AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

ms.lloyd.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lloyd Blackheart
IV. Sınıf Lasombra
IV. Sınıf  Lasombra

MesajKonu: ms.lloyd.   Salı Haz. 28, 2011 4:59 pm

Merhaba merhaba,
Ben Cansu. 18 yaşındayım , müzik okuyorum. RP ile uzun zamandır görüşmesekte 10 yaşında iken tanıştım, ama sonra eski tadının kalmadığına karar verip bırakmıştım. Can sıkıntısından tekrar başladım, Bursada oturuyorum. , sakin bir insanımdır. Karşımdaki kişiyle her zaman sınırlarım vardır gidip iki gün tanıdığım kişiyle sarmaş dolaş olmam.Beni tanıyanlar, insanlara çabuk güvendiğimi söylüyor, evet bu son bir yıl içinde epey bir azaldı ama yine de insanlara çok çabuk güveniyorum. Bu özelliğimden kurtulmak istiyorum, ama sanırım yaradılış meselesi. Dinlemeyi severim, ama bazende çenem öyle bir açılır ki , susturabilene aşk olsun. O zaman arabanın motoruna benzetirim kendimi, konuştukça hızlanırım bir süre sonra öyle bir hızlı konuşmaya başlarım ki kendi dediklerimi bile anlayamayacak hale gelirim, o zaman susarım işte. Genelde dinlerim, bana iyi bir dinleyicisin diyen oldu. Ama genelde , biri bana birşey anlatırken pat diye lafın ortasına atlarım. Ama bunu konu ciddi değilse yaparım. Dinlemek demişken, müzik dinlemeyi de severim. Müzik okuyorum zaten. İleri de meslek seçeneklerimin arasında tiyatro da var , ama müzik okumak zorundayım, müzikten sonra ya da ikisini aynı anda yürütebilirsem tiyatro da okuyacağım. Müzik demişken , bir öğretmen olmak istemiyorum bana göre değil. Ama müzikte eğer öğretmen olmazsan sürekli maaş alabileceğin bir meslekte yok , annem evde ders verirsin diyor , yani illaha bir eğitim fakültesinin kapısından geçeceğim. Annem ‹ kız evladısın, elinde sürekli bir mesleğin olsun diyor › aslında haklı. Ailemden bahsedeyim biraz da, anne baba ve çocuklardan oluşan çekirdek bir aileye sahibim. Ben ailenin büyük çocuğuyum , benden küçük bir kardeşim var, harbi küçük 3 yaşında. Başka kardeşim filan yok, istemez de zaten. Kitap okumayı severim, kitaplar benim sırdaşlarım beni terk etmeyecek dostlarımdır. Pek çok kitabım var, kitapları koyacak yeterli rafım yok. Hayallerimden biri duvarları raflarla dolu bir odam olması nereye dönsem kitap görürüm bu sayede. Güzel olur yani.

Sanırım fazla abartı tanıtım yaptım Very Happy Amaa olsun, kısaca
Merhaba Ben Cansu.
Legion
Avcı - Nemesis Ajanı
Avcı - Nemesis Ajanı

Lakap : Dorian.

MesajKonu: Geri: ms.lloyd.   Salı Haz. 28, 2011 5:55 pm

Hoşgeldin Cansu. Ben de Ümit.
Müzik okuyorum derken, öğretmenlik mi okuyorsun anlamadım ?
Ben de Müzik sistemleri ve ses teknolojileri okuyorum da o yüzden bir nevi meslektaş sayılırız Smile Hoşgeldin tekrar iyi vakit geçireceğine eminim Smile

Lloyd Blackheart
IV. Sınıf Lasombra
IV. Sınıf  Lasombra

MesajKonu: Geri: ms.lloyd.   Salı Haz. 28, 2011 6:14 pm

şu an sadece lise düzeyinde okuyorum güzel sanatlar lisesi yani Very Happy ve memnun oldum Ümit Smile teşekkürler.
Sponsored content

MesajKonu: Geri: ms.lloyd.   

ms.lloyd.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası