AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Erin the Sorceress

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Erin Gaelenmyr
V. Sınıf Naina
V. Sınıf Naina

Lakap : the Sorceress

MesajKonu: Erin the Sorceress   Ptsi Haz. 27, 2011 11:33 pm

Merhaba ^_^

Ben Alara, 17 yaşındayım, İstanbul'da oturuyorum. Yüce Tanrım Tyr izin verirse seneye ÖSS'ye gireceğim ve paladin (öhm, hukukçu demek istedim) olacağım.

Şimdi ne desem bilemiyorum ki... RP sitelerinde beni çoğunuz tanımıyordur çünkü 2 sene önce elimi ayağımı çektim. 1-2 siteye üye oldum, bazen de arkadaşlarımla yapıyorum (BioVerse). Eğer ki gördüyseniz son zamanlarda Vincent Blackburn ve Lester Claythorne nicklerini kullandım. Kız karakter oynamayı sevmem, erkekler hep daha çekici gelmiştir bana. Gerçek hayatta kızım zaten. O_O Erin istisna ama. Razz

Son birkaç aydır FRP oynuyorum. Campaign için kendi elcağzlarımla yarattığım, Sorcerer/Red Dragon Disciple elf hanım kızımızdı Erin Gaelenmyr. Charisma tavandı (22 olmuştu en son). Son 1 aydır da Ranger oynuyorum. Eğer burada FRPci varsa kendilerine selam ederim. Ayrıca bol bol PC & PS2-3 oyunu oynarım. En son Battle for Middle-Earth II oynadım, Glorfindel'e can kurban. Arwen ise kendini camdan aşağıya atabilir.

Bunun dışında LOTR ve benzeri serileri çok severim. Bugün A Game of Thrones'u (kitap olan) bitirdim. Darısı, Zaman Çarkı'nın (The Wheel of Time) ilk kitabının başına.

Öyle yani işte. :3

Not: büyü listesi çok hoş olmuş, kafamdan İngilizceye çevirince çoğu büyünün DnD'den geldiğini fark ettim, en azından belli belirsiz değil Very Happy

En son Erin Gaelenmyr tarafından Paz Tem. 03, 2011 7:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 12:19 am

Siteye hoş geldin Alara, şeref verdin ^^ PC'de Lotr tadı başkadır. Benim favorim Gandalf Wink

* Supported by Hikmet *
Erin Gaelenmyr
V. Sınıf Naina
V. Sınıf Naina

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 12:22 am

Hoş bulduk. Very Happy Ben Aragorn'u sevdim oyunda, "Elendiiiiiiiil" diye bağırması hep gaza getirdi beni. Ancak 2. oyunda favorim Glorfindel (çünkü ata biniyor) ve King Dain (hasar almadan, birliği tek başına yok ediyor).

I intend to live forever, so far so good.
Sturm
Aether Ajanı & Kiralık Katil
Aether Ajanı & Kiralık Katil

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 12:44 am

Vay canına. Frp oynayan kız. Saygı duydum. Ben de özeniyorum Metucom falan ama götüren, anlatan, yardım eden yok T-T . GoT'un tüm seriyi mi bitirdin *-* Bi de amanın Zamanın Çarkları çok fena tek bi cildi kanser ediyor adamı. Denedim başlamayı da, olmadı. Bütçem yetişmez başta Very Happy Ve ben de kız karakter oynatmaktan nefret ederimş. Ve Elif ben ve hoşgeldin Very Happy

rara:

imzayıyaparkençokeğlendim. çünkügilliangözükmüyooo
Erin Gaelenmyr
V. Sınıf Naina
V. Sınıf Naina

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 12:58 am

ahaha konudan konuya. memnun oldum Elif ^_^
evet frp konusunda öyle bir sıkıntı var, birçok erkek "beyler burada kızlar teklif ediyomuş" düşüncesiyle başlıyor. ah keşke metucon'a gidebilsem, orası apayrı bir yer. :/ ayrıca frp'yi yıllardır duydum ama çok geç başladım oynamaya, çoook pişmanım. siz olmayın.
yok A Song of Ice and Fire'ın ilk kitabını bitirdim işte, A Game of Thrones. ama sıradaki kitaplardan çok spoiler aldım.
Zaman Çarkı'nın ilk kitabını %50 indirimle aldım Tüyap'tan, bana özel indirim. Razz ben LOTR'dan bahsedince adam potansiyel gördü. Very Happy

I intend to live forever, so far so good.
Lucas Nicholas Pegatris
Illustris Müdürü
Illustris Müdürü

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 3:25 pm

Hoş geldin Alara ^^ Öss'de sakın paladin olma sonuçları ağır oluyor benim gibi kafayı yersin sonra hayattan soğur rp yeteğini kaybedersin. Lotr sevgin beni mest etti Umarım sitede iyi vakit geçirsin. Kadir bende.
Fergus Riaghain
V. Sınıf Meliads
V. Sınıf Meliads

Lakap : Ruşen Amca'nın oğlu Sedat

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 8:10 pm

Memnum oldum Kadir ^^ (bu ikinci karakterim)

LOTR candır can. Filmlerini 8732487324 kez izleyip, aynı kurguyu (yüzük) 394832 kez oyunlarda oynamama rağmen seriyi okurken hiç sıkılmadım (Frodo'lu yerlerde sıkıldım gerçi evet).
Ethelyn Gaelenmyr
IV.Sınıf Faelnirv
IV.Sınıf Faelnirv

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   Salı Haz. 28, 2011 8:29 pm

Galadriel reyiz. Dershane tatile girsin seriyi bi yüzüncü kez tekrar izliyim canım çekti bu başlığı okuyunca.

Ha bi de hoş-gel-dik. bounce
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Erin the Sorceress   

Erin the Sorceress
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası