AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Evangéliné Mc.Quéén

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Evangéliné Mc.Quéén
İnsan
İnsan

Lakap : Ewa!

MesajKonu: Evangéliné Mc.Quéén   C.tesi Mayıs 01, 2010 10:24 pm

Ad-Soyad:Evangeline Mc.Queen

İstenilen Irk:Elf

Karakteristik Özellikler:Evangéliné oldukça hiperaktif bir yapıya sahiptir eğlenmeyi çok seven birisidir.Zeki,çalışkan ve araştırma yapmak hoşuna gider.Gezmek ve alışveriş yapmak onun vazgeçilmezlerindendir oldukça süslü ve bakımlıdır sempatik ve güler yüzlü olmasıyla arkadaşları tarafından çok sevilir...kıskançlık ve kendini begenmişlik tahammül edemeyecegi huylar arasında gelmektedir.

Örnek RP: Boğucu ve yağmurlu bir hava vardı dışarıda. Sisten hiçbir yeri göremez olmuştum. Böyle boğucu havalarda neden hep içimde bir sıkıntı olur ? Neden moralim bozulur? Acaba bu, havadan dolayı mıydı yoksa psikolojik mi? Anlam veremiyordum bir türlü.

Yağmur öyle güzel yağıyordu ki bütün gün boyunca onu seyretmek beni çok mutlu ederdi. Böyle günlerimde sahile uzanan bu yolu yürümek beni en iyi hissettiren şey olurdu. Sonunda dışarı çıkıp evden sahile doğru yol aldım. Yürüyorum, yürüyorum… Islanan saçlarım tenimde hafif bir üşüme hissetmeme sebep oldu. Umurumda mıydı? Hayır. Çünkü onu düşünürken başka şeyleri tınlamıyordum. Takmıyordum hiçbir şeyi. aklımda sadece o... O vardı çünkü.

Sahili neredeyse ilk defa bu kadar boş ve sakin görüyordum. Kimseler yoktu; sadece ve sadece ben vardım. Denizin o şiddetli dalgalarını seyrediyor bir yandan da düşüncelerimi kurcalıyordum. Tekrar gelir mi, gelir mi acaba? Döner mi tekrar bana, sever mi yeniden beni? Neden gelmiyorsun? Neden sevmiyorsun beni yeniden? Mutsuzum. Sen yoksun çünkü. Yalnızım burada. Beni bu yağmurlu havada ısıtacak bir kucak eksik, onu arıyorum… Seni arıyorum, ama bulamıyorum. Yoksun, gelmiyorsun. Belki de hiç gelmeyeceksin...

Denizi seyrederken gözlerimden tane tane yaşlar süzülmeye başlamıştı. Bağıra bağıra haykırmak istiyordum. Onu ne kadar sevdiğimi bu şiddetli denize, yerlere göklere haykırmak... Ama olmuyordu, yapamıyordum. Her şeyi içimde yaşıyor, her şey karşısında sessiz kalıyordum. Sahilde ilerlerken bir banka oturdum. Oturduğum anda ayaklarımın ne kadar sızladığını farkettim. Bu dalgınlıkla ne kadar yürüdüğümün bile hesabı yoktu. Etrafa baktım. Geldiğim yer değişik bir mekân, tanımadığım bir çevreydi. Öylece bakındım boş boş. Ne yapmalıydım, bilmiyordum. Yürüdüğüm sahil boyunu tekrar geri yürürsem eve dönebilirdim elbet. Sakince ayaklandım ve ağır adımlarla geldiğim yolu geri dönmeye başladım. Bir yandan yolu bitirmeye çalışıyor bir yandan da beynimi yiyip bitiren düşünce seline çözüm arıyordum. Ama bir süre sonra yine cevapsız kalıyor, tıkanıyordum… Tamam diyorum, unut artık… Gelmeyecek, dönmeyecek tekrar. Ama oluyor muydu böyle deyince? kalbine kazınmış o ismin acısını her gün çekerken unutmak kolay mıydı? Hayır değildi. Hem de hiç.

Bir süre sonra apartmanım görüş açıma girmişti. Evime gidip güzel bir duşun beni çok daha iyi yapacağı gerçeğini hatırlayarak adımlarımı hızlandırdım. Apartmanın kapısına varınca posta kutumda bana gelen mektupları gördüm. Onları alıp yukarı çıktım. Bu paçavra yığınının önemsiz olduğunu düşünerek salondaki kahverengi, büyük, cilali sehpanın üzerine koydum ve duş almak için banyoya doğru ilerledim. Oh... Temizlik,rahatlık bu olsa gerekti. Saçlarıma sardığım havluyu açıp saçlarımın çabuk kuruyabilmesi için ovalamaya başladım onunla. Salona gelip mektuplara bakarken birden gördüğüm şey gerçek miydi? Yoksa hayal mi görüyordum ? Heycanımın tavan yaptığı andı işte o an. Ondan gelmiş bir mektup vardı. Ellerimin arasında duruyordu. Tam unutmaya karar vermişken bir işaret miydi bu?... Acaba ne yazıyordu içinde ? Beni mutlu edecek bir şey miydi yoksa üzecek mi? Korkuyordum. Açamıyordum. Ellerim titriyordu. Birkaç dakika sonra kendimi toparlayabildim zarfı açarak yazanları okumaya hazırlandım...

"Özledim,seni çok özledim aşkım. Buradan hiç taşınmak istememiştim,biliyordun. Ama mecburdum buna... Artık önümde buna dair hiçbir engel yok. En kısa zamanda yanına geleceğim. Seni kollarımın arasına alacağım... Hem de hiç bırakmayacakmış gibi saracağım. Saçlarını okşayıp öpücükler konduracağım al yanaklarına. Özlemini çektiğim kokunu koklayacağım. Bırakmayacağım bir daha seni. Sonsuza dek beraber olacağız. Bizi ayıran ancak ölüm olur meleğim... Seni seviyorum ! Hep de seveceğim. Benimle olacaksın bundan sonra. Benimsin !"

Mektup, göz pınarlarımdan akan damlacıklarla ıslanmıştı sonunda. Mutluluktan elim ayağıma dolaşmış, dilim tutulmuştu. Mutluydum artık. Aradığım, istediğim mutluluk bu değil miydi? işte... İşte sevgilim, biricik aşkım bana geri dönüyordu... Yeniden benim oluyordu ! Sonsuza kadar birlikte olalım aşkım... Sonsuzluk bizim olsun...
Passion
Tanrıça - Yönetici
Tanrıça - Yönetici

MesajKonu: Geri: Evangéliné Mc.Quéén   Çarş. Mayıs 05, 2010 6:59 pm

Dil Bilgisi [20 puan] -

Öncelikle “farkettim” kelimesi bitişik değil, “fark ettim” şeklinde ayrı yazılmalıydı, “cilali” ise “cilalı” olacaktı, “heycanımın” kelimesi ise “heyecanımın” olmalıydı, RP’de chat dili değil Türkçe kullanmalısınız. Ayrıca bazı yerlerde gereksiz kullanılan “…”ya rastladım. Bu noktalama işareti bitmeyen yargıların sonlarında veya benzer örnekler verilebileceğini göstermek için kullanılır. Bir de soru işaretinden önce boşluk bırakılmaz, virgülden sonra ise boşluk bırakılır. Ayrıca bazı yerlerde noktadan, soru işaretinden sonra büyük harf yerine küçük harfle başlamışsınız, 12 puan.

Anlatım [45 puan] -
    RP’nizde betimlemelere rastlamadım, fakat okuyucuyu sıkmıyordu bu size artı puan kazandırdı. Açıkçası kurgunuzdan kaynaklanan bir sorun vardı çünkü RP’den çok günlük gibi bir şeydi. Anlatım bozukluklarına rastlamadım, bunun bir sebebi de kısa ve günlük tarzında olması olabilir, 25 puan.

Kurgu [20 puan] -
    Çok sıradan bir kurguydu, dediğim gibi günlük gibi bir şeydi, 7 puan.

Görünüm [15 puan] -
    İtalik olması göz yoruyordu, ancak renk uyumunda bir problem yoktu. RP ve paragraf düzeninizde de hata göremedim, 13 puan.

Toplam = 57 Puan aldınız tebrikler.
    Dereceniz = xxx

Goddess of the f i r e *

Spoiler:

http://godsgamble.rpg-boards.com

Evangéliné Mc.Quéén
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası