AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Pelin.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Mnemosyne Monroahe
Aşçı
Aşçı

MesajKonu: Pelin.   C.tesi Haz. 25, 2011 10:56 pm

Adım Pelin başlıktan da anlaşılacağı gibi. Rp sitelerinde birkaç Pelin var ve muhtemelen şu an en sonuncusu benim sanırım. Karıştırmayınız. Ağlarım. Tanıyan yoktur, karakter ismi olarak bir iki kişinin gözüne çarpmışımdır fakat toplasan en fazla on kişi çıkar hatırlayanlardan. Pek göze batmayan biriyim. Kendimi severim. Yalnız takılmaktan hoşlanmadığımdan öylesine bir başlık açayım dedim kendime. Hani, can sıkıntısı da buna bit etken.
Neyse. Mayısın sonundan beri on beş yaşındayım. İkizler burcuyum. Burcuma taparım. Burçlarla da çok ilgiliyimdir. En sevdiğim burçtur kendi burcum, canım benim. Yayları, balıkları, başakları, terazileri ve aslanları da ayrı bir severim. Asdfgh. En yakınlarımın bunlardan farklı olması ne acı. Her neyse.
Bazı kelimeleri çok fazla kullanıyorum. Ara ara fark ediyorum bunu. Mesela şunlar gibi: Mesela, bakalım, keşke, gibi, sanırım, olabilir, galiba, gibi, belki, bilmem, bazen, de da ekleri, ile, veya, ya da vs. Kesinlik belirtmeyen sözcükler diyorum ben. Hemen hemen doğru bir kanı olacak gibi. Asdfgh.
Film olarak öyle beğendiğim bir tarz yoktur. En sevdiğimse Cesaretin Var Mı Aşka? Taparım. Resmen taparım o filme. Hastasıyım. Defalarca izleyebilirim. La vie en rose adlı şarkıyı da çok severim, filmle o şarkıyı bağdaşlaştırmışımdır hep.
Spor falan yapmıyorum. Toplarla aram da pek iyi değildir zaten. Ama bir gün dans kursu almak istiyorum, bir de saksafon. Nereden esti ben de bilmiyorum ama olsun.
Müzik olarak da her bir şeyi dinlerim. Çok şey dinlerim ama öyle pek bir bayıldıklarım var genel olarak. Lionel Richie, Jeff Buckley, ABBA, Devics, Beatles, Fool's Garden, Feridun Düzağaç, Tom Waits, Deep Purple, Pink Floyd, Linkin Park, Yann Tiersen, Bon Jovi ve teoman'ın ayrı bir yeri vardır.
Küçüklüğümden beri hayvanları çok severim. Sekiz dokuz kaplumbağa, beş balık, üç kuş ve kedi beslemişimdir. Kedim hâlâ duruyor. Anormal bir hayvan benim kedim. Her neyse.
Kitap konusuna hiç girmeyeceğim. Yine her sevdiğim ve beğendiğim şeyi ruh halime göre okuyabilirim.
Iıı ııı ııı, canım sıkıldı. Bilmem ki başka ne diyeyim. Kocaeli'nde doğdum, İstanbul'da yaşıyorum, Anadolu yakası, Kadıköy. Bir yıldır RP yapmıyordum, yazın tekrar bir bakayım alışabilirsem dönerim diye düşündüm vs. vs. O bir yılı da katarsak üç yıldır RP yapıyor sayılıyorum. Accio'da başladım, bilen duyan var mıdır?
Lazım değil ama olsun, lise bir bitti işte, ikiye geçiyorum, sayısal seçtim bakalım ne olacak.
Ha mesela, takım tutmuyorum. O da var. İlgim, alakam yoktur hiç.
Of. Karakterimi tanıtmaya üşeniyorum resmen. Hem kendi hem de Mnemosyne'inkini. Birileriyle kurgu ayarlamak isterim bir ara, hatta herkesle. Asdfg.
Kasmayacağım. Kısa da olmadı uzun da olmadı. Canım sıkıldı. İçimden yazmak gelmiyor.
Son olarak. Merhaba. Razz
Anechka Novikova
V. Sınıf Atheraux
V. Sınıf Atheraux

MesajKonu: Geri: Pelin.   Paz Haz. 26, 2011 12:25 am

Merabaa, Bir Kocaelili daha. Razz
Gerçi sonra buradan kurtulmuşsun neyse. Olsun, hoş geldin. Very Happy

y o u a r e m y s o u l , D e w.
Borislaw Jovanovic
Büyülü Yaratıklar Profesörü
Büyülü Yaratıklar Profesörü

MesajKonu: Geri: Pelin.   Paz Haz. 26, 2011 12:32 am

Küçük Pelin mi bu ? Ben Ömer falan değilsen bile.
Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin

MesajKonu: Geri: Pelin.   Paz Haz. 26, 2011 1:24 am

Hoşgeldin, benim tanıdığım tek Pelin'sin Very Happy Sitede iyi vakit geçirmen dileğiyle !

* Supported by Hikmet *
Mnemosyne Monroahe
Aşçı
Aşçı

MesajKonu: Geri: Pelin.   Paz Haz. 26, 2011 4:55 am

Ehem. Merhaba, hoş buldum. Afsdagda.
Zeynep senle kısacık minicik bir tanışıklığımız oldu geçen yaz da boş verelim bu sayılsın, asdagsh.
Benle yaşıt bir Pelin daha var, değilimdir. ^^
Hoş bulduum, teşekkürler. İsmen bildiğim insanlardan biri daha. =)

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Pelin.   

Pelin.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Prof.Pelin Özen/Örnek Rp