AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Paylaş | 
 

 God's Gamble || Tanrı'nın Planı

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Storyteller
God's Gamble
God's Gamble
avatar

Mesaj Sayısı : 22

MesajKonu: God's Gamble || Tanrı'nın Planı   Salı Haz. 21, 2011 11:18 am

  Ateş elementine sahip olan Passion; yenilmez vampir ırkını yaratmış. Bu sırada hava elementinin kaynağı olan Feronia; bitmek tükenmek bilmeyen sihirle büyücü ırkını, su elementine sahip Crystalline suyu kendine yeryüzü edinen çekici nymph ırkını ve toprak elementinin yaratıcısı Quietus doğayla aralarındaki kopmaz bağla bilinen elf ırkını yaratmış. Aynı zamanda bu ırkların içine kendilerinden güç bahşetmeyi unutmayan tanrıçalar, birbirlerini yenebilmek için tanrıdan çaldıkları gücü de bu ırklara aktarmışlar. Ardından ırkların yaratıcıları tüm ırkları yeryüzüne göndermiş…

  Gün geçtikçe ırkların nüfusu katlanarak çoğalmış. Dünya dört ırkın barınması için küçük bir yer haline gelmiş. Yüzyıllardır süregelen savaşlar, verilen kayıplar Tanrıçaları tatmin etmemiş. Dünyaya tek bir ırk hâkim olana kadar bu savaşın sürmesine karar verilmiş.

  Tanrıçalar bu savaşlarda ırklarını korumaya ve daha da güçlendirmeye çalışırken Tanrı kumarına devam ediyormuş. Tanrıçaların yarattıkları ırkları sınamak adına yeni bir plan yapmış. En zayıf olan ırkın yok olacağı ve en güçlü ırkın dünyaya hâkim olacağı bir plan. Ayrıca bu plan Tanrıçaları tamamen saf dışı bırakıyormuş. Yeni başlayacak savaşta ırklar tamamen yalnızlarmış. Tanrı kudretini kullanarak Tanrıçaları ırklarına yardım edemeyecekleri bir yere göndermiş. Buradan yeryüzünde olup bitenleri izleyebiliyorlarmış fakat olacak olanlara hiçbir şekilde müdahale edemiyorlarmış.

  Her bir Tanrıça yarattıkları ırklarına o kadar güveniyormuş ki kimse kapatıldıkları için şikâyet etmemiş. Her Tanrıça kendi ırkının galip geleceğini biliyormuş. Tanrı ilk kez o zaman yeryüzüne el atmış. Planını bir elf aracılığı ile duyurmuş. Elf ırkının en yaşlı üyesi Tanrıdan aldığı plan düşüncesini ırkdaşları ile paylaşmış.

   “Sevgili halkım! Bu Dünya artık dört ırk için fazla küçük. Irkımız yaratıldığı günden bu yana savaş içerisinde ama değişen hiçbir şey yok. Bu Dünya’ya tek bir ırkın hakim olacağı vakit artık geldi. Ve o ırk biz olacağız, Elfler.”

  Elfler diğer üç ırkıda saf dışı bırakabilmek adına yaptıkları planı harekete geçirmek için iki ordu ve bir silah birliği kurulmuş. Birinci ordu kendini halkına kanıtlayan genç elflerden oluşmuş ve aylarca öldürmek için eğitilmiş. Eğitimleri tamamlandığında harekete geçmeleri için Nymph topraklarına gönderilmişler. Bu ordu öldürdükleri nymphleri, onların bir miktar kanlarını alıp bir başka düşmanları olan büyücülerin topraklarına bırakacaklarmış. Silah birliği, Nymph kanlarını silaha dönüştürebilecek kadar güçlü büyüleri yapabilen elfler tarafından kurulmuş ve bütün zamanlarını bu silahların yapımına ayırmışlar. İkinci ordu, hızlı, çevik ve güçlü elflerden oluşmuş ve silaha dönüşen Nymph kanları ile vampirlere saldırmak için vampir topraklarına gönderilmişler.

  Ve tanrının planı ilk adımlarını atmış.

  Bütün bu olanlara şahit olan Quietus dışındaki Tanrıçalar, Tanrının bu yeni planı karşısında dehşete düşmüşler. Bu savaşın adil olmadığını düşünen Tanrıçalar ırklarına yardım edebilmek için yol aramaya başlamışlar.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
God's Gamble || Tanrı'nın Planı
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
: God's Gamble : Revenge's Poisionous Game : :: Genel :: GOD'S GAMBLE :: Genel Kurgu-
Buraya geçin: