AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 Adalicia Bérnard

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Adalicia Bérnard
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 190
Yaş : 24
Nerden : Nereye.

MesajKonu: Adalicia Bérnard   Salı Haz. 15, 2010 1:59 pm

Irk: Vampir.
Ad – Soyad: Adalicia Bérnard.
Düzey: xxxxx
İstenilen Dönem: V.
Karakteristik Özellikler: Müthiş zekidir. Leb demeden Çorum’u bile anlar. Zekiliğini yatarak harcayan ahmaklardan değildir. Boş durmaz asla, okur, çalışır.
Kendini beğenmişlik abidesidir.
Kendinden başka hiçbir şeyi, hiç kimseyi önemsemez. Adeta bir tanrıça olarak görür kendini. Dünyadaki hiçbir varlıktan etkilenmemiştir, etkilenmeyecektir de. Çirkeftir, sonuna kadar hem de. Asaya başvurmaz çoğu zaman, saç-baş yolma tekniği kullanır –ki bunun çok daha etkili olduğunu düşünür çoğu zaman. İnsanlardan nefret eder. Değer verilecek varlıklar olmadıklarını düşünür. Bu yüzden, kendini insan ötesi görür ya zaten. Çünkü değerlidir o, herkesten, her şeyden değerlidir hem de.
Ukaladır. Şu dünyada görebileceğiniz en burnu havada insandır hem de. Ukalalığıyla her daim övünür. O kadar bilgi sahibidir ki, ukalalık yapmasın da ne yapsın değil mi?
İnatçıdır. Bir şeye ‘hayır’ dedikten sonra, asla zıttını yaptıramazsınız. Ya da evet. Hiçbir zaman, hiçbir kararından dönmez. Ömrünüzde tanıyabileceğiniz en kararlı insandır. Aldığı kararlar, onu hep izlemek istediği yola bir adım daha yaklaştırıcı niteliktedir. Hiç kendiyle ilgili yanılmamıştır, yanılmayacağından emindir de. Kendine müthiş güvenir, aslında bu özelliği normaldir. Çünkü her şeyi o kadar iyi bilir ki! Kendinden başka güvenebilecek bir kaynak olmadığını düşünür. Her şeyi yapabileceğini bilir, yenilgiye asla uğramayacağından adı gibi emindir.
Dostları vardır, az sayıda da olsa. Kendisi için yaratılmış şu yaşanılası dünyada, onlardır tek değerli varlıklar. Bir kez aşkı yaşamıştır, iyi kötü. Bunun ardından aşk yaşayabileceğini düşünmez. Tek bir erkeğe bağlanmak saçma gelir çünkü. Gayet kaşarınımsı insan modunda, birden fazla kişiyle olabilir. Hayata eğlenmek için gelmiş biri, başka ne yapabilir ki?
Yapar bir şeyler. Ama bu kendine vakit harcamadığını göstermez. Her dakika özenir, saçına başına makyajına. Çok bakımlıdır. Aslında bakımsız olsa bile süslüdür, görüp görebileceğiniz en taş hatunlardandır. Hobileri vardır az çok, bunların her biri için bol bol vakit ayırabilir. Mesela, Quidditch. Kendini en iyi hissettiği yerlerdendir, süpürgesinin üstü. Antremanlar, maçlar haricinde, aklına estikçe uçmaya bayılır.
Bağımlılıkları vardır, asla bırakmak istemediği şeyler. Tequila shot, Marlboro. Şu yaşında esir olup gittiği şeyler, korkulasıdır belki. Ama mutludur sigarası, içkisiyle. Kaç bin defa daha söylemeliyim bilmiyorum ama, hayatını yaşıyor Adalicia. Çirkeftir.
Saç baş yolar.
Kafa göz dalar.
Müthiş laf sokar.
Ahuahuah, kafiyeli oldu. Neyse. Her an kavga edebilecek bir izlenim yaratır. İnsanlarda devamlı gezdirdiği gözleri, koca bir rahatsızlık oluşturur. Mutludur işe yaramaz aptalları rahatsız etmekten. Derste ya da herhangi bir ortamda, üzerinizde bir çift renkli göz hissediyorsanız eğer, emin olabilirsiniz onun Adalicia olduğundan. Müthiş zevk alır, insanları süzüp yanlışlarını bulmaktan. Yanlışlarını suratlarına vurmaktan. Ve kusur bulmaktan. Kendi dışında hiç kimse mükemmel olmadığı için, gayet rahat bulur kusurları. Yolda yürürken gördüğü tiplerin bile, ayak tırnaklarından saçlarına kadar her santimetre karesi hakkında uçuk yorumlarda bulunur. Hiç çekinmez söyleyeceklerinden.
Mümkün değildir, Adalicia’yı ağlarken görmek. O kadar güçlüdür ki. Ailesinin ölümüne bile ağladığını hatırlamaz. Aslında bir kere, ağlamak istediği son insanın yanında ağlamıştır. Fakat anında toplamıştır kendini. Kolay kolay yıkılmaz yani.
Nefret besler, kibirlidir, kincidir. Nefret ettiklerini, hiç çekinmez, topa tutar. Nefretini kazanmak istediğiniz son kişidir bu yüzden. Müthiş asa kullanır, asanın etkili olmadığı zamanlarda, asayı göze sokmak falan da işe yarar. Bileği kadar, yumrukları da güçlüdür.
Yeteneklidir, her yerinden farklı bir şey fışkırır adeta. Hamarattır. Eli çabuktur. Her kaynananın isteyeceği türden bir gelindir. xP

Fiziksel Özellikler: Henüz ünlü seçemedim, maalesef belirtemeyeceğim.
Başarılı Olunan Ders: Felsefe, Büyü Kuramı.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Quietus
Tanrıça - Yönetici
Tanrıça - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 205

MesajKonu: Geri: Adalicia Bérnard   Salı Haz. 15, 2010 2:18 pm


    Pyraxsion Vampir Okulu'na hoşgeldiniz!
    Rütbeniz V. Sınıf Toreador olarak veriliyor.

      Asanız; Kanlı Öpücük.


_____________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Adalicia Bérnard
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: RP Dışı :: GG GECMIS :: Rütbe Başvuruları-
Buraya geçin: