AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Diaphane Passion

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Irina Candice Swane
İnsan
İnsan

MesajKonu: Diaphane Passion   Perş. Mayıs 06, 2010 3:52 pm

Irk: Vampir
Ad – Soyad: Diaphane Passion Rosée
Düzey: xxxx
İstenilen Dönem: IV
Karakteristik Özellikler: Yalnızlık belki de gerçek beni en iyi anlatabilecek tek kelimedir. Yalnız olmayı severim, yalnızken sadece kendi düşüncelerimle yüzleşirim ve duygularımı dışa vurmaktan çekinmem. Etrafımda birileri varken yüzümde büyüleyici bir maske bulunur. Maskem herkesin görmek istediği gibidir; soğukkanlı, umursamaz, kan ve tutku bağımlısı… Ama gerçek yüzüm çok daha duygusaldır. Gerçek yüzüm dışta görünen çoğu özelliğimden daha çok yönlüdür; zeki, mantıklı ve cesurumdur. Cesur olmak zorundayım zaten çünkü tehlikeye aşığım. Ben ve tehlike bir diğerinin gölgesi gibiyizdir.
Bazen beni kahkahalarımla etrafı çınlatırken görürsünüz, bazense neredeyse görünmezimdir. Konuştuğumda çevremdekiler beni dinler çünkü akıllıca ve mantıklı cevaplar vereceğimi bilirler. Ben daha çok maskem yüzümdeyken herkesi yerinde olmak isteyebileceği kızımdır. Maskem yüzümdeyse –ki hep oradadır- eğlenceli, akıllı, güvensiz ama vampirlerin güvenebileceği başarılı ve güzel kızımdır. Vampirlere kolay güvenmeme sebebim ise tehlikeli ve yalancı vampirlerle yaşamış olmamdır. Vampirler doğuştan yalancıdır ve bende bunun kusursuz bir örneğiyim.
Kolay kin tutmam ama bunu ir kere başardığınızda bir süre tek başına yaşamış olan tehlikeli ve yırtıcı bir vampirdir. Eğer size gerçekten güvenirsem sizi her şeyden koruyabilirim. Güvendiğim insanlara değer veririm ve değer verdiklerimin zarar görmesine göz yummam.
Tek başıma yaşadığım dönemde yaşlı ve tehlikeli bir vampir öğretmenim olmuştu ve ben ona tutkundum. O bana kendime bakmayı, iyi bir avcı olmanın yollarını, mükemmel bir yalancı olmayı, lider olmak içi gereken çaba ve hırsı ve beklide en önemlisi güvenmemeyi ve kimseye âşık olmamayı öğretti. Elbette bir de tutku ve şehvet doğrultusunda hareket etmeyi…
Fiziksel Özellikler: Saçlarım kızılımsı bir kahvedir ve omuzlarımdan aşağıya denizin huzur verici ve sakin dalgaları gibi iner. Güneşin vuruş açısına göre farklı renklerde parıltılar saçan saçlarım vücudumun en dikkat çekici noktalarındandır. Gözlerim birçok farklı rengi barındırır içinde; okyanus mavisi, zümrüt yeşili, gri ve nadiren altın renginde çizgiler… Elbette her vampir gibi acıktığımda veya öfkelendiğimde gözlerimin rengi açılır. Çoğunlukla etrafa dikkatli bir şekilde bakan gözlerimden kurnazlık ve zekâ parıltıları eksik olmaz. Tabii bazen gözlerime baktığınızda içinde yanan tutku ve şehveti anlamak zor değildir. Vücudum bir mankeni bile kıskandıracak şekilde kıvrımlı ve kusursuzdur. Belim ince, kalçalarım ve göğüslerim orantılı bir şekilde ve bacaklarım uzun ve büyüleyicidir. Ellerim güçlüdür; avımı yakalarken kaçınılmaz olurken günlük yaşantımda kibar ve zarif olarak görünürler.
Başarılı Olunan Ders: Felsefe
Passion
Tanrıça - Yönetici
Tanrıça - Yönetici

MesajKonu: Geri: Diaphane Passion   Perş. Mayıs 06, 2010 4:01 pm

Pyraxsion Vampir Okulu'na hoşgeldin!
    Rütbeniz IV. Sınıf Toreador olarak veriliyor.

Asanız; İhanetin Maskesi.

Goddess of the f i r e *

Spoiler:

http://godsgamble.rpg-boards.com

Diaphane Passion
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası