AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Merhaba

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 4:14 pm

Selam, ortamı çok bilmediğimden kendimi tanıtmak istedim. Erciyes Üni. Japon dili ve Edebiyatı ikinci sınıfım. 20 yaşındayım. Aslen İzmir'de yaşıyorum. 4-5 senedir Role Play yapıyorum. Fakat site tabanlı role play pek de benim tarzım değildi. Ben Ultima Online adlı oyun tabanlı rp serverlarında oynadım. 2 boyutlu bir oyundur ve dünyada hala en çok oynanan oyunlardan bir tanesidir. Önemli yerli ve yabancı RP sunucularında yöneticilik ve oyunculuk yaptım.

Elder Scrolls
Dungeons and Dragons
Diablo
Warcraft
Dragons Age
Sacred
At&Kılıç

ve sayamadığım bir çok frp oyunlarını yıllarca oynadım. bazılarında testerlık yaptım.

Riftwar Saga
Forgotten Realms
The Lord of the Rings
Harry Potter
Dragon Lance
Dragons Bones

serilerini çok severim.

Capon adlı Türkiye ve bazı yurt dışı ülkelerde dağıtımı olan dergnin yazarlığını ve yöneticiliğini yapıyorum. Yaz tatilindeki boş zamanımı zevk alarak geçirmek için rp yapmaya burada karar verdim. İmla kurallarına olan ilgisizliğim yüzünden çok can sıkabilirim ama napalım.

Edit : Yazmayı unuttum. Adım Kerem bu arada.
Józef
Elf Tarihi Profesörü - Faelnirv Sorumlusu
Elf Tarihi Profesörü - Faelnirv Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 5:19 pm

OHAA! Daaalın Japon Dili ve Edebiyatı okuyan insan gelmiş. Hayalimdeki bölüm. Nasıl? Kolay mı? Hoş mu? *-* Ayayayayay. Japon dili <3

Daha güzeli gelicek tamam.

şop.bok.yesin.filtre.ROCKS!:

Varda Ielenia Liadon
Saldırı ve Savunma Sanatları Profesörü & Naina Bina Sorumlusu
Saldırı ve Savunma Sanatları Profesörü & Naina Bina Sorumlusu

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 5:52 pm

Japon Dili ve Edebiyatıı What a Face Saygılarr =DD

Hoşgeldin Kerem. Dicle ben. Burada zevkle rp yapacağından eminim. =)

Léonard Golradir Aurel
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin
Xänaphia Müdürü & Kehanet Profesörü - Admin

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 5:53 pm

Hoşgeldin Kerem. Oynadığın oyunlara bakınca senin forum bazında rp ye burada başlamanın ne kadar isabetli olduğunu söylemem gerek. Çünkü burası gerçekten sıradışı Very Happy Umarım sen de burayı sever ve burada iyi vakit geçirirsin. Wink Bu arada oyunların hepsini biliyoum ama sadece 2-3 tanesini oynadım.

* Supported by Hikmet *
Earion
Kılıç Ustası
Kılıç Ustası

Lakap : İspanyol

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 6:13 pm

Hepsini biliyorum, çoğunu oynadım o oyunların ama At&Kılıç'ın ayrı bir yeri vardır ya Smile Hoşgeldin bu arada, ben de Ümit. Umarım iyi vakit geçirirsin ^^

Lucas Nicholas Pegatris
Illustris Müdürü
Illustris Müdürü

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 6:24 pm

Hoşgeldin Kerem, ben de Kadir. ^^ Japonca ha işte budur. Meraklı olduğum diller arasında şu an ilk sırada. Animelerden olsa gerek. Okuduğun seriler zaten bu sitenin temelleri ve dolasıyla çok fazla zorluk çekeceğini sanmam. Ve bu umarım bana biraz Japonca öğretirsin. Very Happy Sitede keyifli zaman geçirmen dileğiyle...
Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue

Lakap : Cash // Ady // C.

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 6:57 pm

Heyy, hoşgeldin Kerem bende Deniz. Umarım GG'de eğlenirsin, ki herkes gibi bende eğleneceğini düşünüyorum. ^^ Keyifli role play'ler dilerim, hatta bi ara biz de bi tane yapalım Very Happy

bakışa öl. ♥:

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 7:21 pm

@Józef

Japon dili biraz hassas bir dil ingilizceye benzemiyor. Okul hayatım boyunca yatıp yatıp ortalama üstünde geçmeme rağmen japon dilinin gecemi gündüzümü çaldığı zamanlar oldu (: Gramer falan illa halloluyor da "kanji" başa bela. Kelime alfabesi zaten. Bir yılda öğrenilmesi ön görülen kanji sayısı 1000. Bir kanjinin 2 okunuşu var ve bir araya gelerek çok alakasız kanjiler çok alakasız kanjileri oluşturabiliyor ve bu okunuş yine değişiriyor. Kıssadan hisse, kanjiyi günü gününe çalışırsan japon dili çok zor bir bölüm değil. Onun harince üniversite olarak okumayı düşünürsen aramzıda yaptığımız cosplay partileri ve japonlarla birlikte vakit geçirmek gibi benzer aktivitelerle illa eğlenirsin ^^

@Dicle

Hoş bulduk Dicle, teşekkür ederim (: Ben de burada eğlenebileceğimi düşünüyorum (:

@Bahadır

Hoş bulduk Bahadır. Daha önceleri gördüklerimden daha idealist ve daha aklı başında bir site. Hatta o "daha" kısmını katmadan bu sitenin gerçekten iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tek isteğim benim gibi düşünen insanlarla hiç varolmayacak dünyaları var etmek ki, burada bunu yapabileceğime inanıyorum. Av-im ve genel olarak işleyiş hakkında bilgi sahibi olmadığım için mazur görmenizi istiyorum beni. Zamanla oyunlar hakkında bilgi alışverişi yapacağımıza da inanıyorum (:

@Ümit

At&Kılıç cidden iyidir ya (: Sarranid Memlükler ve Nord Kahramanları benim için biçilmiş kaftan. Ben biraz da Celt ve Viking gibi kültürlere sempati duyduğum için özellikle Nordları çok severim. Hoşbulduk bu arada (:

@Kadir

Alışınca zorluk çekemden eğlenbileceğimi ben de düşünüyorum. Arada sırada japonca egzersizleri de yapabiliriz ^^ Teşekkür ediyorum tekrardan, hoş bulduk.

@Deniz

Profilindeki "nerden" kısmına yazdığını sevdim (: Tanıştığımıza memnun oldum. Umarım iyi bir kurguda görüşürüz ^^
Raven Orlov
V. Sınıf Letorix
V. Sınıf Letorix

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 9:11 pm

Haha Kerem hoşgeldin -bkz siteye bugün üye oldum. Yazını okurken yüzde ellisinden hiçbir şey anlamadım, farklı ilgi alanları anlaşılan. Gerçi frp'ye çok meraklıydım bir ara ama kıvıramadım. Yazmamın sebebi de senin yazının altındaki edit, çok komiğime gitti. Ben Kıvılcım, yaş on sekiz vee hoşgeldin tekrardan.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba   Cuma Haz. 24, 2011 9:29 pm

Unutkanlığım işe yarıyor galiba bazen ^^ Merhaba Kıvılcım. Güzel bir isim.
Clytie Syllis
IV. Sınıf Napaea
IV. Sınıf Napaea

Lakap : Cly

MesajKonu: Geri: Merhaba   C.tesi Haz. 25, 2011 2:52 am

Hoşgeldin Kerem, bende Elif. Umarım sitede iyi vakit geçirirsin bizler gibi.
    Vee, Leilatha senin kadar sakindir emin ol, ihihi. =D

[list]
umm, sekreterlik?:

[/list:u]
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Merhaba   C.tesi Haz. 25, 2011 2:54 am

İçten pazarlıklı birine göre çok açık sözler (: Merhaba elif, memnun oldum ^^
Clytie Syllis
IV. Sınıf Napaea
IV. Sınıf Napaea

Lakap : Cly

MesajKonu: Geri: Merhaba   C.tesi Haz. 25, 2011 2:59 am

Orası yarına kadar değişir durur, karakterlerimin en belirgin özelliklerini belirleyemedim bir türlü What a Face ımm, bende memnun oldum.

[list]
umm, sekreterlik?:

[/list:u]
Lethe Ija Aurel
Xänaphia Müdür Yrd. & İksir Profesörü
Xänaphia Müdür Yrd. & İksir Profesörü

MesajKonu: Geri: Merhaba   C.tesi Haz. 25, 2011 4:29 am

Hoş geldin Kerem, Gülsen ben de. ^^

Biliyorum, takımlarım sizi hayattan soğuttu; ama ne yapabilirim?
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Merhaba   

Merhaba
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası