AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Wonder time

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Wonder time   Paz Mayıs 02, 2010 8:45 pm

B L A I S E M O R R E L L
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   Paz Mayıs 02, 2010 8:51 pm

~ T H E M A N W H O L I V E S I N T H E S H A D O W S ~

x x

x x

x x

En son Blaise Morrell tarafından Ptsi Mayıs 03, 2010 9:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

Blaise Morrell, Vampir, V. Sınıf Toreador, 18 yaşında.
      Here comes the rain.

Hayatın hiç adil olmadığı dönemler vardır. Saçma sapan oyunlar oynanır dünyada. Ve iyiliğin yerine kötülük, mutuluğun yerine de hüzün ve keder geçer. Bu birçok kişi için kötü olsa da, bazıları bundan beslenir. Blaise gibileri. Şeytanın büyük oyununun bir parçası. Güzel yüzünün altında yatan çirkinliği göremez kimse. Sadece bir kılıftır vücudu. İçindekileri gizleyen bir kılıf.
      Zümrüt yeşili gözleri ve kahverengi, dağınık saçları ile çok çekicidir. Burnu yumuşak kıvrımlara sahiptir ve dudakları da, her kadının tadını merak edeceği bir koyuluktadır. Vücudu kaslı ve buğday tenlidir. Sanki her detayı için haftalarca uğraşılmış bir güzelliği vardır. Kadınların rüyalarını süsleyen beyaz atlı prens ...

Darkness is rising.

Aptal bir aşkın sonucu dünyaya geldi Blaise. Kan emici yaratık. Fransız. Ailesinin kalan tek üyesi. Büyük bir servet sahibi, yalnız yaratık. Sevmeyi ve sevilmeyi bilmez. Çünkü senelerce bu duyguların hiç birine rastlamadı. Kalabalık bir ortamda, yalnız dolaşmayı sever. Müziği ve ona hissettirdiklerini sever. Aşkın nasıl bir şey olduğunu merak eder. Hakedilerek alınan bir şey ise şansını çoktan kaybettiğini düşünür. Duyguları yoktur ya da henüz keşfedilmemiştir. Saygısızlıktan ve laubalilikten hiç hoşlanmaz. Buzdan bir heykel gibidir. Soğuk ve acımasız. Yalnızlığı yüzünden zaman zaman öfke krizleri geçirir, avlandığında sakinleşir. Bu öfkesi bazen kendisinedir, bazen de onu yalnız bırakanlaradır. Ama bu zamanların dışında insanı delirten türden bir sakinliği vardır.

En son Blaise Morrell tarafından Ptsi Mayıs 03, 2010 11:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

P E R S O N A L I T Y

• C H A R M I N G

• S E X Y

• I C E C O L D

• P I S S E D O F F

En son Blaise Morrell tarafından Paz Mayıs 02, 2010 9:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   Paz Mayıs 02, 2010 9:11 pm

I L I Ş K I L E R { o l u m l u } { o l u m s u z } { n ö t r }

R P L E R

{ b i t e n }
soulless
{ b e k l e y e n }
-
{ d e v a m e d e n }
soulless

• I C O N
~100x100 .

• K U R G U
~Tanışma rpsi ya da kurgumsu.
Meroche { Sert ama tatlı, çekici ama masum, şeytan ama melek. Aslında Meroche kelimelerle açıklanabilecek birisi değil. Çok dikkat çekici bir güzelliği var. Bu yüzden onunla pek samimi olmamam gerek. Ama sebebini bilmediğim bir şey, beni ona çekiyor. Belki de eski hayatımdan kalan bir parçam, ya da tek zayıf noktam olması. Tek varlığım da denebilir. Hayatta anlamını bile bilmediğim bir umudun varlığını gösteriyor, sevginin. Benim gibi bir yaratığın da sevilmeye değer olduğunu. Ona hayran olmamın da sebebi bu. Ailelerimizin başlattığı dostluğumuzu bu günlere kadar getirebildik. Ve şimdi de, seneler sonra farkına vardığım, güzelliği ile beni kendine çekiyor. Varlığına inanmadığım halde bir kalbim varmış gibi hissetmeme sebep oluyor. Adının aşk olduğundan eminim. Sevgisini kaybettiğim gün, öldüğüm gündür. }
[ Sonsuz aşk, dostluk ve tutku.]

Marjoline. { Bir gül bahçesindeki en narin gül gibi, sert dikenlerine rağmen yine de onu istersiniz. Asla kazanamayacağınız bir oyunda, bir kez daha şansınızı denemek için devam etmek gibi. Gözlerindi beni ilk fetheden. O bakışlarının ardındaki ince perdeyi görebiliyordum. Perdenin ardındakileri de... Asla ulaşamayacağım ve sadece seyretmekle yetineceğim bir güzellik abidesi. Üzgünüm, benim geldiğim yer ölümlerin diyarı. Senin de solmana izin veremem, bunun için çok narinsin. }
[ İmkansızlığın çekiciliği beni etkileyen. ]
Olivera. {Fazla olumlu görüşlerin var. Ben ruhsuz bir yaratığım, beni etkilemez bu davranışların. Güzelliğini kullanmayı bildiğin kadar, zekanı da kulansan, benden uzak durman gerektiğini anlarsın. Benim dostum olamazsın, olsan ancak bir av olabilirsin.}
[ Nefretin ruhu beden buldu en sonunda.]

Artemis. {Bir ayna misali, tanrıçanın güzelliğini yansıtıyorsun. Beni etkilemenin sebebi de zaten, bu insanı sana hayran çekiciliğin. Birbirimize benzemesekte sana kapılıp, dalgalarında boğulmamak elde değil. Güzelsin, ancak seni kirletmek istemem. Ben lanetliyim ve sen kutsanmışsın. Aramızdaki en büyük fark bu. Ancak bakışlarım her zaman seni takip ediyor olacak.}
[ Tatlılığın acısı, imkansız.]

Elaine. {Birbirimize benziyoruz. Dikkatimi çekmenin sebebi de bu zaten, tabi güzelliğinin yanında. Gözüm her zaman üzerinde. Seni çözmeye çalışıyorum. Birbirimize bu kadar benzediğimiz için de açıkçası sana güvenmiyorum. Çünkü kendime güvenmiyorum. Yine de ortak zevklerimizin olması hoş. Bu yüzden seni yakından tanımak isterim. Oldukça yakından.}
[ Gizemin ardında yatan ne? ]

Renesmee. {Ortak yaşam alanlarından birinde karşılaşmıştık seninle. O kadar sık karşılaşmaya başladık ki, tesadüf olmadığından şüphelenmeye başlamıştım. Ve haklıydım da. Benden hoşlandığını anladığımda, imkansızlığından söz etme gereği bile duymaksızın, bir daha aynı yere gitmedim. Güzelsin, güçlüsün ancak benim için değilsin. Seni sevecek ve seni hakedecek daha iyi birini bulacağından eminim.}
[ Yanlış kişilere verme kalbini, acısı çekilmez olur.]

Miranda. { Bakışlarını üzerimde hissedebiliyorum, her an. Sanki Meroche'yi yememden korkuyormuşsun gibi. Onu senden daha çok tanıdığıma eminim, bu yüzden hatalısın. Asıl benim sana böyle davranmam gerekiyor. Ancak ona olan sadakatinin farkındayım. Seni pek umursamamaya çalışıyorum. Sonuçta bir ortak noktamız var, Meroche.}
[ Dostumun dostu, ancak dost olamayız. ]

x x

En son Blaise Morrell tarafından Paz Mayıs 30, 2010 3:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Akhyls Dolores
Yazar
Yazar

MesajKonu: Geri: Wonder time   Salı Mayıs 04, 2010 7:53 am

been been gelirim xD

kurgu nasıl oolabilir ıhm. Ne biliyim bir hafta sonu tatilinde şehre inip dolaşırken karşılaşalım. Sonra tanışalım olmaz mı ? :/ =)

iconlar :

Bu arada avatar imzamda farklı bir resim olsa da ünlümü değiştiricem onayını bekliyorum o yüzden Kirsten'in iconlarını verdim ^^
Oria Jozwiack
V. Sınıf Meliads
V. Sınıf Meliads

MesajKonu: Geri: Wonder time   Salı Mayıs 04, 2010 7:07 pm

Şimdi ünlüne ölünür. O yüzden kurgu iyinin ötesinde olmalı!
Ama kurgu sende tamamiyle nasıl istersen karakter özelliklerini yazmıştım herhalde bina seçimine.

Marjoline Clodien demiş ki:
Soğuk tavırlar ve ketum bir kişilik... Etkileyici sözler ve baş döndürücü güzellik. Bu kelimeler ondandan başka kimseyi anlatıyor olamaz. Edalı bakışları, sessiz ve soğuk tavırları ile olgun tavırlar takınmaktadır. Eğlence, laubali tavırlardan nefret eder. Şımarık, yılışık ve kişilerden hoşlanmaz. Tıpkı annesi gibi olduğunu söyleyen bir çok kişi vardır. Annesi oldukça hoş bir bayandır ancak zor beğenir, karar vermesi uzun süre alır ve her şeyden bir bahane çıkarabilecek bir kadındır. Fiziksel görünüşü gibi iğneleyici sözleri de annesi tarafından gelmektedir. Sırları hayli iyi saklar. Birine güvenebilmesi için uzun süre geçmelidir. Kimseye kolay kolay sırlarını vermez ya da onların sırlarını almaz. İnsanların kusurlarını bulup eleştirmekten keyif alan bir yapıya sahip olsa da, bu yönünü pek çok kez göstermez. İnsanlar önünde olduğundan farklı görünmekten çekinmez. Kapalı bir kutuya benzer aslında. Onu açmak için onu yakından tanımanız gerekir fakat buna da belirli kişiler hariç imkan yoktur. Herkesi kendine bir anlığına çeker ve bir anda kendinden soğutur. Dengesizdir. Tavır ve davranışlarındaki uyumsuzluk ironiktir. Disiplinden hoşlandığı kadar kimi zaman disiplin sınırlarının dışındaki hareketlerde bulunmaktan kaçınmaz. Sinsi sinsi değil, içten gelmeyen sıcak davranışlarla sokulur yanınıza. Kısa sürede ona kaptırırsınız kendinizi ve dipsiz bir kuyuya düşerken bulursunuz kendinizi. Ondan uzak durmak mümkün olmasa da akıllı her insan ona o kadar da yaklaşmak istemeyecektir.
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra

MesajKonu: Geri: Wonder time   Salı Mayıs 04, 2010 7:11 pm

İconlar ve bende nasıl ekli olduğun spoilerda. [=
Spoiler:

Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   Salı Mayıs 04, 2010 8:15 pm

Olivera kurguyu daha ayrıntılı anlatmalısın. Diğerleri eklendi. Beğenmeyen varsa söyleyebilir.
Akhyls Dolores
Yazar
Yazar

MesajKonu: Geri: Wonder time   Çarş. Mayıs 05, 2010 2:02 pm

öhöm ıhm :

Bir hafta sonu tatilinde ikimizde şehre inelim karşılaşalım ondan bu yana da tanışıklığımız sürsün aşağıda da karakteristik özelliklerim var zaten. Bu yeterli olur heralde ^^ =)
Spoiler:

Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   Cuma Mayıs 21, 2010 2:55 pm

Ekledim ancak pek dediğin gibi değil.
Akhyls Dolores
Yazar
Yazar

MesajKonu: Geri: Wonder time   Cuma Mayıs 21, 2010 4:31 pm

tabi ki doğal olarak vampir olduğun için neyse sorun yok *
Artemis Aigina Hessler
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 1:01 am

Heeheyt bu sefer ırklar da uyuyor kllşkljkf: olumlu-olumsuz farketmez.

Spoiler:

Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 8:54 pm

Ekledim.
Elaine Adreanne Méliès
İnsan
İnsan

Lakap : Harley Quinn'e duyduğu büyük hayranlıktan dolayı çok yakınları ona Harley der.

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 10:30 pm

Kurgu konusunda çok emin değilim. Nötr ya da olumlu olabilir diye düşünüyorum. Karakterim genellikle yalnız takılıyor, ama çok da kötü biri değil. Başta pek tanımıyoruz birbirimizi, zaman geçtikçe anlamaya çalışıyoruz falan ve sonra arkadaşlığa yakın bir şeyler kuruluyor olabilir. Beğenmezsen farklı bir kurgu da bulunabilir, fark etmez benim için. Yinede karakter özelliklerimi falan ekliyorum spoilerda.
Spoiler:

En son Elaine Méliès tarafından C.tesi Mayıs 22, 2010 11:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Renesmee Angela Drâgomir
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 10:34 pm

Karakteristik Özellikler: emiz ve titiz. Toplum tarafından beğenilmek isteyen. Çekingen. Başarılı. Azimli. Tuttuğunu koparan. Israrcı. Meraklı. Cana yakın. Sempatik. Empati kurmayı iyi bilen. Zeki. Hareketli. Dışardan ciddi gibi görünen fakat tanıdıkça daha cana yakın olduğu anlaşılan bir tip.
Fiziksel Özellikler: Zayıf ve uzun boylu uzun saçlı. Mavi gözlü. Dolgun dudaklı

Olumlu olabilir.

Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 11:01 pm

Karakterine bakılırsa pek olumlu olamaz, üzgünüm. Bir de kurgu ile gelirsen daha iyi olur. Kişisel özelliklerden kurgu çıkarmaktan yoruldum çünkü.
Renesmee Angela Drâgomir
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 11:02 pm

o zaman senden hoşlanan biri olabilirim
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 22, 2010 11:13 pm

Ekledim.
Darja Romanova
V. Sınıf Lasombra
V. Sınıf  Lasombra

MesajKonu: Geri: Wonder time   Salı Mayıs 25, 2010 1:46 pm

Kurguyu değiştirdik biraz, bende artık böyle eklisin;
Spoiler:

Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   Cuma Mayıs 28, 2010 5:48 pm

Ekledim.
Élodie Aimée LeRoux
İnsan
İnsan

Lakap : Éla, Amy

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 29, 2010 9:24 pm

Sevgilin benim çok değer verdiğim biri ama abla misali. O yüzden
    senin her şeyini araştırıyorum ve uygun musun anlamaya çalışıyorum. Sen
    bunu anlayınca bana sinir mi oluyorsun, yoksa seviyor musun sana kalmış
    bir şey.

~Fikrini söylersen buraya kadar, daha çok şekillendirebilirim.
    Ama ana hatlarıyla böyle olabilir bence (:

Spoiler:

http://raivoisa.deviantart.com
Blaise Morrell
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Wonder time   C.tesi Mayıs 29, 2010 10:33 pm

Ekledim.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Wonder time   

Wonder time
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön