AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 C. Czeslawic

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Cyril Czeslawic
İnsan
İnsan


Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 27

MesajKonu: C. Czeslawic   Çarş. Nis. 21, 2010 1:06 am

K i ş i l i k
Korkutucu olarak adlandırılabilecek görüntüsünün ardında yatan oldukça iyi biri olsa da, fazlasıyla içe dönük olduğundan insanlar onu genellikle soğuk ve tehlikeli olarak adlandırırlar. Kendisine bir zararı dokunmayan herkese karşı az da olsun sevgi besler, fakat bunu göstermekte oldukça başarısızdır. Dış görünüşe kesinlikle aldırmaz, kendini geliştirebilmiş, hayata karşı güçlü durabilen herkese karşı büyük bir saygı besler, diğer insanlara duyduğu his acımayla harmanlanmış az dozda sevgiden ibarettir. En büyük zaafının sevgi olduğu rahatlıkla söylenebilir aslında. Bir muggle yetimhanesinde büyümüş ve daima gerek görünüşü, gerekse kişiliği yüzünden yaptıklarıyla tüm suçlamaları üzerine çekmiş, daima nefret edilmiştir. Herkese bir şans verilmesini istemesi de bundan ileri gelir. Geçirdiği berbat çocukluğun etkisiyle taşıdığı sert mizacı yüzünden insanların ondan çekindiğinin farkındadır. Yine de, mizacını değiştirmeye çalışmaz, bunu elindeki az sayıda savunma mekanizmasından biri olarak görür. Acı ve şiddetten tiksinir, bu hayvani dürtülerini kontrol altına alamayan homo-sapienslerden de. Tam bir insan sarrafıdır; birini sadece görmesi bile, onun hakkında pek çok bilgiye sahip olmasına yeter. Gerçek ailesini hiç tanımamış olduğundan, aile bağları hakkında pek bir bilgisi yoktur, eğer ki ailesiyle birlikte normal bir çocukluk geçirmiş olsaydı, ailesi büyük ihtimalle en zayıf noktası olurdu. Çocukluğu kitaplar arasında geçtiğinden, öğrenmeye olan reflekssel açlığını bastırmak için daima kitap okur. Kendini ruhsal gelişimine adamış, çocuk sayılabilecek yaşta majikal çalışmalara başlamıştır. İsteyen herkese bu yönde yardımcı olmaya hazırdır, yeter ki kendilerini geliştirmek istesinler. Çakraları açık her kimse gibi hayvanlarla oldukça iyi anlaşır.
G e ç m i ş
Annesi tarafından Copenhagen'da bir muggle yetimhânesine terkedildiğinden, Illustris'e geldiği güne kadar ona bakıcılık yapan ve hemen her gün kanıbozuk bir çingene sıfatını yüklediği garip, turuncu saçlı çocuktan tüm hırsını çıkaran kadının adı Kristen idi. Kristen Czeslawic. İncecik, kemikli yüzünün tam ortasındaki kemerli burnu, sinirlendiğinde yok olan incecik ağzı ve sonradan monte edilmiş gibi duran garip, kocaman yeşil ve pörtlek gözleri olan bir ucubeydi. Üzerine geçirdiği rahibe kıyafetinden görünen her yanı, parmak uçları bile çillerle kaplıydı. O kadar çelimsizdi ki, taktığı kocaman haç az sonra boynunu kırıverecekmiş gibi görünürdü. Daima, himâyesindeki zavallılara birer çöp parçası gibi davrandığından, evlât edinilmesi en imkânsız çocuklar hep ona verilirdi. Çingeneler, özürlüler, görünüşleri garip olanlar... Cyril, çingene ve garip kısımlarının ikisini de doğruladığından olsa gerek, Kristen'ın kucağına bırakılıvermişti. Kristen, diğer tüm bakıcılar gibi, ki eğer hafızası yanıltmıyorsa o zamanlar üç adet bakıcı vardı- isimsiz çocuklara sırayla üç isimden birini verirdi. Cyril, Boris, Olek... Turuncu saçlı bebeğii kucağına aldığı anda Cyril fırlayıvermişti dudaklarından. Bu yüzden, doğumundan kim bilir kaç gün sonra çıkan kimliğinde Cyril yazdı. Cyril Czeslawic...
C

y

r

i

l

C

z

e

s

l

a

w

i

c
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://godsgamble.rpg-boards.com/karakter-kurgu-planlama-f133/c-
Cyril Czeslawic
İnsan
İnsan


Mesaj Sayısı : 7
Yaş : 27

MesajKonu: Geri: C. Czeslawic   Çarş. Nis. 21, 2010 1:11 am

[ Bekleyen Kurgular ] [ Biten Kurgular ] [ Devam Eden Kurgular ]
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://godsgamble.rpg-boards.com/karakter-kurgu-planlama-f133/c-
 
C. Czeslawic
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: RP Dışı :: GG GECMIS :: Karakter Kurguları-
Buraya geçin: