AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

İrinaCandiceSwane

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: İrinaCandiceSwane   Cuma Mayıs 07, 2010 11:57 pm

İrina Candice Swane

Doğum Tarihi: 5 Mayıs
Irk: Vampir
Doğum Yeri: Paris
Lakap: Candie, Candy, Can, Coco, Dice, Swan, Wane

Bina: Toreador
Sınıf: IV.

Ailem

Size ne anlatabilirim ki ailemle ilgili? Zor bir yaşamım olduğunu mu, ailemin beni hiç sevmediğini mi? Üzgünüm, ikisi de yalan benim için… Ailem zengindi, beni her şeyin üstünde tutardı ama annem öldürüldüğünde, babam onlarca yıllık eşinden kopmak zorunda kaldığında yaşlı vampirlerle yaşamaya başladık. Ben ve babam onların arasına karışmıştık rahatlıkla; ben yaşlılar için eğitilecek bir gençtim, babam içinse annemin kopyası. Belki de bu yüzden annemin ölümünden sonra babam yüzüme bakamadı ve bende kaçtım, babamdan ve öğretmenlerimden uzakta yaşadım bir süre. Babam beni arama ihtiyacı duymadı açıkçası, benim tek başıma yaşayabileceğimi biliyordu. Ama öğretmenlerim benhden vazgeçmemeye kararlıydı.

Ruhum&Ben

Yalnızlık belki de gerçek beni en iyi anlatabilecek tek kelimedir. Yalnız olmayı severim, yalnızken sadece kendi düşüncelerimle yüzleşirim ve duygularımı dışa vurmaktan çekinmem.

Etrafımda birileri varken yüzümde büyüleyici bir maske bulunur. Maskem herkesin görmek istediği gibidir; soğukkanlı, umursamaz, kan ve tutku bağımlısı… Gerçek yüzüm ise dışta görünen çoğu özelliğimden daha farklıdır; zeki, mantıklı ve cesurumdur. Cesur olmak zorundayım çünkü tehlikeye aşığım. Ben ve tehlike bir diğerinin gölgesi gibiyizdir.
Ben maskem yüzümdeyken herkesin yerimde olmak isteyebileceği kızımdır. Maskem yüzümdeyse –ki hep oradadır- akıllı, başarılı ve güzel kızımdır.
Vampirler doğuştan yalancıdır ve bende bunun kusursuz bir örneğiyim. Yalancılık en başarılı olduğum şeyler arasındadır.
Kolay kin tutmam ama bunu bir kere başardığınızda karşınızda bir süre tek başına yaşamış olan tehlikeli ve yırtıcı bir vampir bulursunuz.

Eğer size gerçekten güvenirsem sizi her şeyden koruyabilirim. Güvendiğim insanlara değer veririm ve değer verdiklerimin zarar görmesine göz yummam.
Tek başıma yaşadığım dönemde tehlikeli bir çok vampir öğretmenim olmuştu ve ben onların başarılı bir öğrencisiydim. Onlar bana kendime bakmayı, iyi bir avcı olmanın yollarını, güzelliğimi kullanmayı, gerçek bir katil ve mükemmel bir yalancı olmayı, hırsızlığı, lider olmak içi gereken çaba ve hırsı ve belki de en önemlisi âşık olmamayı öğrettiler. Elbette bir de tutku ve şehvet doğrultusunda hareket etmeyi…

Bana baktığınızda ne düşünebileceğinizi biliyorum; bu masum yüzün altında hiç bir şeytan yaşayamaz. Ama yaşayabilir ve bende bunun en iyi örneğiyim sanırım. Siz meleksi gülümsememi izlerken ben sizi hiç duraksamadan öldürebilirim.
Kurnazım, sizi aldatmanın en iyi yollarını düşünür ve bulurum. Şüphesiz siz planlarımın gerçek doğrultusunu anlayana kadar tuzağıma düşmüş olursunuz.
Hep böyle değildim elbette ama şu anda olduğum genç vampir bir çoğunun olamadığı kadar tehlikeli ve vahşi, ne kadar bunu fark ettirmesem de. Sizlere bir önerim var; ihanetime hazırlıklı olun. Sadakat uzun süre korunabilecek bir şey değil ve ben nadiren birine hayatımı emanet edecek kadar bağlı olurum.
Bazı salak vampirlerin aksine olduğum şeyden ve kan ile beslenmekten fazlasıyla memnunum. Eğer vampir olmak için kan içmek ve sonsuz bir susuzluğa dayanmak gerekiyorsa ben buna dünden razıyım. Olduğum mükemmel yaratık için bu minik bir bedel. Ne dersiniz?

Ayna&Ben

[size=12]Saçlarım kızılımsı bir kahvedir ve omuzlarımdan aşağıya denizin huzur verici ve sakin dalgaları gibi iner. Güneşin vuruş açısına göre farklı renklerde parıltılar saçan saçlarım vücudumun en dikkat çekici noktalarındandır.

Gözlerim birçok farklı rengi barındırır içinde; okyanus mavisi, zümrüt yeşili, gri ve nadiren altın renginde çizgiler… Elbette her vampir gibi acıktığımda veya öfkelendiğimde gözlerimin rengi açılır. Çoğunlukla etrafa dikkatli bir şekilde bakan gözlerimden kurnazlık ve zekâ parıltıları eksik olmaz. Tabii bazen gözlerime baktığınızda içinde yanan tutku ve şehveti anlamak zor değildir.
Vücudum bir mankeni bile kıskandıracak şekilde kıvrımlı ve kusursuzdur. Belim ince, kalçalarım ve göğüslerim orantılı bir şekilde ve bacaklarım uzun ve büyüleyicidir. Ellerim güçlüdür; avımı yakalarken kaçınılmaz ve ölümcül bir şekilde vahşidir.

RP'ler

Bitmiş
http://godsgamble.rpg-boards.com/kzlar-yatakhanesi-f35/karde-mi-duman-m-t232.htm

Süren
http://godsgamble.rpg-boards.com/cafe-lunatic-f43/rainy-day-t324.htm#4130

Bekleyen
http://godsgamble.rpg-boards.com/valerio-ormanlar-f80/decision-t341.htm#3886

En son Irina Candice Swane tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 6:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   Cuma Mayıs 07, 2010 11:57 pm

Sevdiklerim
+Yalnız olmak
+Müzik
+Çikolata
+Sessizlik
+Vampirler
+Kitap okumak
+Ateş

Kararsızım
?Kendini beğenmişler
?Ukalalar
?Nympheler

Sevmediklerim
-Laubalilik
-Fazla sırnaşık kimseler
-Haksızlık yapılması
-Elfler
-Gereğinden fazla ateş
-Gereksiz konuşan ve saçmalayan kişiler
-Konuşma başlatmak

En son Irina Candice Swane tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 7:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   Cuma Mayıs 07, 2010 11:57 pm

Eklenmek İçin;

Ad-Soyad:
İcon:
Kurgu:

İconlarım;
Spoiler:

En son Irina Candice Swane tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   Cuma Mayıs 07, 2010 11:59 pm

Iliskilerim

Damien Turner

{Benim için özel}
Seni ilk kez nasıl tanıdığımı asla unutamayacağım, piyano çalan ellerinin vücudumda gezinişini, gözlerindeki tutkuyu ve gizli mutluluğu… Seninle olabilme şansını bana verdiğin anda kendimi dünyadaki en mutlu varlık gibi hissetmiştim, beni istediğini gördüğüm anda senin olmuştum. Yanılmış mıydık peki?
Belki sevgiydi bizi bir araya getiren, ya da bir anlık tutku... Sana vücudumu açmakla en doğrusunu yaptığımı içten içe biliyordum ama senin ne düşündüğünü –gerçekten ne düşündüğünü- anlayamamak beni içten içe parçalamıştı. Gizledim, yaptığım en iyi şeyi yaptım ve kırgınlığımı maskemin altına saklayıp, görmek istediğini görmene izin verdim. O gece ilk kez saf mutluluğu yaşadım ve beni kendine âşık ettin. Ellerinin tutsağı oldum, mutlu bir tutsak… Beni sevdiğini umuyordum ve hala umuyorum. Birine âşık olmanın ne kadar kolay olabileceğini gösterdin bana, mutluluğun kapılarını açtın benim için. O gece düşünebildiğim tek şey sendin, beynimde sen vardın, ellerimin altında sen, dudaklarımda dudakların, burnumda kokun ve kulağımda sesin. Bana fısıldayan sesin… Seni sevdiğimi biliyorsun Damien, sana ne kadar ihtiyacım olduğunu biliyorsun…

En son Irina Candice Swane tarafından Çarş. Haz. 09, 2010 7:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Orlaith
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   C.tesi Mayıs 08, 2010 10:27 pm

Irk farkı yüzünden olumsuz mu olur bilmem..
Ama lejantında bulunmak isterim ece (:
kurguyu ö.m yoluyla kararlaştırabiliriz diye düşündüm. uygun mudur?
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   C.tesi Mayıs 08, 2010 10:51 pm

tabii ki olur tatlım; aslında tek bir nymph'e bir ayrıcalık yapabilirim Very Happy
Orlaith
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   C.tesi Mayıs 08, 2010 11:00 pm

tamam ayrıcalık yap banaaa Very Happy
Lucifer
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   Çarş. Haz. 09, 2010 3:28 pm

Damien Turner.
Kurgumuz belli zaten.
Ayrıca süren rpye eklemelisin bizimkini.
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   Çarş. Haz. 09, 2010 7:05 pm

ekledim
Artemis Aigina Hessler
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   Perş. Haz. 10, 2010 9:28 pm

Hatun. Zaten rp randevu alanına yazmıştım ben nasıl bir kurgumuz olabileceğini. Bundan yola çıkarak buyur karakteristik özelliklerim:

Spoiler:

İconlar:

Spoiler:

Sponsored content

MesajKonu: Geri: İrinaCandiceSwane   

İrinaCandiceSwane
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası