AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Artemis.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Artemis Aigina Hessler
İnsan
İnsan

MesajKonu: Artemis.   Perş. Haz. 10, 2010 12:10 am

A
rtemis Aigina Hessler
Doğum Tarihi : 1 Haziran
Irk : Vampir
Doğduğu Yer : Londra
Bina / Sınıf : V. Giovanni

A ilem ~~

Babası soylu bir İngiliz dükünün oğlu, annesi ise İspanya'nın en sözü geçen soylularından birinin kızıydı. Yüzyıllardır süregelen siyasi ilişkilerinden dolayı birbirlerine yakın olan bu iki adamdan İngiliz soylusu evinde bir yemek düzenler. Bu davete İspanyol soylusuda katılır. Karısı öldüğünden bu yana her şeye kızıyla birlikte katılan adam bu seferde istikrarlı davranıp kızıyla gelmiştir davete. İşte orada tanışan anne ve babası birbirlerini ilk gördükleri andan bu yana içlerinde aşk besleyip bu durumu resmileştirmişlerdir. 9 ay sonra da bir karlı kış akşamında boğuk inlemeler içinde tenlerin birleşmesiyle oluşacak olan Artemis dünyaya gelmiştir ileride kana susayacak ölü bedeniyle.

Artemis'in bilgeliği hayat buldu cansız bedeninde...

Artemis'in annesi Carmen ve babası William Yunan mitolojisine pek bir düşkün kişiliklerdi. Özellikle de bilgeliğiyle asırlardır adından söz ettirmeyi başaran Artemis'e. Ve bu yüzden kızlarına Artemis ismini koydular.

Ö lümüm V e T ekrar D irilişim ~~

''Ölümüm benden yalnızca beni alacak. Bundan dolayı benden her şeyi alacak ve benden hiçbir şey almayacak!''

Eğlenceye düşkün olduğu için yine sabahlara kadar eğlenmek üzere arkadaşlarıyla birlikte elit bir gece klübüne gitmişlerdi. Klübe girdiğinden beri bir çift gözün üzerinde olduğunu hissediyordu ve haklıydıda. Bir içki söylemek için barmenin yanına gittiğinde arkasında bileklerini kavrayan br elin olduğunu ve daha sonrada acısını hissetti. Arkasını döndüğünde bir çift kırmızı göze rastladı. Kollarındaki acıyla birlikte onun peşinden sürüklenmeye başladı. Kız sesi tükenmişçesine veya oraya bir daha çıkmamak üzere kilitlenmiş gibi sesini çıkartamıyordu. Adam kızı klübün arkasına götürdü ve bedenini kızın bedeninin üstüne kapattı ve dudaklarında arzuyu hissettirdi. Bedenine dayanmış soğuk beden onun içini titretsede adamın verdiği öpücükler içini ısıtmaya yetiyordu. Ardından dudakları boynuna doğru indi ve inanılmaz derecede acıyı o an hissetti. Boynuna saplanmış 2 diş. Oradan sonrası bulanıktı beyninde. Gözünü açtığında kana susamış ve cansız bir varlık olarak arzusunu tatmin etmeye çıktı.

K işisel A yna ~~

Belki de insanlığa karşı hissettiği tek şeydi nefret ve kibir. Acınası varlıklardı onlar. Ezik, aciz ve bulundukları durumdan memnun olan fakir insanlar...
Güçlüydü her şeye karşı. Fakat ibir zayıf noktası bulunduğunda -ki bu noktayı belli etmeyecek kadar zekiydi- ona acı çektirebilirdiniz.
Ama bir o kadar da narindir. Noksan bir tarafını buldunuz mu kırılgan bir gelincik oluverir. Sadıktır. Ailesine, dostum diyebileceği kişilere ve sonsuz aşkına. Yarı ruhsuzdur ama bu özelliği sadece değerlerine zarar verenleredir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsa kan arzusuyla yanan tutuşan dişlerini boynunuza saplamakta hiç çekinmez. Başına buyruk, asi ruhlu ve özgürlükçüdür. Annesi disiplin manyağı olsa bile o disiplinden nefret eder ve disipline gelemez. Bir müzik veya bir enstrüman sesi duyunca narin vücudu bir balerin gibi dans etmeye başlar. Sanata ve her türlü değişik şeye meraklıdır. Güzelliğine düşkündür. İnsanoğlunun ve diğer varlıkların onun karşısında büyülenmesini ister. Hanımefendi bir evlat, kafa dengi bir arkadaş ve tutkulu bir aşıktır. Aynı anda hem avına yaklaşmaya çalışan hemde yavrusunu kötülüklerden korumaya çalışan dişi bir aslan olabilir. Gizli ve sırlarla doludur. Kendisi hakkında başkalarına bilgi vermeyi sevmez. Onu çekici kılanda budur. O sırlarla dolu oldukça; onu arzulayanlar artar. Felsefeyi çok sever. Her türlü varlık felsefeyi ancak kendi yaratılışını reddederek yadsıyabilir. Ölümsüzler ve ölümsüzlerin sevgilileri; biz buyuz ve bizi kahreden de budur. Ama bizi erkek ya da kadın yapan bu kahredici acı, aynı zamanda hayata en yüksek değerini veren şeydir. Eğer ölmeseydik, eğer varlığımız ölümün çok karanlık özünden böylece kopmasaydı hayat bu kadar kıymetli, nadide ve sarsıcı olur muydu ?

Si Vis Vitam Para Mortem !

F iziksel A yna ~~

''Petit Traité des grandes vertus.''

Ah o büsbüyük vampir kalbi nasılda sığıyor minicik ve narin vücudunun içine... Parıldayan siyah saçları hem seksi hemde masum yüzünden aşağıya, daha sonra omuzlarına ve en sonunda da göğsüne iniyor haşince. Gözleri o kadar masum ve etkileyici bakıyor ki; o gözlere bakanların Artemis'ten hoşlanmamaları mümkün değil. Hem asi hem de masum. Adını aldığı Artemis'in bilgeliği vurmuş yazı andıran tenine ve yüzüne. Zarif bedeni kuşun kanat çırpışları kadar narinken; kadını kadın yapan kıvrımlar onu şehvet tanrıçası yapıyordu adeta ve bedenini sadece birisine açmak istiyordu. Onun için özel olan birisine. Sonsuz aşkına...

İ cons

Spoiler:

Aimée; seninle ilk olarak Damien'in resitalinde tanışmıştık. Daha doğrusu orada ben seni görmüştüm ve Damien'e bakışlarında arkadaşlıktan öte bir şeylerin olduğunu hissetmiştim ve yanılmıyordumda. Damien bana senden bahsetmişti ve aranızda pekte bir şey olmamasına rağmen Damien'e bağlılığımdan dolayı seni kıskanmıştım. O gün resitale geliş amacının onu dinlemek olduğunu düşünmüyorum. Baştan çıkarmak olabilir miydi? O zamandan bu yana gözlerim üzerinde. Damien'e sahip olamayacaksın...

Rp'ler

Bekleyen #
Süren #

- Let a little gossip with Hypnosé
- # Coincidence with Caroline Mélita Slowen

Biten #

Eklenmek için kurgu ve 100x100 icon.

En son Artemis Aigina Hessler tarafından C.tesi Haz. 19, 2010 12:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Élodie Aimée LeRoux
İnsan
İnsan

Lakap : Éla, Amy

MesajKonu: Geri: Artemis.   Perş. Haz. 10, 2010 12:36 am

Sevgilin bende böyle ekli
    Spoiler:

bundan dolayı bana çok sinir olabilirsin mesela bi yaz kurguyu düşünürüz (: ben eskiden beri tanıdığım için kıskançlık durumları falan olabilir Very Happy

bunlarda iconlar (:

Spoiler:

http://raivoisa.deviantart.com
Artemis Aigina Hessler
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Artemis.   Perş. Haz. 10, 2010 1:25 am

Ekledim hatun. Beğenmediğin bir yer varsa söyle değiştirelim.
Élodie Aimée LeRoux
İnsan
İnsan

Lakap : Éla, Amy

MesajKonu: Geri: Artemis.   Perş. Haz. 10, 2010 1:34 am

tamamdır ^^ ama unutma bende bir piyanistim nhahaha Very Happy sen öğrencisin Very Happy

-edit: enee gitmiş en çirkin iconumu almış :R
http://raivoisa.deviantart.com
Lucifer
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Artemis.   Perş. Haz. 10, 2010 2:22 am

Ah Artemis. Seni o kıyafetin içerisinde gördüğüm anda sana tutuldum. O kırmızı saten vücudunu nazikçe sarmalıyordu. O kadar iştah açıcı bir görüntün vardı ki, insan olmadığın için şanslısın. Seni etkilemek için elimden gelen her şeyi yapmıştım. Ve sanırım başarılı da olmuştum.O deneme kabinlerinin birine sokmuştum seni. Ve o zaman anladım ki, seksi olmak için o elbiseye ihtiyacın yoktu. Beni o kadar etkiledin ki, iki asırlık hayatımda yapmadığım bir şeyi yaptım, sana bağlandım. Evet sana karşı olan duygularımın aşk olduğuna eminim. Benim gibi birini kendine bağladığın için, kendinle gurur duymalısın. Senden başkasına asla aşık olamam bundan sonra. Yine de bilmelisin ki, o elbise içinde harika görünüyordun. Bu yüzden aldım sana onu, sevgilim.
Artemis Aigina Hessler
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Artemis.   Perş. Haz. 10, 2010 4:26 pm

Ahah hayıır Eceeğ ben onu beğenmiştim ama değiştirdim. Ekledim .
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Artemis.   

Artemis.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası