm.Bir karara vardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynı gün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdır yani bir insana -veya her neyse işte- “Dostum…” dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur. Ondan asla kopamam. Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım. O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem, yalnız bırakmam, bırakamam. Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim. Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten geçmiştir. Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu? Neden üzgünsün?”derim. Ama tansam veya tanımasam sivri kulaklı birini gördüm mü hiç düşünmeden oradan uzaklaşırım. Bence kanlarıda en az onlar kadar kötü kokuyor.

>> İkonlarım <<

En son Eléonora Jane Pércival tarafından Salı Haz. 15, 2010 9:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://goddessida-rpg.yetkinforum.org/
Eléonora Jane Pércival
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   Salı Haz. 15, 2010 9:17 pm

>> İlişkiler <<

En son Eléonora Jane Pércival tarafından Salı Haz. 15, 2010 9:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Eléonora Jane Pércival
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e   Salı Haz. 15, 2010 9:17 pm

>> Rp günlüğü <<

• Devam Eden
  • Biten
  • Bekleyen
Sponsored content

MesajKonu: Geri: E l é o n o r a J a n e