AnasayfaGiriş yapKayıt Ol

♦ God's Gamble yeni kadrosu ve temasıyla aktif hâle gelmiştir.

♦Toplu msn adresimiz group1062728@group sim.com dur.

♦Avatar boyutu 170x300'dür.

♦ Her üye öncelikle buraya başvurarak RP'sini puanlatmalı, daha sonra ise ırkına karar vererek rütbe seçimini yapmalıdır.

♦ Rütbe edinen üyelerimiz model seçimini yaparak karakterlerinin görünüşlerini belirleyebilirler.

♦Eğer Cadı veya Büyücü'yseniz buradan karakteriniz için bir özel yetenek sahibi olabilirsiniz


♦ Gelecek Postası


Büyücü dünyasından haberler.

♦ Ay Işığı
Vampir dünyasından haberler.

♦ Gizli Geçit
Elf dünyasından haberler.

♦ Dalgaların Fısıltısı
Aquarina Çalkalanıyor!Ayın rol oyunu. Rol oyunu. {Isimler}

Ayın erkek rol oyuncusu. Isim - Rol oyunu.

Ayın kadın rol oyuncusu. İsim - Rol oyunu.

Ayın düşmanları. Isim & Isim - Rol oyunu.

Ayın çifti. IsimxIsim - Rol oyunu.

Ayın takımı. Isim. {link}
 Cevaplanmamış mesajlar
 

ESTROVAN

 
KonularMesajlar
Son mesajlar

ILLUSTRIST CADILIK VE BUYUCULUK OKULU

 
Yeni mesaj yok

Hava Tapınağı

Hava Tanrıçası tarafından yaratıkdıklarına inanılan büyücü ırkının körpe zihinlerinin tanrıçalarına şükrettikleri yerdir burası. Açık alandadır ve ritüel başladığı zaman toprak zemine sahip alanın etrafını gümüş rengi bir ip çevirir. Tam ortasında Tanrıça'nın sembolik bir heykeli ve önünde de donatılmış bir sofra olan sunak bulunur. Ritüel vakitleri mevsimlerin geçiş dönemlerine denk gelir ve Tanrıça, ayini fırtınayı andıran bir rüzgâr ile sonlandırır. Havanın ritüel esnasında getirdikleri, Tanrıça'nın ırkına mesajlarıdır.
11 Pécheur...
C.tesi Tem. 02, 2011 11:03 pm
Jacquelyn Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Okul Arazisi

Illustris arazisi muazzam büyüklüktedir. Arazide büyüleyici bir manzaraya sahip olan ve aynı zamanda içinde su halkını barındıran Kara Göl, öğrencilerin izinsiz girmesi kesinlikle yasak olan, tehlikeli Yasak Orman, Bitkibilim dersinin verildiği seralar, Sihirli Yaratıkların Bakımı dersinin yapıldığı açıklık ve günün her saati yararlanabileceğiniz Hastane Kanadı bulunmaktadır. Kara Göl'ün hemen arka kısmı ise Illustris Futbol Takımları'nın antremanlarını yaptığı ve bina maçlarının yapıldığı, büyükçe futbol sahasına açılır. Ayrıca öğrenciler için en uygun dinlenme mekânıdır.
39Ormanda Buluşma...
Paz Tem. 10, 2011 4:32 pm
Lorelei Adorlee Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Illustris

Okul Arazisi'nde değil de Illustris'in şatafalı binasının içerisinde, duvarların ardında kalmayı tercih eden öğrencilerin doldurduğu kısımdır. Derslikler, bina ortak salonları ve yatakhaneleri, ayrıca balo salonu ve kütüphane gibi kısımlara ayrılmış görkemli binadır.
Yeni mesaj yokDerslikler, Yeni mesaj yokIllustris Mizacı
11Illustris || Der...
Çarş. Tem. 28, 2010 4:00 pm
Lucas Nicholas Pegatris Son Mesajları Gör

PYRAXSION VAMPIR AKADEMISI

 
Yeni mesaj yok

Ateş Tapınağı

Kendilerine bahşettiği yetenekler için şükran duydukları Tanrıçalarına burda taparlar. Ritüellerin yapıldığı bu salon, mumlarla ve tanrıçanın ateşle çevrili figürünü barındırır. Ayrıca şarabın bulunduğu sunak, ritüel salonunun yakınındadır. Tüm vampirler burada Tanrıçalarına duydukları hayranlığı belirtmek adına şiirler okur.
00
Yeni mesaj yok

Okul Arazisi

Okul sık ağaçların çevrelediği, korunaklı bir alana kuruludur. Arazide Sunak ve Ritüel Salonu'nun barındıran Ateş Tapınağı, Revir, Saldırı ve Savunma Teknikleri dersinin verildiği açık alan ile öğrencilerin ders dışında diledikleri gibi yararlanabileceği geniş bir bahçe bulunur. Ayrıca okul, Ana Bina'ya bağlı olan dört ayrı kuleden oluşmaktadır.
417Prohibition.
Perş. Tem. 21, 2011 7:26 pm
Jasper Dean Fitzroy Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Ana Bina ve Kuleler

Burası dört kulenin bağlı olduğu, büyük bir binadan oluşur. Pyraxsion'un merkezi konumundadır ve etrafında yer alan kulelerin kalbidir. Okulun dört binasını temsil eden kulelerin yerleşimi şu şekildedir; Toreador Kulesi ana binaya bağlı olan kuzey taraftaki kuledir, Ventrue Kulesi ana binanın doğusunda bulunur, Lasombra Kulesi ana binanın güneyinde yer alır, Giovanni Kulesi ana binanın batısında yer alan kuledir.
Yeni mesaj yokDerslikler, Yeni mesaj yokDiğer Bölümler
34Sessiz Lanet
Cuma Haz. 24, 2011 6:24 pm
Cashmere Caileigh Son Mesajları Gör

XANAPHIA ELF OKULU

 
Yeni mesaj yok

Toprak Tapınağı

Kendilerine bahşettiği yetenekler için şükran duydukları Tanrıçalarına burda taparlar. Ritüellerin yapıldığı bu salon, mumlarla ve tanrıçanın toprak ile çevrili figürünü barındırır. Ayrıca meyvelerin bulunduğu sunak, ritüel salonunun yakınındadır. Tüm Elfler burada Tanrıçalarına duydukları hayranlığı belirtmek adına şarkılar söyler.
00
Yeni mesaj yok

Okul Bahçesi

Okul tüm vadiye yayıldığından bahçesi oldukça büyüktür. Bahçede Elflerin tanrıçaları olan Toprak Tanrıçası'na adanan, içerisinde Ayin Alanı ile sunağı barındıran bir tapınak ile revir bulunur. Bahçenin bir tarafı dik yamaçlarla son bulurken diğer bir tarafı ise Ilirea Şelalesi ile dış dünyaya açılmaktadır. Öğrencilerin bulunması yasak olan Lifaen mağarası ise şelalenin altındadır.
418tears dry on the...
C.tesi Tem. 09, 2011 5:30 am
Mischa Ira Lórien Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Okul

Dersliklerin bulunduğu bu bölüm öğrencilerin sık sık ziyaret ettiği bir yerdir. Tüm derslerin verildiği sınıfların sırayla dizilmiş olduğu bu koridorda duvarları Elflerin yaşantılarını anlatan tablolar ve heykeller bulunmaktadır. Her öğrencinin görmesinin şart olduğu dersler karışıklığın ve zorluğun önlenmesi için bir koridorda toplanmıştır.
Yeni mesaj yokDerslikler, Yeni mesaj yokBüyük Meydan, Yeni mesaj yokKuleler, Yeni mesaj yokKütüphane
516Arkadaşlık.
Perş. Haz. 30, 2011 7:24 pm
Velvet Siannodel Son Mesajları Gör

AQUARINA NYMPH OKULU

 
Yeni mesaj yok

Su Tapınağı

Karada kurulmuş bir okul olduğu için Nympler tapınaklarını ada üzerine kurmayı pek de uygun bulmamışlardır. Bu nedenle okulun zindanlarından açılan bir kapı ardına upuzun bir yol eklemişler ve değişik bir yerde tapınağı inşa etmeye karar vermişlerdir. Su tapınağı adanın altındaki bir çıkıntının üzerinde geniş bir açıklığın bulunduğu yere kurulmuştur. Büyük bir cam fanusu andıran tapınak, en ortasındaki su tanrıçası figürü bulunan boş bir oda şeklinde inşa edilmiştir.
00
Yeni mesaj yok

Bahçe

Ada çok büyük olmamasına rağmen, geniş bir arazisinin okula tahsis edilmesi üzerine okul yönetimi bu arazinin büyük bir bölümünü bahçeye ayırma kararı almışlardır. Öğrencilerini taştan inşa edilmiş bir yapının içinde uzun süre tutmaktansa doğa ile daha iç içe olabilecekleri bir ortam yaratmayı tercih etmişler ve geniş ormanlığın, büyük bir seranın, berrak bir kumsalın ve hatta çok da şiddetli akmayan nehrin birleşimi olan muhteşem bir ortam elde etmişlerdir.
35Keder
Cuma Tem. 08, 2011 5:59 pm
Giselric Stultitia Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

Duvarların Ardı

Okulun dışarısında takılmayı, içerisinde olmaya yeğleyen öğrencilere rağmen bir takım derslerin işlenmesi için gerekli olan binadır. Dersliklerin ve ortak salonların yer aldığı binanın zemin katından açılan bir kapı yardımı ile de su tapığına ulaşmak mümkündür. Beyaz mermerden yapılma duvarlı ve neredeyse her köşesine yerleştirilmiş su kaynakları ile nymph öğrencilere kendilerini iyi hissetmeleri için her olanak sunulmaya çalışılmıştı.
Yeni mesaj yokDerslikler
27Ders Çıkışı.
Çarş. Tem. 06, 2011 2:14 am
Matthew D'aigua Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

CASTRIES MEYDANI

Dört ırkın okullarının bulunduğu büyülü alanın tam ortasında bulunur. Dört kola ayrılan bu devasa büyüklükteki yuvarlak meydanın ortasında dört tanrıçanın heykeliyle süslenmiş Dilek Çeşmesi bulunur. Dış dünyayla ilintileri kesilen öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını sağlayabilecekleri dükkanlara ev sahipliği yapar. Bu mekanlara her öğrencinin girme hakkı vardır.
Yeni mesaj yokDilek Çeşmesi, Yeni mesaj yokSplay, Yeni mesaj yokScarlet, Yeni mesaj yokEtymon, Yeni mesaj yokAmarath, Yeni mesaj yokFun Fair, Yeni mesaj yokPrior Tiyatrosu, Yeni mesaj yokSycamore Parkı
324D a r k G r e e ...
Ptsi Tem. 11, 2011 7:39 pm
Leilatha Naelgrath Son Mesajları Gör
Yeni mesaj yok

ESTROVAN SEHRI

Bu şehir insanların ulaşsalar bile farkında olamayacakları, kimsenin bilmediği kadim büyülerle donatılmış, tüm ırkların baş şehri sayılabilecek bir yerdir. Şehir dört farklı binadan oluşan Basın Merkezi ile her ırktan şifacıların bulunduğu Panthest Hastahanesi'ni içerisinde barındırmaktadır. Ayrıca şehirde oteller, kafeler ve bar gibi eğlence mekânları da bulunmaktadır.
Yeni mesaj yokIrklar Konseyi, Yeni mesaj yokBar, Yeni mesaj yokBasın Merkezi, Yeni mesaj yokPanthest Hastanesi
829irresistible.
Çarş. Tem. 20, 2011 8:12 pm
Luciana Laimore Son Mesajları Gör
Günün aktif konuları
Bugünün en iyi 20 yollayıcısı
En iyi 20 yollayıcı
Forumun çerezleri silmek

Yeni mesaj varYeni mesaj varYeni mesaj yokYeni mesaj yok  Forum kilitlenmiştirForum kilitlenmiştir