AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz

♦ Gelecek Postası

Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!

Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}

Paylaş | 

Gece Yarısı.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aurora Bly Moiré
V. Sınıf Meliads
V. Sınıf Meliads

Lakap : Little Miss Sunshine. =D

MesajKonu: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 2:39 am

RP Yeri: Sycamore Parkı
    RP Tarihi: Akşam üzeri
    Katılacak Kişiler: Aurora & Ophelia & Fyodor & Qunista & Cashmere
    Kurgu Özeti: Dört arkadaş gece dışarılarda dolaşmanın ne kadar tehlikeli olabileceğini öğrenmek üzeredir.

Pencereden dışarı bakan Bly, gökyüzünü hâkimiyeti altına alan Ay’ın ışıklarıyla güzelliğine güzellik katan geceyi seyrediyordu. Belli belirsiz bir sesle tıkırdayan saatine baktığında kısa çubuğun on ikiyi gösterdiğini fark etti, oturduğu koltuktan kalkıp artık tamamen boşalmış olan ortak salonu arşınladı. Tam on ikide buluşacakları arkadaşlarını bekletmek istemediğiniden Ophelia’nın neden geciktiğini merak ederek yatakhanelere çıkan mermer merdivenleri tırmanmaya başladı. Henüz birkaç basamak çıkmıştı ki Ophelia’ya ait olduğunu tahmin ettiği ayak sesleri duyup durdu. Bu saatte onlardan başkasının ayakta olmayacağını düşündüğünden trabzanlara tutunup Ophelia’nın görüşüne girmesini bekledi. Yanına gelen kıza neden geciktiğini sordu. Hızlı adımlarla ortak salonun çıkışına doğru ilerlerken fısıldayarak konuşuyorlardı. Bu gece Carya’daki arkadaşlarıyla buluşup parkta ufak bir gezi yapmayı planlıyorlardı. İkiliyle buluşabilmek için binadan dışarı çıktılar. Daha önceden anlaştıkları üzere tapınağa doğru ses çıkarmadan yürüdüler. Biraz ilerledikten sonra tapınağın kapısının önünde belli belirsiz hareket eden iki silueti gördüler. Yaklaştıkça görüşleri berraklaşıyor, arkadaşları Fyodor ve Qunista’nın yüzleri karanlıktan sıyrılıp tanıdık bir hale bürünüyordu.

♦ ♦ ♦ Take me down to the Paradise City; where the grass is green and the girls are pretty.
Ophelia Orieux
V. Sınıf Meliads
V. Sınıf Meliads

Lakap : Oph, Ophe, Op, Lia

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 2:58 am

Aynadaki yansımasına öylece bakıyordu güzel kız. Narin kanatlarını esneterek ne kadar güzel olduğunu düşündü. Altın sarısı saçlarını ince parmağıyla dolayıp dudaklarını büzdü. Gözlerini duvardaki saate kaydırdı. "Vakit geldi." mırıldandı kendi kendine. İnce bacaklarını salladığı yataktan yavaşça kaydı yere doğru. Boş ifadelerle yatakhaneyi yokladı ve gözleri Bly'nin gözleriyle çakıştı. Yüzünde anlık bir gülümseme oluştu ve kayboldu. Bly geç kaldığını düşünüyor olmalıydı. Oysa ki Ophe bir şey yapmamış sadece aynada kendisiyle vakit geçirmişti. Onun sorgulayan bakışlarına omuz silkerek cevap verdi ve yavaşça salonun çıkışına doğru yürüdüler. Kolidorda ilerledikçe iki kişinin onlara yaklaşmakta olduğunu gördü. Algılamasının biraz yavaş olduğu doğruydu belki ama salak olduğunu düşünmüyordu. Diğerleri gibi. Arkadaşlarına belli belirsiz bir gülümeyle selamladı ve fazla kelime etmeden koldorun sonuna doğru yürüdüler. Tek düşündüğü şey birine yakalanıcak olmalarıydı ki bu en son istediği şeydi.

Fyodor Nicolai Petrenko
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 3:09 am

Dolunay tüm ihtişamı ile gecenin efendiliğine soyunmuştu bu gece. Huzur doluydu gökyüzü ve yıldızların ahenk içindeki dansı insanı özgürlüğün en temiz halinin yaşandığı büyülü mekanlara doğru çekiyordu. Gecenin büyüsü ve gece için yaptığı planlar aklında belirdikçe Fyodor daha da heyecanlanıyordu. Ne de olsa gece yarıma ulaştığında güzel bir kız, temiz bir hava ve özgürlük şarkları ile baş başa kalacaktı. Aurora’dan gelen teklif karşısına ilk başka şaşırmıştı Fyodor. Farklı binalar, farklı idealler diye düşünmüştü fakat bu gece onunla olma fikri erkeksi dürtülerin etkisiyle oldukça cazip görünmüştü. Ortak salonun ölüm sessizliğinde saatin on ikiye gelmesini beklemek oldukça sıkıcı bir hal alıyordu. Son defa saatine baktığından bu yana tam olarak 43 saniye geride kalmıştı ve zaman kavramı giderek Fyodor’u boğuyordu. Bir an önce bu mezarlıktan kendisini dışarıya atmasını gerektiğini düşündü. Henüz buluşma saatine göre bir hayli erken olmasına rağmen bu ölüler mabedinden çıkmak için harekete geçti. Ortak salonun kapısından çıkmak üzere iken sinir bozucu bir ses özgürlüğe giden yolda onun için duvar olmuştu. ‘‘ Hey nereye gidiyorsun beni beklemeyecek misin? ‘‘ Arkasına döndüğünde ise bakışları Ouinsta’nın üzerinde toplanmıştı. Bir an için afallamıştı Fyodor ve bu şaşkınlığı hisseden Quinsta her zamanki sinir bozucu hali ile lafa tekrardan dalıverdi. ‘‘ Aurora beni de davet etmişti gece yarısı gezintisine. Ya beraber gideceğimizden haberin yoktu ya da her zamanki gibi kabalığın üstündeydi ve beni görmezden geldin. ‘‘ Cevap veremedi Fyodor. Sadece Quinsta’ya nazikçe yolu açtı ve onunla beraber parka doğru yöneldi. Bütün bir akşam boyunca kurduğu kirli hayallerin bir anda çöpe gitmesine bozulmuştu ama yine de bardağa dolu tarafından bakmaya çalışıyordu. İki kız demek iki kat şans demekti. Bu düşüncenin ardından yüzüne pis bir gülümse yayıldı ve yol boyunca Quinsta ile konuşmadan parka doğru ilerledi.
Qunista Passjoni
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya

Lakap : Qun

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 3:20 am

Huzur dolu saatlerin Fyodor sayesinde çöpe gitmesini istemediğimden parka kadar sessizce ilerledim. Sözlerimin ona ağır gelmediğini düşünüyordum, her zaman ki kabalığıyla susan çocuk beni büyük bir yükten kurtarıyordu. Sessizlikleri öyle saçma muhabbetlerle dolduran biri olmadığımdan Aurora ve Ophelia gelene kadar çenemi kapalı tuttum. Sarı saçlarını savurarak yanımıza yaklaşan arkadaşlarıma gelişi güzel bir gülümseme yollayarak' Dikkatli olun kızlar. Fyodor sizi görmeden ezip geçebilir. ' diye soluduk. Gülüşüme yayılan mükemmelliyetle yanımda duran çocuğa göz ucuyla baktım. Sıkılgan tavrıyla birlikte kibar olmaya çalışan halleri beni daha çok eğlendiriyordu. Yüzümü yalayıp geçen rüzgarla birlikte saçlarımı geriye sevurdum. Gözlerim parkın içinde dolanmaya başladı. Karanlıkta her ne kadar hiçbir şey göremeyecek olsam da sesleri dinleyerek huzur bulabilirdim. Parkın ilerisinden gelen su sesii duyduğumda huzurum biraz daha arttı. Suyun bana verdiği hazı başka hiçbir yerde bulamadığımdan yüzümün gergin duruşu bu sesle yumuşadı. Arkadaşlarımın yanımda olduğuna emin olduktan hemen sonra su sesinin geldiği yönde bir adım attım. Her adımımda saçlarım zıplayarak dans ediyordu.

:-:

Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue

Lakap : Cash // Ady // C.

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 3:41 am

Boş okul koridorlarında, usulca bir ıslık yankılanmaya başladı. Sakin ve sessiz geceyi rahatsız edici şekilde bölen bu ses uzaklardan kulağa çalınan bir güzel bir melodi olmanın çok dışında bir şekilde, korku hissini tek başına verebilecek tarzda bir notalar zinciriydi. Gecenin bir yarısı herkesin, hatta okulun bile uykuda olduğu söylenebilecek bir zaman diliminde, Cashmere'in gözünde bir damla uykusu olmadığından ötürü Cashmere, yavaş adımlar ile okul koridorunu arşınlamak ve bu sırada ne yapacağına karar vermek ile meşguldü. Adımları onu okul kapısına götürdüğü sırada hala ne yapacağına karar vermemişti, aslında kararı içgüdülerine bırakmaya karar vermişti de denilebilirdi. Zarifçe okulun kapısını açtı ve yakalanma korkusu gütmediği açıkça bellki olan Cashmere, kapıdan dışarıya süzüldü. Okulların bulunduğu arazinin ortasında yer alan ortak kullanım alanına doğru ilerlemeye başladı. Kesinlikle orada eğlenebileceği bir şeyler olduğunu hissediyordu. Meydana yaklaştıkça bir kaç tiz ses işitmeye başladı, hava Nymph kokuyordu. Cashmere'in yüzüne her zamanki şeytani gülümsemesi yayıldı. "Bingo!" Üç tane sarışın, mavi gözleri ve sevimli kanatları olan kız ve yanlarında uzun saçlı bir çocuk ile gece kaçamağı yapmaya karar vermiş gibi gözüküyordu. Aslında bu kaçamak çok da hoşlarına gitmemiş gibiydi, çünkü ne havada kahkalar dans ediyordu, ne de eğlenceli bir muhabbet dönüyordu. Küstah bir ses tonu ile yüz metre gerilerinde durarak onlara seslendi. " Ov tatlı şeyler, gecenin bu saatinde etrafta kötü şeyler olabileceği size söylenmedi mi bakalım? Hem sizin uyku saatiniz de geçmiş, sonra büyüyemezsiniz, aileleriniz çok üzülür. Öyle değil mi? " Neye uğradıklarını bir an için anlayamayan öğrenci grubunun bu şaşkınlığından istifade eden Cashmere aralarındaki en sevimli kızı seçerek ona doğru hamle yaptı. " Zavallı küçük kız, seninle işim bittiği zaman aynı tatlılığını bakalım koruyor olacakmısın?" Aynı zamanda geriye kalan nymphleri etkisiz hale getirmek için, deri ceketinin kolundan çıkardığı asasını kullanarak bir büyü yolladı.

bakışa öl. ♥:

Aurora Bly Moiré
V. Sınıf Meliads
V. Sınıf Meliads

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 4:05 am

Gece siyahla laciverdin birbirine karıştığı kadife bir örtü misali çevrelerini sarıyor, çoktan uyuşuk bir sessizliğe bürünmüş olan parktaki yeşil ağaçlara tüneyip uğuldamaya benzer sesler çıkaran baykuşlara ev sahipliği yapıyordu. Sonbaharla birlikte gelen nemli ve soğuk rüzgar şeffaf kanatları hafifçe dalgalandırıyor, birbirinden güzel üç kızın saçlarının arasından uçup giderek havaya karışıyordu. Yıldızlar birazdan olacakları sezmiş gibi telaşla göz kırpıyor, son derece savunmasız bir şekilde kendilerini geceye bırakan bu dört narin bedeni korumak ve yollarını aydınlatmak istercesine parıldıyordu. Birkaç tane sokak lambasının cılız ışığıyla aydınlanan yokuşu çıkarken havanın garip bir şekilde gerildiğini hisseden Bly farklı neden ve amaçlarla bir araya gelmiş bu küçük grup arasındaki iletişimi sağlayabilmek adına ortak konular bulmaya çalışıyor, konuşmayı sürdürüyordu. Fyodor’la Qunista arasındaki husumeti anlayamayacak kadar dalgın olan arkadaşı Ophelia’yla şakalaşıyor, ortamı yumuşatmaya çalışıyordu. Dördü sonunda nispeten daha aydınlık olan bir banka ulaştıklarında, kulaklarını dolduran tüyler ürpertici ses yüzünden hızla arkasını döndü. Ancak daha ne olduğunu anlayamadan bedeninin bir çift güçlü kol tarafından çekilerek sürüklendiğini fark etti. Genelde kriz anlarında sakinliğini koruyabilmesine rağmen bu sefer cidden başının belaya girdiğini hisseden Bly gelenlerin kaç kişi olduğunu görebilmek için başını kaldırmaya çalıştı ancak boynuna bastıran şey nefes almasını engelliyordu. Boğazına sivri tırnakların battığını duyumsadığında acıyla inledi. Yardım çığlığı bile atamayacak haldeydi ancak saldırganın asasını çıkarmaya çalıştığını fark ettiğinde boşluktan yararlanarak tüm gücünü sarf edip dirseğiyle arkasındaki cisme vurdu. Yere zımbalanmaktan korktuğu için hayretle olanları seyreden arkadaşlarına doğru yarı sürünüp yarı koşmaya başladı; gözlerinde korku, aklında tek bir şey vardı. Kaçmak.

♦ ♦ ♦ Take me down to the Paradise City; where the grass is green and the girls are pretty.
Qunista Passjoni
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya

Lakap : Qun

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 4:53 pm

Sakin geceyi bir anda bölen sesle birlikte irkilerek geriye doğru savruldum. Su mavisi gözlerimi bize doğru gelen soluk tenli kıza çevirdim. Aurora'yı saran kollarına öfkeyle bakmaya başladım. Bir süre diğer iki arkadaşımla beraber olanları izlerken vampirin asasına uzandığını gördüm. Saçlarımı geriye doğru savurdum. Vampir tam büyü yollarken Aurora'nın ona vurmasıyla beraber dikkati dağıldı. Bende bunu fırsat bilerek yaklaşan büyüyü savuçturmak için kendimi yere attım. Taze çimenlere çarpan bedenimde ufak bir acı hissettim; ama bunu umursamadan vampire döndüm. Kızı düşünerek, ona doğru ' Pash! ' diye haykırdım. Bu büyünün onu bir süre felç etmesi gerektiğinden ne olduğuna bakmadan arkadaşlarıma döndüm. Aurora'yı yerde sürünürken kolundan yakalayıp kaldırdım. Sonrasında son sürat suya doğru koşarken arkadaşlarıma ' Kaçın! ' diye haykırdım. Vampirin biri takip edeceğini biliyordum; ama büyüm işe yaramışsa biraz vakit kazanmış olmalıydık. Bu durumda bize suya ulaşıp savunma almamız için yararlı olabilirdi. Bu yüzden arkadaşlarımın da benim gibi suya doğru koşacağını umuyordum.

:-:

Fyodor Nicolai Petrenko
V. Sınıf Carya
V. Sınıf Carya

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Cuma Haz. 24, 2011 7:59 pm

Boşluk, gece, suya düşen hayaller ve üç kadının şamatası. Fyodor yanlış zamanda yanlış bir yerde bulunduğunun farkındaydı aslında. Gece nasıl başladı ise o şekilde devam ediyordu. İçinden Tanrıça’ya dualar ediyordu şuracık da canını alıp kendisini derin sulara gömmesi için. Bu kadar kadın dırdırı çekilecek şey değildi. Yaklaşık olarak yarım saattir elbise üzerine döndüğünü düşündüğü sohbetin içine bir türlü dalamamıştı. Hayır sorun kendisinde değildi, kız çocukları o kadar garip terimler kullanıyorlardı ki genç nymph onların konuştuğunun yarısını idrak edemiyordu. Yok şu öğretmenin ekoseden yapılan eteği şöyle olmuş, yok eteğin fırfırı şöyle kötüymüş... Çekilecek şey değildi bu konuşmalar. En iyisi yanında getirdiği sigarasını bir an önce dudaklarına götürüp sigarası ile hoş bir vakit geçirmekti. Tam sigarasını yakmak üzere iken Quinsta’nın haykırışları ile bir anda kendisine geldi Fyodor. Elinden sigarası düştü ve o kısa panik anında göz ucuyla görebildiği kadarıyla kana susamış bir vampirin üzerlerine doğru hızlı ilerlediğini görebildi. O dehşet anında bir anlığına olsun tüm bedenin kilitlendiğini hissetti Fyodor ve genç nymph’in gözleri vampirin ay ışında parlayan dişlerine odaklanmıştı. Yalnızca birkaç saniyelik bir telaşın ardından üzerindeki efsun kaybolmuş ve bacakları kendiliğinden harekete geçmişti. Vücudu istem dışı olarak çalışıyordu ve nedense artık beyni kontrol mekanizması olmaktan çıkmıştı. Oysaki içinde çok büyük bir güç taşıdığını hissediyordu şu an. Demek ki ölüm korkusu insanı bu hale getiriyordu. Fakat içinde ölüm korkusu ile oluşan gücü kontrol edemediği müddetçe hayatta kalma şansını giderek azaldığının farkındaydı. Bir an için hayal durduğu gece ile şimdi yaşadığı gerçekleri karşılaştırıp gözden geçirdi. Aurora, romantizm, gece, yalnızlık ve mutluluk. Üç kızın dedikodusu, dişleri parlayan azgın bir vampir, nefret ettiği halde olağanca gücüyle soluksuz bir halde koşmak zorunda olmak, can derdine düşmek. İçinden tüm nefreti ile küfürler savuruyordu kendisine bu kaderi uygun görene.

Fyodor, içgüdüsel bir şekilde Quinsta’yı takip etmiş ve onun izinde küçük bir su birikintisine ulaşmıştı. Suyu hissetmesiyle beraber birazcık olsun kendine geldi ve vücudunu kontrol etmeyi başardı. Ama içinde enerjinin azalmaya başladığını hissetti. Quinsta ile bir an için göz göze geldi. İlk defa birbirlerini anlamışlardı sanki. Ve her ikisi de aynı anda savunma amaçlı bir su duvarı oluşturdu. Ne de olsa geride kalan arkadaşları bu duvarı rahatlıkla geçebilecekken kana susamış vampir bu duvarı aşmakta zorlanacaktı. Küfürler yerini dualara bırakmıştı ve şu an için tek düşündüğü şey bu geceyi ölüm haberi almadan atlatmaktı.

Spoiler:

Cashmere Caileigh
V. Sınıf Ventrue
V. Sınıf  Ventrue

Lakap : Cash // Ady // C.

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    Salı Haz. 28, 2011 3:46 pm

"Sizi küçük böcekler, beni bu şekilde atlatabileceğinizi mi sanıyorsunuz?" Sinirli bir ses tonu ile kaçan nymphlerin arkadından bağırdı. Üç tanesi su duvarının arkasına saklanmıştı, kokularını duyabiliyordu."Su duvarı mı kurdunuz, hah su duvarı mı, beni durdurabilmek için daha güçlü şeylere ihtiyacınız olduğunu söylemem gerek, ancak o güçlü şeylere sahip olmadığınızı bildiğim için gözlerinizdeki korkuyu görebilecek olmam eğlenceli olacak, öyle değil mi?" Bir tanesi ise diğerlerinin aksi yönünde koşmaya başlamıştı. Onun peşinden gidebilirdi daha kolay bir av olacağı kesindi. Ancak Cash nasılsa onları yiyemeyeceğini biliyordu. Ancak bir kaç damla kanlarını çalıp satabilirdi. "Korkunuzun kokusunu alabiliyorum, kanatlarınızın kırılmasından bu kadar mı korkuyorsunuz. Hadi ama biraz cesur olun!" Onlarla alay ediyordu, ancak gerçekten kızmıştı. Kendisine kızmıştı öncelikle, onları durdurmak için yolladığı büyünün işe yaramamış olması neredeyse bütün planını bozmuştu. Şimdi baştan başlaması gerekiyordu, su duvarını yıkmak nymphleri tekrar kontrol altına almak filan... Açıkçası biraz sıkılmaya başlamıştı, hevesi kaçmış gibiydi ama işin diğer yanı ise bu böceklere istediklerini vermemekti. Kaçmak ve kurtulamak. Tüm istedikleri buydu savaşmak bile istemiyorlardı. Ah gerçekten, şu aptal nymph okulu Aquarina da bunlara hiç mi bir şey öğretmiyorlardı.

"Aqua erekto!" İnce parmaklı, bembeyaz teninin kapladığı elinde tuttuğu asa ile nympleri yaptığı su duvarına bir büyü göndermişti. Kullandıkları suyun içerisinde yatmakta olduğu su birinkintisinin soğuk su olmasını ummuştu Cashmere, bu sayede duvar sıcak su ile birleşince buharlaşıp yok olacak ve Nymphler karşısında korkumasız kalacaklardı. Etrafa yayılan su buharı Cashmere'in büyüsünün işe yaradığının göstergesi olmuştu. Gözlerinin bu buharda dahi iyi görmesine neredeyse sevinen Cashmere, fırsattan istifade ederek bir büyü daha yolladı. "İncarcerous!" Üç nymph en yakındaki ağaca bağlandıklarını fark ettikleri zaman içlerinden bir yada ikisinin ağlamaya başladığını duydu Cash. Neredeyse şevkat içeren bir ses tonu ile konuşmaya başladı." Korkmayın, sizi öldürmeyi düşünmüyorum. Sadece her birinizden bir kaç damla kan alıp sizi serbest bırakmayı düşünüyorum." Yüzündeki sevimli ve güven veren ifadeyi silere yerine gözlerinin gölgelendiği vahşi bir ifade getirdi ve devam etti. "Tabi uslu durursanız."

bakışa öl. ♥:

Aurora Bly Moiré
V. Sınıf Meliads
V. Sınıf Meliads

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    C.tesi Tem. 02, 2011 12:32 am

Korku uzun tırnaklarını midesine geçirip vücuduna zehrini salmaya başladığında büyük bir titremeyle inildedi. Bu çıkmazdan kendilerini kurtaracak şeyin ne olduğunu bilmiyordu ancak aramayı bırakmak demek çabalamadan kaybetmek demek olduğu için son ana kadar kaçmaya çalışacağını biliyordu. Çaresizce bağlandığı ağacın gövdesinden kurtulmaya çalıştı ancak tek yapabildiği iki yanına yapışmış ellerini hareket ettirebilmekti. Parmaklarını yukarı kıvırarak bileklerini acımasızca kesen halatın düğümlendiği yeri bulmaya çalıştı. Vampire fark ettirmeden ipi çözebileceğini zaten düşünmüyordu, yine de denemeye değerdi. Parmaklarını ipin kenarlarında dolaştırırken elini bulduğu Fyodor’a çevirdi kafasını; sakinliğini yitirmek üzere gibi duran çocuğa bir şeyler söylemek istedi ancak bunun vakti değildi. Bakışlarını Qunista’nın içgüdüsel olarak yanlarına çektiği çeşmeye çevirdi. Aptallığına gülerek suyun güven veren serinliğini iliklerinde hissetti. Çevrelerini saran ipi çözecek büyüyü hatırlamaya çalışırken kaşlarını hafifçe çattı ancak sihirli sözcükler aklına gelmemekte direniyor, kızın dalgalara boğulmuş bir okyanusun içinde kaybolmuş gemiciler misali umutsuzluğa kapılmasına neden oluyordu. Karşılarındaki bu sarışın vampirin onları sırf zevk için öldürmeme kararı almasını dilemekten başka bir şey kalmadığını düşünürken bir anda ampulün yandığını hissetti. İpi çözemiyorsa önce dondurup sonra kıracaktı. İlk başta ona da delice gelmişti ancak yapabileceğine dair hissettiği güven duygusuyla bileklerini kıvırarak parmaklarını çeşmeye doğrulttu. Nefes alışverişlerini düzene sokmaya çalışırken suyun parmak uçlarına doğru uçtuğunu hissetmek sakinleşmesine neden oldu. Korkuyla alev alan bedeni şimdi suyun durgunluğuyla baştan aşağı yıkanıyor, kızın rahat bir nefes almasını sağlıyordu. Bileklerinin etrafında sessizce dönen suyu dondurmak için gerekli büyüyü mırıldandığında arkadaşlarının ne yaptığını anladığına inanmak istedi. İpin buzla kaplanarak hepten donduğunu hissettiği anda tüm gücünü toplayarak kollarını harekete geçirdi. Rüzgarın bileklerini yalayıp geçtiğini hissettiğinde planının işe yaradığını anlayıp hoplayan kalbine söz geçirmeye çalıştı. Ancak hiç bir şey bitmemişti; alev alev yanan gözlerle onları izleyen vahşi vampire kalırsa her şey daha yeni başlıyordu.

Sponsored content

MesajKonu: Geri: Gece Yarısı.    

Gece Yarısı.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kızlar Yarışıyor!
» Yağmurlu Bir Günde Göl
» Rephaim Ve Stevie Rae'nin Sırları