AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

# Hypnosé

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hypnosé de Lioncourt
V. Sınıf Toreador
V. Sınıf  Toreador

Lakap : Hyp.

MesajKonu: # Hypnosé   Salı Nis. 27, 2010 7:43 pm

Irk: Vampir.
Ad – Soyad: Hypnosé
Düzey:xxxxx
İstenilen Dönem: IV.
Karakteristik Özellikler:
# Mükemmeliyetçiyim ama asla olamadım. Kendimle olan tek sorunum bu zaten. Mükemmel olamamak, ama herkes öyle olduğumu düşünüyor neden acaba?
# Tehlikeliyim. Tek kelime tehlikeli. Beni görüyorsun, karşında duruyorum dudaklarım hafifçe yukarı kıvrılmış tebessüm ediyorum. Saf bir kız çocuğum çillerim falan da var. Vampir olmuş olmam sadece talihsizlik. Yoksa pekala iyilik savaşçısı olabilirim? Sen böyle düşünüyorsun diğerleri gibi aynı. Yanıldığını söylemek ozrundayım, insan tanımadığı bir şeyle mücadele edemez diye düşünür ve kendimi saklarım. Maskeyle değil, bir kutunun içine. Silüetimi dahi görmene izin veremem.
# Sessizim. Hem de çok. Saatlerce hiç konuşmadan oturabilirim. kitap okur, çoğu kez düşünürüm. Her şeyi ama her şeyi. Yemekte konuşulan dedikodulardan tutun da sonsuzluğun büyüleyici kavramına kadar her şeyi. Beynim bir saniye durmaz. sürekli çalışır, uyurken bile.
# Kendi ırkıma her şeyden daha çok önem veriyorum. Muhteşem ırkıma kötü söz söyleyenin sonu yakındır, ben yok etmekten yana değilim. Acı çektirmek benim yolum. Nasıl yaptığımı söyleyemem ama bilin bunu yeter.
# Dengesizim. Gerçekten! Kendimi yapıştırdığım bir şey değil bu. Ruh doktorları da aynı şeyi söylüyor. Bilimsel bir adı varmış ama neyse. Kahkahalar atarken ağlamaya başlayabilirim. Önümde can dostum öldürülürse gülerim ben, içimden ağlamak gelir ama ...
# Kanseverim. Her vampir gibi işte çok normal bu diyorsan sus biraz. Görmek, dokunmak, koklamak. Hayat kaynağım.
# Kindarım. Asla unutmam ve asla affetmem.
# Güçlüyüm. Kıskanç, agresif ya da herhangi insanın aklını yok eden bir huyum yok. Tek zayıf tarafım açlığım. Hepimizin öyle.
# Kendi ırkıma taptığım kadar başka ırklara da saygı gösteririm. Onları ezmem, kötü söz söylemem ama bu en iyisinin-her yönüyle- biz olmadığımızı düşündüğümü göstermez.
# Aşka karşıyım. Aptallık sadece bunu diyebilirim. Mantığa aykırı saçma bir olgu.
# Soğuk kanlı kelimesi tam anlamıyla benim içindir, mantığım her şeyin önündedir.
Kendimi 3 kelimeyle tanımlamak zorunda kalsam;
*Sessiz.
*Vahşi.
*Mantıklı.
Fiziksel Özellikler:
Güneşin doğumunu hiç izlediniz mi hiç baştan sona kadar? Günbatımını andıran kızıl saçları vardır. Yemyeşil gözleri camdan birer küre gibi etrafı süzer merakla; yanağına serpiştirilmiş turuncu lekelerin üzerinden. İnce uzun yüzünü çerçeve gibi çevrelemiş kızıl saçları beline kadar iner. Aslında düz olan saçları zamanla hırçın denizler gibi köpürmüş, dalgalara kavuşmuştur. Kafasıyla orantılı ince bembeyaz boynu, sütın gibi bacaklarına kadar mükemmel bir çizgide ilerler. Yüz hatları çok güzel değildir ama kendine has bir karizmasıi çekiciliği vardır. Gülümserken görebildiyseniz onu ne mutlu size. Ömrünüzde gördüğünüz en masum gülümseme, tüm karanlığına rağmen.
Başarılı Olunan Ders: Felsefe, Kehanet, Savaş Sanatı.
Passion
Tanrıça - Yönetici
Tanrıça - Yönetici

MesajKonu: Geri: # Hypnosé   Salı Nis. 27, 2010 9:57 pm

Pyraxsion Vampir Okulu'na hoşgeldin!
    Rütbeniz IV. Sınıf Toreador olarak veriliyor.

Asanız; Masumiyetin Gizemi.

Goddess of the f i r e *

Spoiler:

http://godsgamble.rpg-boards.com

# Hypnosé
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası