AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 Virginia L.

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Virginia Lisone
İnsan
İnsan
avatar

Mesaj Sayısı : 9

MesajKonu: Virginia L.   Çarş. Nis. 21, 2010 5:52 pm

Irk: Cadı.
Ad – Soyad: Virginia Imogen Lisone.
Düzey: xxxxx
İstenilen Dönem: V.
Karakteristik Özellikler: Virginia soğuktur; yapmacıksız bir soğuk, doğuştan gelen bir tepkisizlikle birleşmiştir ruhunda. İçini kaplayan öfkeyi etrafına zarar verecek şekilde püskürtürken dahi önemsemez kırılgan kalplerin dağılmasına. Acı dolu sözlerin zehrini akıtmadığı zamanlarda bile karşısındaki kişi onun tepkisini ölçemediği için tedirgin olur. Kasvetli karakterini biraz olsun renklendirebilen tuhaf bir eğlence anlayışına sahiptir genç kız. Yüzündeki ironik ifade, kelimelerini dağlayan alaycılıkla birleşince hitap ettiği kişiyi yerden yere vurur, aşağılar ve küçük düşürür. Umursamazlığı yüzünden kırdığı nice kalpler bile pişmanlık yaratmamıştır içinde. Kişiliğinin en ufak zerresinde bile kibarlığa yer yoktur. Sözleri bir bıçak keskinliğindedir, kibarca açılan ince bir kesikle beraber yadsınamaz bir elem hissettirir. Dehşete düşüren türden bir sakinlik dudaklarından çıkan kelimelerin arasından kendini belli eder. Umarsızlık onun için akmayan zamanın sağladığı mükafattır. Doğduğu andan itibaren kendini kıskanç yüreklerin acı dolu sözlerinden korumak amacıyla takındığı küstahlık artık ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Aslında o da kırılgan sayılabilir. Elbette asla o yönünü göstermez karşısına. Sadece bir zayıf noktası vardır, başkalarının gözünde lanet gibi görülen geçmişi. İşte o zaman gözleri karır, dünyaya yeniden gelmiş bir Lilith'e dönüşür. Ruhunun gerçek öfke gürzünü ortaya çıkarır, yaraladıkça yaralar. Acısı dinene kadar, bir karayel gibi her tarafa zarar verir. Onu durdurmaya çalışmak beyhude bir çabadır. Sadakat denilen şeye verdiği ehemmiyet, sinek vızıltısına verdiği değer kadardır. İnsan unutmak ve ihanet etmeye gelmiştir bu dünyaya. Madem bu Dünya her şeyi unutturan Lethe'nin saklı yüzü; o zaman ne demeye o sadakat sözleri verecektir ki? Yalan söylemek mesele değildir onun için. Doğruların peşinde yol alıp ölmektense, yalanın dolanın içinde, örümcek ağlarının arasında bir başına oturmayı tercih eder. Sağ kalmasında en büyük faydayı şüphesiz ikna kabiliyeti sağlamaktadır. O, kimsenin asla inanmayacağı şeyleri bile öyle bir anlatır ki, bir anda herkes inanmıştır, onun zihninde biriken hikayelerine. Sevgi anlamsızdır bir tutkudur, kimseye bağlanabileceğine inanmaz, buna fırsat da vermez. Sevgi sayesinde hayatta kalabilen bir insan tanımamıştır hayatı boyunca. Ne başarmışsa hepsini o engin mantığına borçludur. Sahip olduğu emsalsiz zeka ve en karmaşık şeyi dahi kolaylıkla kavrama yeteneği Virginia'nın sahip olmadığı erdemlere rağmen onu özel kılan iki hediyedir. Kudretli bir iradeye sahiptir. Nefsin oyunlarını bilir, tanımıştır çünkü zamanında. Ama asla onlara kanmaz, nefsini onun emrindeki kuklası olarak görür. Her haliyle eşi benzeri bulunmaz biridir; haşin, ulaşılması zor ve mahrem.
Fiziksel Özellikler: Görkemli şafağın kızılımsı sarılığını andırır saç rengi. Keskin bakışlarını gizleyen dalgalı tutamlar umarsızca gözlerinin önüne dökülür, soluk beyaz teniyle oluşturduğu uyum gerçekten hoştur. Dudakları küçük ve dolgundur. Hatları düzgündür genç kızın, annesinden ona yadigâr kalan en dikkat çekici özelliğidir fiziği. Ön planda olmayı zerre kadar umursamayan Virginia silikleşmek uğruna gösterişsiz ve olabildiğince sade elbiseler giyer, koyu renklerin ardına gizlendiğinde daha güvendedir sanki.
Başarılı Olunan Ders: Tılsım.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Quietus
Tanrıça - Yönetici
Tanrıça - Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 205

MesajKonu: Geri: Virginia L.   Çarş. Nis. 21, 2010 6:09 pm


    Illustris Büyücü Okulu'na hoşgeldiniz!
    Rütbeniz V. sınıf Aethraux olarak veriliyor.

      Asanız; Sessizliğin Mührü


_____________

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Virginia L.
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: RP Dışı :: GG GECMIS :: Rütbe Başvuruları-
Buraya geçin: